Gebelikte Olan Kahverengi Akıntı Ne Demektir ?

İYİ GÜNLER BEN 13 HAFTALIK HAMİLEYIM.7 HAFTALIKKEN BIR KAC DAMLA KANAMAM OLDU.DOKTO
R ARTARSA GEL DEDİ İSTİRAHAT ET DEDİ.İSTIRAHAT ETTIM.11 HAFTALIKKEN DOKTOR KONROLUNDE 2 CM PIHTI GÖZÜKTÜ.PROGESTON VERDI BIR HAFTA ICTIM KONTROLE GITTIM PIHTI GECMEMIS AYNI KALMIS.DOKTOR KAN GELİRSE KAHVERENGI AKINTI GELIRSE YADA ADET SANCISI GIBI AGRIN OLURSA GEL DEDI AGIR KALDIRMA YORMA KENDINI 1 AY İLİŞKİ YASAK DEDI.KORKTUM GERILDIM ACIKCASI.O PIHTININ BIR ZARARI VARMI YADA NE YAPMAM GEREKIYOR?NASIL BIR YOL IZLEMELIYIM?

Merhaba .Doktora görünmüşsünüz doktorunuz yapmanız gerekenleri size söylemiş. Pıhtı , kanama lekelenme olursa hamileliğiniz açısından düşük riski oluşturabilir. Bu yüzden doktorunuzunda dediği gibi lekelenme ve kanama olursa hemen hastaneye gidin. Bol bol dinlenin stres yapmayın.Stres durumunzu tetikleyebilir. Çok geçmiş olsun inşallah bebeğinizi sağlıkı sıhateli kucağınıza alırsınız.

Merhabalar bende 11 haftalik hamleyi dünden beri kahverengi akıntı geliyor acaba korkmalimiyim

Merhaba 14 aralık 2016 son adet tarihim 13 ocak 2017 kan testim beta hcg 31.7 çıktı aradan 10 gün geçti kahverengi açık kırmızı leke gelmeye başladı sürekli değil hemen acil gittim baktı ultrasonda gebelik göremedi tekrar tahlil istedi beta hcg 963 çıktı yarın kontrolüm var ama ara ara kahverengi leke gelmeye devam ediyor çok korkuyorum bu konuyla ilgisi olan var mı acaba ?

Fnur merhabalar gebeliğiniz var evet ama düşük riski yaşıyor olabilirsiniz. Doktorunuz bir şey söylemedi mi dinlenmen gerekiyor düşük riskin var gibi . Yerleşme kanaması yani implantasyon şimdiye kadar çoktan tamamlanmış olması lazım hani yerleşme kanaması olabilir desem ama değil. Düşük ihtimalini göz önünde bulunduruyorum. Dinlen ve doktora bunu bildir mutlaka.

Doktorum bişey söylemedi ultrasonda göremediği için gebeligin olmadığını düşündü sanırım.bilemiyorum çok yoruldum iki gündür şükür akşamdan beri bişey yok yatiyorum surekli ama yinede kontrole gidicem bugün

Merhaba 14 aralık 2016 son adet tarihim 13 ocak 2017 kan testim beta hcg 31.7 çıktı aradan 10 gün geçti kahverengi açık kırmızı leke gelmeye başladı sürekli değil hemen acil gittim baktı ultrasonda gebelik göremedi tekrar tahlil istedi beta hcg 963 çıktı yarın kontrolüm var ama ara ara kahverengi leke gelmeye devam ediyor çok korkuyorum bu konuyla ilgisi olan var mı acaba ?

selam canım kahverengi leke ya bebeğin yerleşme kanaması yada düşük riskinin belirtisi .Bu gün doktora gidince lekelenmenin nedenini öğrenirsin. bizimlede mutlaka paylaş sonucu. İnşallah bir problem yoktur .

Geri