Gebelikte Mide Ekşimesine Doğal Çözüm Burada!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Gebelikte Mide Ekşimesine Doğal Çözüm Burada!
gebelikte mide ekşimesi
hamilelikte mide ekşimesi

Sevgili melekler, bugün çette karakuzu ile konuşurken bana midesinin çok ekşidiğini ve ilaç kullanmadan bununla nasıl başedebileceğini sordu. Gebelikte mide problemlerinin çok sık yaşandığını ve ne derece rahatsız edici olduğunu bildiğimden, hemen ufak bir araştırma yaptım ve doğal bir çözüm yolu buldum. Karakuzuma söyledim o da uyguladı ve sonuç, anne adayımızın mide ekşimesi sona erdi. :D:D Şimdi gebelikte mide ekşimesi yaşayan meleklerimiz için bu çözümü paylaşmak istiyorum. 1 bardak ayrana ya da 1 bardak maden suyuna 1 çay kaşığı karbonat koyup karıştırın ve için. Göreceksiniz, çok kısa bir zaman sonra mideniz rahatlayacak :tik:

karbonatli_ayran-34e.jpg

ay ilk kez duyuyorum deniycem
benim tavsiyem yulaf hani süte koyunca eriyenden türkcesi neyse bilmiyorum.. bebek mamasina felan kullaniliyor..
sütü isitin icine biraz tatlanmasi icin seker isteysen tarcinda katsin ben katarim hep ve o eriyen yulafdan hmmm inanin tadi cok güzel oluyor... bunu yediketen sonra bir iki gün eksimem kalmiyor sonra tekrar yiyorum :D:D

ay ilk kez duyuyorum deniycem
benim tavsiyem yulaf hani süte koyunca eriyenden türkcesi neyse bilmiyorum.. bebek mamasina felan kullaniliyor..
sütü isitin icine biraz tatlanmasi icin seker isteysen tarcinda katsin ben katarim hep ve o eriyen yulafdan hmmm inanin tadi cok güzel oluyor... bunu yediketen sonra bir iki gün eksimem kalmiyor sonra tekrar yiyorum :D:D

Bak bu da ilginç bir öneri smi, bilmediğimiz ne çok şey var :)

Bu arada bahsettiğin şey evet yulaf. Yalnız diyetler için tavsiye edilen yulaf ezmesi değil yulaf kepeği, sütte kolay eriyor dediğine göre. Ben de bazen yulaf kepeği ve sütü hafiften pişirir, balla tatlandırıp yerim. Ama sadece canım istediği için. Bir dahakine tarçın da deneyeceğim :D:D Teşekkürler smi :kiss:

Arkadaslar bugun titandan aldigim bu dogal yontem tarafimdan denenmistir:D:D Hatta konu benim denememden cikan olumlu sonuc sonrasinda acildi :D:D Tavsiye ediorum :tik:

Aynen :D:D

Geri