Gebelikte sancı olması normalmi

bahar-345

Yeni Üye
Üye
Gebelikte sancı olması normalmi
Kızlarsan 8 haftalıgim tam gebelikte sanci olir mu arada bi giriyor 5+6 haftalıkken gittim keseyi filan gordum 1 hafta sonra doktora gidecem kalpnatisi icin problem cikmaz demi normal mi sanci olmasi

Korkmayın endişelenecek bir durum yok .Rahim gebe kalmadan önceki alışkanlıklarını sürdürüyor . Adet dönemine denk gelen günlerde adet sancısına benzer sancılar olması normaldir. Ancak sancılarınız dayanılmaz ve kanama lekelenme eşlik eder ise mutlaka en kısa zamanda doktora görünün.

Korkmayın endişelenecek bir durum yok .Rahim gebe kalmadan önceki alışkanlıklarını sürdürüyor . Adet dönemine denk gelen günlerde adet sancısına benzer sancılar olması normaldir. Ancak sancılarınız dayanılmaz ve kanama lekelenme eşlik eder ise mutlaka en kısa zamanda doktora görünün.

Lekeleme filan yok hiç arada bi şancı giriyor sadece canim

Gebeliğin bu dönemlerin arada bir sancı durumu olabiliyor. Sancılar sık ve süreklilik arz etmiyorsa ve lekenme gibi bir durum yoksa korkmanıza gerek yok. Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin yavrunuzu.

Aynen doğru diyorsunuz bende 7 haftallık hamileyim adet dönemine yaklaşınca adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor bunun için doktora gitmiştim doktoru normal olduğunu söyledi gebeliğin son ayına kadar bu ağrıyı hissetmek normalmiş

Geri