Gebelikte Olan Kahverengi Akıntı Ne Demektir ?

Doktora gittim hiçte ilgilenmedi ağrım sancim yok ama eve geldim tuvalete girdim sildim baktım ki kırmızı ya dönmüş akıntı ya düşük mü ağrısiz mi olur böyle anlamadim

Merhaba ,

Şu anki durumunuz belirsiz ve bu belirsizlik için lütfen başka hekime görünün. Düşük ağrılı olduğu gibi ağrısız da gerçekleşebilir. Gebelikte görülen kanama ve lekelenmeler dikkate alınmalı. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

Günaydın dün kanamam kırmızıya döndü ve arttı hemen özel hastaneye gittim vajinal ultrasonda baktı Bebeğimi gördü ayrıca kanama da var görünen dedi.progesteron tahlili ve beta hcg istedi ayrıca progesteron hapı kullanmaya başladım bu sabah kontrole gittim şükür ki kanamam durmuştu ve tahlillerim doktorun beklediginden iyi çıktı düşük riski hala olabilir ama suanlik iyi dedi yat dinlen soğuktan Korun ilaçlara devam.

merhaba beyza hanım adetime 3 gün var ve midem bulanıyor şimdi test yapsammı yoksa beklemelimiyim

Merhaba,

Mensinizde en az 3 en fazla 7 gün gecikme söz konusu olursa test yapabilirsiniz. 3 gün daha beklemenizi tavsiye ediyorum. Erken yapılan testler yanıltabilir..

Ben adetime 2 gün kala yapmıştım ikinci cizgi çok soluktu hemen kan tahlili yaptım aynı gün hamile olduğumu öğrendim

Geri