Gebelik var mı nasıl anlarım

Kan testi verdim ama yaa yanlışsa yaa hatalıysa cihazlar bozuksa diye düşünüp duruyorum ve hala acaba hamile miyim diye düşünüyorum ama dediğim gibi sende defalarca test yapmışsın ve illa ki bi tane olsun pozitif çıkardı
Kız seninkisi kan testi ama. Yüzde 100 sonuç. Sen de değilsin artık boşuna düşünüp kafana takma. İdrar testinde hatalar oluyomuş. Benim karnım falan kasılınca hemen acaba diyorum. Acaba test mi göstermedi diyorum

Aynı durumu bende yasıyorum ama ben sizden daha beter durumdayım 6 kere beta hcg ye rağmen 3 kere vajinal ultrasona 6 kere karından ultrasona rağmen asla bitmedi bu çilem hala emin olamıyorum karnım şiş hareket hissediyorum adetlerimi oluyorum ama düzensiz adet kanımın rengi miktarı bile değişti ne yapıcam ne edicem bende bilmiyorum allah sizindr benim de yardımcı olur insalalh

Aynı durumu bende yasıyorum ama ben sizden daha beter durumdayım 6 kere beta hcg ye rağmen 3 kere vajinal ultrasona 6 kere karından ultrasona rağmen asla bitmedi bu çilem hala emin olamıyorum karnım şiş hareket hissediyorum adetlerimi oluyorum ama düzensiz adet kanımın rengi miktarı bile değişti ne yapıcam ne edicem bende bilmiyorum allah sizindr benim de yardımcı olur insalalh
Nasıl yani?

Bende sürtünmeli ilişki yaşadım karşı tarafta bosalma olmadı hatta üc çamaşırlarımız vardı ben bir sürü belirti yaşayınca 6 aydır kaç kere hastaneye gidip kan testi vajinal ultrason karından ultrasonla kaç kere baktırdım hepsi negatif ama bu belirtilerim bitmek bilmiyor en son gitttgim doktor sen yalancı gebelik yasıyorsun dedi beyin Birseyi ne kadar kurar durursa artık organlar düşünceler o varmış gibi hareket etmeye başlar ve bütün fiziksel durumları yaşarsınız dedi aynı normal bi gebelikte yaşadığınız seyleri bile dedi

Bende sürtünmeli birliktelik yaşadım karşı tarafta bosalma olmadı hatta üc çamaşırlarımız vardı ben bir sürü belirti yaşayınca 6 aydır kaç kere hastaneye gidip kan testi vajinal ultrason karından ultrasonla kaç kere baktırdım hepsi negatif ama bu belirtilerim bitmek bilmiyor en son gitttgim doktor sen yalancı gebelik yasıyorsun dedi beyin Birseyi ne kadar kurar durursa artık organlar düşünceler o varmış gibi hareket etmeye başlar ve bütün fiziksel durumları yaşarsınız dedi aynı normal bi gebelikte yaşadığınız seyleri bile dedi
Canım sen hiçbir şekilde hamile olamazsın imkanı yok

Geri