Gebelik var mı nasıl anlarım

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Herkese merhabalar. Bu konularda cahilim 27 yaşında olmama rağmen ama ihtimaller beni korkjttugu için sormak istedim. Ben 22 martta sürtünmeli ilişki yaşadım ve klitoris bölgeme zevk suyu değmiş olabilir emin değilim.. daha sonra 1-2 nisan gibi hasta oldum. Kafama yinede takıldı ama gebelik testi çıktım negatif cıktı. Daha sonra benim kfam rahatladı derken 29 nisanda 2.adetimi oldum akıntılıydı tuvalette de pıhtı ve akıntı geldi. Özür dilerim böyle yazdıgım için ama detay vermek istedim. Sonra benim içim 2 kere adet oldum diye rahatlarken ovülasyon dönemimde yoğun sarımsı bi akıntı geldi. Kfama yine taktım çünkü rengi garipti. 5-6 tane test yaptım tam negatif derken bi tanesinde 2.çizgi silik çıktı. Sonra gece hassas pahalı gebelik testi yaptım ona çizgi gelmedi sadece negatifti. Sonra dün yaptım 2.çizginin olduğu yerde beyaZımsı bi çizgi gördüm. Bunlar kafamı karıştırıyor çünkü kendimi iyi hissetmiyorum. Alt karnımda his oluyo. 3.adetime 10 gün kadar var. Lütfen dalga geçmeyin, bana yardımcı olun nolur.

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Herkese merhabalar. Bu konularda cahilim 27 yaşında olmama rağmen ama ihtimaller beni korkjttugu için sormak istedim. Ben 22 martta sürtünmeli birliktelik yaşadım ve klitoris bölgeme zevk suyu değmiş olabilir emin değilim.. daha sonra 1-2 nisan gibi hasta oldum. Kafama yinede takıldı ama gebelik testi çıktım negatif cıktı. Daha sonra benim kfam rahatladı derken 29 nisanda 2.adetimi oldum akıntılıydı tuvalette de pıhtı ve akıntı geldi. Özür dilerim böyle yazdıgım için ama detay vermek istedim. Sonra benim içim 2 kere adet oldum diye rahatlarken ovülasyon dönemimde yoğun sarımsı bi akıntı geldi. Kfama yine taktım çünkü rengi garipti. 5-6 tane test yaptım tam negatif derken bi tanesinde 2.çizgi silik çıktı. Sonra gece hassas pahalı gebelik testi yaptım ona çizgi gelmedi sadece negatifti. Sonra dün yaptım 2.çizginin olduğu yerde beyaZımsı bi çizgi gördüm. Bunlar kafamı karıştırıyor çünkü kendimi iyi hissetmiyorum. Alt karnımda his oluyo. 3.adetime 10 gün kadar var. Lütfen dalga geçmeyin, bana yardımcı olun nolur.
@SadmiN

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Herkese merhabalar. Bu konularda cahilim 27 yaşında olmama rağmen ama ihtimaller beni korkjttugu için sormak istedim. Ben 22 martta sürtünmeli birliktelik yaşadım ve klitoris bölgeme zevk suyu değmiş olabilir emin değilim.. daha sonra 1-2 nisan gibi hasta oldum. Kafama yinede takıldı ama gebelik testi çıktım negatif cıktı. Daha sonra benim kfam rahatladı derken 29 nisanda 2.adetimi oldum akıntılıydı tuvalette de pıhtı ve akıntı geldi. Özür dilerim böyle yazdıgım için ama detay vermek istedim. Sonra benim içim 2 kere adet oldum diye rahatlarken ovülasyon dönemimde yoğun sarımsı bi akıntı geldi. Kfama yine taktım çünkü rengi garipti. 5-6 tane test yaptım tam negatif derken bi tanesinde 2.çizgi silik çıktı. Sonra gece hassas pahalı gebelik testi yaptım ona çizgi gelmedi sadece negatifti. Sonra dün yaptım 2.çizginin olduğu yerde beyaZımsı bi çizgi gördüm. Bunlar kafamı karıştırıyor çünkü kendimi iyi hissetmiyorum. Alt karnımda his oluyo. 3.adetime 10 gün kadar var. Lütfen dalga geçmeyin, bana yardımcı olun nolur.
Hülya sen hamile değilsin olamazsın tıbba ters aykırı

M

mina7

Forum Okuru
Hulya034' Alıntı:
Aynı durumu bnde yaşıyorum 6 kere adet olup 3 kere bhcg yaptırdım doktora gidip ultrasonla baktirmama rağmen acaba hamile miyim diye düşünüyorum. Belki psikolojik bilmiyorum

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
mina7' Alıntı:
Aynı durumu bnde yaşıyorum 6 kere adet olup 3 kere bhcg yaptırdım doktora gidip ultrasonla baktirmama rağmen acaba hamile miyim diye düşünüyorum. Belki psikolojik bilmiyorum
Siz 6 kere adet olmuşsunuz hem kan testi de yaptırmışsınız emin olun ihtimal 0ın altında. Ama benim durumumda hala 0ın altında değil cok korkuyorum :(

M

mina7

Forum Okuru
Hulya034' Alıntı:
Siz 6 kere adet olmuşsunuz hem kan testi de yaptırmışsınız emin olun ihtimal 0ın altında. Ama benim durumumda hala 0ın altında değil cok korkuyorum :(
Bnde senin gibi korkuyodum biri duyar diye yaşadığınız ilçe dışında başka ilçedeki hastaneye yada özel bi hastaneye gidip yaptırabilirsiniz. Ben o şekilde yaptım sizde yapın. En azından rahat edersiniz. Emin olun sizi çok iyi anlıyorum benim psikolojim resmen alt üst olmuştu ve hala öyle. Allah düşmanımın başına vermesin böyle biseyi bi hata yüzünden kendimize psikolojik olarak zarar verir haldeyiz

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Offf benim ilçeye gitmem bile çok zor artık. Ben köyde yasıyorum bugün sabah idrarı ile yaptım negatif cıktı.

M

mina7

Forum Okuru
Hulya034' Alıntı:
Offf benim ilçeye gitmem bile çok zor artık. Ben köyde yasıyorum bugün sabah idrarı ile yaptım negatif cıktı.
O zaman yoktur merak etme olsa çıkardı mutlaka kaç kere test yaptın

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
10dan fazladır. En iyi marka denilen predictorla da yaptım hep negatifti sadece bi kere silik cıktı ama herkes testin bozuk oldugunu söyledi. Ondan sonra yaptıklarım gene negatifti

M

mina7

Forum Okuru
Hulya034' Alıntı:
10dan fazladır. En iyi marka denilen predictorla da yaptım hep negatifti sadece bi kere silik cıktı ama herkes testin bozuk oldugunu söyledi. Ondan sonra yaptıklarım gene negatifti
O zaman düşünemeye çalış anladığım kadarıyla çalışmıyosun ondan sürekli evde kendi kendine düşünüp en ufak bisey de acaba mı diyosun

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
mina7' Alıntı:
O zaman düşünemeye çalış anladığım kadarıyla çalışmıyosun ondan sürekli evde kendi kendine düşünüp en ufak bisey de acaba mı diyosun
Evet 4 aydır işsizim. Patronum işten çıkardı beni ve 3 kişiyi daha. O yüzden evde hep aile akrabaylayım. Sen de takma kaç kez olmuşsun imkanı yok şimdiye kocaman bir davul gibi olmtu karnın. Sen hamile değilsin canım. Sence ben?

M

mina7

Forum Okuru
Hulya034' Alıntı:
Evet 4 aydır işsizim. Patronum işten çıkardı beni ve 3 kişiyi daha. O yüzden evde hep aile akrabaylayım. Sen de takma kaç kez olmuşsun imkanı yok şimdiye kocaman bir davul gibi olmtu karnın. Sen hamile değilsin canım. Sence ben?
Bence sende değilsin merak etme. Çalıştığım yerde arkadaşım hamile ve adeti geciktiği için şüphelendi senin gibi test yaptı ve onda çıktı hamile olsaydın sende de çıkardı ve adet olmazdn

M

mina7

Forum Okuru
Hulya034' Alıntı:
Canım ama sen kan testi de verdin ve hamile değilsin. Peki sence ben?
Kan testi verdim ama yaa yanlışsa yaa hatalıysa cihazlar bozuksa diye düşünüp duruyorum ve hala acaba hamile miyim diye düşünüyorum ama dediğim gibi sende defalarca test yapmışsın ve illa ki bi tane olsun pozitif çıkardı

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
mina7' Alıntı:
Kan testi verdim ama yaa yanlışsa yaa hatalıysa cihazlar bozuksa diye düşünüp duruyorum ve hala acaba hamile miyim diye düşünüyorum ama dediğim gibi sende defalarca test yapmışsın ve illa ki bi tane olsun pozitif çıkardı
Kız seninkisi kan testi ama. Yüzde 100 sonuç. Sen de değilsin artık boşuna düşünüp kafana takma. İdrar testinde hatalar oluyomuş. Benim karnım falan kasılınca hemen acaba diyorum. Acaba test mi göstermedi diyorum