Gebelik var mı nasıl anlarım

10dan fazladır. En iyi marka denilen predictorla da yaptım hep negatifti sadece bi kere silik cıktı ama herkes testin bozuk oldugunu söyledi. Ondan sonra yaptıklarım gene negatifti
O zaman düşünemeye çalış anladığım kadarıyla çalışmıyosun ondan sürekli evde kendi kendine düşünüp en ufak bisey de acaba mı diyosun

O zaman düşünemeye çalış anladığım kadarıyla çalışmıyosun ondan sürekli evde kendi kendine düşünüp en ufak bisey de acaba mı diyosun
Evet 4 aydır işsizim. Patronum işten çıkardı beni ve 3 kişiyi daha. O yüzden evde hep aile akrabaylayım. Sen de takma kaç kez olmuşsun imkanı yok şimdiye kocaman bir davul gibi olmtu karnın. Sen hamile değilsin canım. Sence ben?

Evet 4 aydır işsizim. Patronum işten çıkardı beni ve 3 kişiyi daha. O yüzden evde hep aile akrabaylayım. Sen de takma kaç kez olmuşsun imkanı yok şimdiye kocaman bir davul gibi olmtu karnın. Sen hamile değilsin canım. Sence ben?
Bence sende değilsin merak etme. Çalıştığım yerde arkadaşım hamile ve adeti geciktiği için şüphelendi senin gibi test yaptı ve onda çıktı hamile olsaydın sende de çıkardı ve adet olmazdn

Canım ama sen kan testi de verdin ve hamile değilsin. Peki sence ben?
Kan testi verdim ama yaa yanlışsa yaa hatalıysa cihazlar bozuksa diye düşünüp duruyorum ve hala acaba hamile miyim diye düşünüyorum ama dediğim gibi sende defalarca test yapmışsın ve illa ki bi tane olsun pozitif çıkardı

Geri