Gebelikte 1. hafta belirtileri

Merhaba. Benim adetim 3 gün geçti. Test yaptım silik çıktı. acaba hamileyim. Sühan hanım bana ab cevap verirmişsiniz acil..

Merhaba, evde yapılan gebelik testleri doğru uygulandığında ve test hasarlı değilse net sonucu verir. Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor . Emin olmak için hcg testi yapmanızı öneriyorum..

Arkadaşlar bana da yardımcı olursanız sevinirim benim geçen ayki adetim mayıs 26 ydi bu ay haziran da da 26 da olmam lazımdı olmadım duphaston kullandım gebelik düşünüyorum ve folbiol da verdi doktorum 4 gündür adetim bekliyorum ve henüz olmadım ve karnımda şişkinlik ve gaz çok var ve başım da ağrıyor hamile olma olasılığım var mı test yapayım mı?

Arkadaşlar bana da yardımcı olursanız sevinirim benim geçen ayki adetim mayıs 26 ydi bu ay haziran da da 26 da olmam lazımdı olmadım duphaston kullandım gebelik düşünüyorum ve folbiol da verdi doktorum 4 gündür adetim bekliyorum ve henüz olmadım ve karnımda şişkinlik ve gaz çok var ve başım da ağrıyor
Kan gruplarınız uyuştuğu için problem olmaz..Kan grupları uyumsuz olduğunda sorun oluşturur..

hamile olma olasılığım var mı test yapayım mı?

Arkadaşlar bana da yardımcı olursanız sevinirim benim geçen ayki adetim mayıs 26 ydi bu ay haziran da da 26 da olmam lazımdı olmadım duphaston kullandım gebelik düşünüyorum ve folbiol da verdi doktorum 4 gündür adetim bekliyorum ve henüz olmadım ve karnımda şişkinlik ve gaz çok var ve başım da ağrıyor

hamile olma olasılığım var mı test yapayım mı?

Test yapmadı iseniz bi test yapar mısınız ya da hiç test yaptınız mı sonuç nedir ne gösteriyor _?

Merhaba ben bugun kadin doguma gidip muayne oldum gayet iyi durumdayim
Fakat merak ettigim bisey var oda hamile olsam alt muaynede belli olurmu

13 haziran da ilişkim oldu ters ilişki ve sadece vajinaya sürtünme olmuş olabilir ondan şüpheliyim 28 temmuz da sanırım adet oldum kasık ağrılarım oldu 3 gün oldum ve 19'unda oldum şuan hala devam ediyo gebelik ihtimali var mıdır?

Hayır canım hiçbir şekilde hamile olma ihtimaliz yok adetsiniz hala onun için gebe kalmanız mümkün değil Lütfen rahat olun sıkıntı yapmayın

Geri