Gebelikte göbek ağrısı

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
Gebelikte göbek ağrısı
hamilelikte göbek deliği ağrısı gebelikte göbek deliği ağrısı hamilelikte gebelikte
Herkese slm,ben yeni katıldım bu siteye ve herkesin sanki birbirini tanıyormuş gibi konuşması paylaşması çok hoşuma gitti.Bişey sorucam gebeliğin ilk aylarında göbek deliği ağrıyan var mı??Gerçi hamile olup olmadığımı da bilmiyorum sadece belirtiler var ama hayırlısı artık.Cevap verirseniz sevinirim

Göbek deliği değilde karın içi ve kasıklarda ağrılar oluyor canım belki ağrılar bölgesel olduğu için sen o kısımda yoğun hissetmiş olabilirsin.Hayırlısı olsun şimdiden diyorum:)

Yani tam göbeğimin olduğu yerde hissediyorum sanki orda bişiler batıyo gibi ağrıyo.Aslında 2 hafta öncesinde aşırı yanma,bulantı özellikle hareket halindeyken oluyodu ve aşırı gaz.Korunduğumuz için eşim sürekli parazit olduğunu düşünüyodu klasik hekim işte:)ya da öyle demeyelim de baba olma paniği.Ama günm de geçince ikimzde bu belirtileri ciddiye aldık.2 gün geçti adet günmden ama karnımda hafiften sancı var sanki adet olucakmışım da sökücekmiş gibi olur ya aynen öyle.11 aylık evliyim RABBİM olmayana da isteyen herkese de nasip etsin.Bendeki bu hissettiklerim nedir merek ediyorum

Hamile falan değilim öğrendim artık:(adet oldumm gece hemde öldürücü bir sancı ile.O kadar hazırdım ki,korunduğumuz halde bekliyodum.Allah isteyen herkese versin,ben bile bu kadar alışmışken diğerlerini düşünemiyorum.ARATMA kimseye YA RAB!!

Canım öncelikle Allah sendende razı olsun.Sakın moralini bozma herşeyin hayırlısı olsun olurmu bitanem:)

İnşallah tevekkül etmeyi başaranlardan olurum.Bu arada bu siteye yeni katıldığım için pek bilemiyorum nerelerden yeni konu açmalıyım,nasıl daha aktif olabilirim??mesela kimse gelip bakmamış yazdığım şeylere bi sen görmüşsün saol valla:):)

Hamile falan değilim öğrendim artık:(adet oldumm gece hemde öldürücü bir sancı ile.O kadar hazırdım ki,korunduğumuz halde bekliyodum.Allah isteyen herkese versin,ben bile bu kadar alışmışken diğerlerini düşünemiyorum.ARATMA kimseye YA RAB!!
Slm tarihe tam bakmadım ama bende de sendeki belirtiler vardı bende şuan 4 aylık evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum yumurtlama günü vs ne varsa denedim diyebilirim geçen ay benimde mide bulantim vardı kasimlarimda ağrı göğüslerimde hassasiyet vardı tabi ben hamile değilim adet olucam ondadır dedim meğerse ben hamileymisim.. ve çok üzücü bir durumki düşük yapmışım size çok cahilce gelir belki ama Ümmü sıbyan diye bir korunma muskasi var eğer araştırma yaparsanız detaylı öğrenirsiniz benim kız kardeşimde düşük yaptı ve o muskadan yazdırıp taktı her derde deva ve özellikle hamile kalmak için korunmak için dua var içinde biz hamile bana hoca adetin çok sancılı gectimi dedi evet dedim hem doktor hem hoca düşük olduğunu söyledi ve bende hemen korunma yani Ümmü sıbyan muskasi yazdırdım şuan takıyorum.. Ümmü sıbyan ne diye soranlara kısaca şöyle diyeyim Ümmü sıbyan dışı bir cin ismi insan neslini tüketmeye yemin etmiş bir cin ve sürekli düşük yapanlara veya hamile kalmak isteyenlere bu korunma duasını bildiği hocadan yazdirmasini tavsiye ederim umarım yüce Rabbim isteyen herkese anne olmayı nasıp eder.. çok aminn

Slm tarihe tam bakmadım ama bende de sendeki belirtiler vardı bende şuan 4 aylık evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum yumurtlama günü vs ne varsa denedim diyebilirim geçen ay benimde mide bulantim vardı kasimlarimda ağrı göğüslerimde hassasiyet vardı tabi ben hamile değilim adet olucam ondadır dedim meğerse ben hamileymisim.. ve çok üzücü bir durumki düşük yapmışım size çok cahilce gelir belki ama Ümmü sıbyan diye bir korunma muskasi var eğer araştırma yaparsanız detaylı öğrenirsiniz benim kız kardeşimde düşük yaptı ve o muskadan yazdırıp taktı her derde deva ve özellikle hamile kalmak için korunmak için dua var içinde biz hamile bana hoca adetin çok sancılı gectimi dedi evet dedim hem doktor hem hoca düşük olduğunu söyledi ve bende hemen korunma yani Ümmü sıbyan muskasi yazdırdım şuan takıyorum.. Ümmü sıbyan ne diye soranlara kısaca şöyle diyeyim Ümmü sıbyan dışı bir cin ismi insan neslini tüketmeye yemin etmiş bir cin ve sürekli düşük yapanlara veya hamile kalmak isteyenlere bu korunma duasını bildiği hocadan yazdirmasini tavsiye ederim umarım yüce Rabbim isteyen herkese anne olmayı nasıp eder.. çok aminn

Ümmü sıbyan muskasını bende duymuştum. Genelde düşük yapan kadınlara yapılır düşüğü önlediği söyleniyor. Tabi günümüzde esaslı hoca bulmak zor . Her yer sahtekarlarla dolu. Sırf para kazanmak için bunu meslek haline getirenler var. Bu konuda uyarımızı yapalım . Kaş yapayım derken göz çıkarmayalım . Yanlış yazılan dualar kötü durumlara neden olabilir.

Geri