Gebelikte 1. hafta belirtileri

Z

Zhl

Forum Okuru
Merhabalar ayin 26 sinda catlatma ignesi vuruldum ayin 6 sinda suphelenip beta hcg baktirdim 19.4 cikti sizce hamilemiyim ? Birde estrofem kullaniyorum acaba degeri o çıkartmış olabilirmi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Zhl' Alıntı:
Merhabalar ayin 26 sinda catlatma ignesi vuruldum ayin 6 sinda suphelenip beta hcg baktirdim 19.4 cikti sizce hamilemiyim ? Birde estrofem kullaniyorum acaba degeri o çıkartmış olabilirmi

Merhabalar estrofem tablet ve muadili diğer ilaçların kullanımı ile bu sizde çıkan beta hcg hormonunun yükselmesi ile alakası yok. Bu yükselme tamamen hamileliğiniz ile alakalıdır. Bize göre hamileliğiniz var tüp bebek tedavisi mi görüyorsunuz ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Zhl' Alıntı:
Merhaba, gebelik testini erken yapmışsınız . Erken yapılan testler uygulanan enjeksiyondan dolayı pozitif sonuç verir. Enjeksiyondan sonra adet gecikmesi olursa gebelik testinin yapılması uygun olur.

M

Meeerrrvveee

Forum Okuru
Benim bi sorum var
Adetim kesildi 5 gün oluyor ve kasik agrisi bel agrisi var birde üzerine ishal de oldum aceba ne olabilir?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Meeerrrvveee' Alıntı:
Benim bi sorum var
Adetim kesildi 5 gün oluyor ve kasik agrisi bel agrisi var birde üzerine ishal de oldum aceba ne olabilir?
Hiç hamilelik testi yaptın mı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Meeerrrvveee' Alıntı:
Benim bi sorum var
Adetiniz kaç gün sürdü ? Lütfen eksiksiz bilgi verinki yardımcı olabilelim.

Ç

Çileksi

Yeni Üye
Üye
Merhaba. Benim adetim 3 gün geçti. Test yaptım silik çıktı. acaba hamileyim. Sühan hanım bana ab cevap verirmişsiniz acil..

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Çileksi' Alıntı:
Merhaba. Benim adetim 3 gün geçti. Test yaptım silik çıktı. acaba hamileyim. Sühan hanım bana bi cevap verirmişsiniz acil..

Selamlar çileksi. Tam olarak nasıl yaptınız testi kaç dakika sonra bu silik durumu gördünüz ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Çileksi' Alıntı:
Merhaba. Benim adetim 3 gün geçti. Test yaptım silik çıktı. acaba hamileyim. Sühan hanım bana ab cevap verirmişsiniz acil..
Merhaba, evde yapılan gebelik testleri doğru uygulandığında ve test hasarlı değilse net sonucu verir. Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor . Emin olmak için hcg testi yapmanızı öneriyorum..

A

Amedli

Forum Okuru
Arkadaşlar bana da yardımcı olursanız sevinirim benim geçen ayki adetim mayıs 26 ydi bu ay haziran da da 26 da olmam lazımdı olmadım duphaston kullandım gebelik düşünüyorum ve folbiol da verdi doktorum 4 gündür adetim bekliyorum ve henüz olmadım ve karnımda şişkinlik ve gaz çok var ve başım da ağrıyor hamile olma olasılığım var mı test yapayım mı?

A

Amedli

Forum Okuru
Arkadaşlar bana da yardımcı olursanız sevinirim benim geçen ayki adetim mayıs 26 ydi bu ay haziran da da 26 da olmam lazımdı olmadım duphaston kullandım gebelik düşünüyorum ve folbiol da verdi doktorum 4 gündür adetim bekliyorum ve henüz olmadım ve karnımda şişkinlik ve gaz çok var ve başım da ağrıyor
HemşireniZ' Alıntı:
Kan gruplarınız uyuştuğu için problem olmaz..Kan grupları uyumsuz olduğunda sorun oluşturur..
hamile olma olasılığım var mı test yapayım mı?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Amedli' Alıntı:
Arkadaşlar bana da yardımcı olursanız sevinirim benim geçen ayki adetim mayıs 26 ydi bu ay haziran da da 26 da olmam lazımdı olmadım duphaston kullandım gebelik düşünüyorum ve folbiol da verdi doktorum 4 gündür adetim bekliyorum ve henüz olmadım ve karnımda şişkinlik ve gaz çok var ve başım da ağrıyor

hamile olma olasılığım var mı test yapayım mı?

Test yapmadı iseniz bi test yapar mısınız ya da hiç test yaptınız mı sonuç nedir ne gösteriyor _?

M

Meyra1907

Forum Okuru
Merhaba ben bugun kadin doguma gidip muayne oldum gayet iyi durumdayim
Fakat merak ettigim bisey var oda hamile olsam alt muaynede belli olurmu

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Test yapmadı iseniz bi test yapar mısınız ya da hiç test yaptınız mı sonuç nedir ne gösteriyor _?
Sadmin abla benim bildiğim dupbaston kullanılıyor bitiyor 7 güne kadar adet oluyor gebelik varsa olunmuyor sanırım abla bitirilmeli 4 gün olmuş yani bana doktor öyle demişti

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Meyra1907' Alıntı:
Merhaba ben bugun kadin doguma gidip muayne oldum gayet iyi durumdayim
Fakat merak ettigim bisey var oda hamile olsam alt muaynede belli olurmu

5 haftalık gebelik muayene ile teşhis edilebilir. Öncesinde hcg testi yapılarak gebe olup olmadığınız anlaşılır

A

Aslı1212

Forum Okuru
13 haziran da ilişkim oldu ters ilişki ve sadece vajinaya sürtünme olmuş olabilir ondan şüpheliyim 28 temmuz da sanırım adet oldum kasık ağrılarım oldu 3 gün oldum ve 19'unda oldum şuan hala devam ediyo gebelik ihtimali var mıdır?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayır canım hiçbir şekilde hamile olma ihtimaliz yok adetsiniz hala onun için gebe kalmanız mümkün değil Lütfen rahat olun sıkıntı yapmayın

E

Evrem##

Forum Okuru
Merhaba.benim adet döngum 15-16 gun.sun an 19.gundeyim.3 gundur sadece peceteye surulen kahverengi akintim var. kasik ve belimde de agrilarim var.gebelik istedigim icin bu ay korunmadim.siz gelen akintiya ragmen hamile olma ihtimalim var mi

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Evrem##' Alıntı:
Merhaba.benim adet döngum 15-16 gun.sun an 19.gundeyim.3 gundur sadece peceteye surulen kahverengi akintim var. kasik ve belimde de agrilarim var.gebelik istedigim icin bu ay korunmadim.siz gelen akintiya ragmen hamile olma ihtimalim var mi
gebelik istiyorsanız ve korunmasız ilişki yaşadıysanız geç döllenme olma ihtimali yaşanabilir test yapmanızı öneriyorum

E

Eylulllcandergi

Forum Okuru
9 günüm geçti şişkinligim var ve sürekli yedigim bir yiyecektn tiksindim acik renkte akintim var sizce gebemiyim ?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Eylulllcandergi' Alıntı:
9 günüm geçti şişkinligim var ve sürekli yedigim bir yiyecektn tiksindim acik renkte akintim var sizce gebemiyim ?
Bunu anlamanın en iyi yolu test yapmanız

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
LaViNYaM Hafta Hafta Gebelikte neler yaşanır 0