gebemiyim acaba

• Konbuyu başlatan gülümser27
  • Başlangıç tarihi
G

gülümser27

Forum Okuru
gebemiyim acaba
gebemiyim acaba
mrhb soruma cevap verirsenniz çok sevinirim
adet günüme 2gün kaldı gebelik belirtileri var daha önce düşük yaptım o yüzden gebelik olup olmadıgını şu yönde anlıyorum lekelenme olması gerekiyordu bu sefer olmadı oyüzden bu normalmi onuda bilmiyorum normalinde adetim 25 gün arayla yada 20 gün arayla olurdu bu sefer uzadı yumutlama hesabı yaptım internetten ilk adetim mart ayının 1de olmuştum hesaba göre son olmam gereken tarih 29 marttı ama olmadı ve her adet günümü bir hafta önceden gelirdi muhakkak olurdu oda gecikti yinede ümitlenmek istemiyorum

Test yap cnm geblik testinde çıkıo genelde.Bende adetime 1 gün kala yapmştm çıkmştı..Şimdi bebeğimi kaybettim ama olsun RABBİMDEN hayırlısı.8 haftalıkken karnmda öldü meleğim.Umarım hamişsindir gönlüne göre versn MEVLAM

gebelik

Test yap cnm geblik testinde çıkıo genelde.Bende adetime 1 gün kala yapmştm çıkmştı..Şimdi bebeğimi kaybettim ama olsun RABBİMDEN hayırlısı.8 haftalıkken karnmda öldü meleğim.Umarım hamişsindir gönlüne göre versn MEVLAM

başın şaolsun canım benim onları görmedik ama biliyoruz ki bir parçamızdı

Elbette parçamızdı.İnşallah hamişsindr cnm hayırlı haberlerini ver ALLAHN iznyle.Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın.Senden snra inşallah ayağını sürü de bebek bekleyen herkes kavuşsun meleğine:)haber ver muhakkak

hamile deyilim kesin artık

canım merhaba hayırlı haber veremicem bu gün adet oldum bütün umudumu yitirdim ya artık bebek görünce daha çok üzülüyorum niye olmuyo isyan deyil bu ama rabbiminde bize bu acıyı yaşatmasını anlamıyorum anneme yaptıklarımı çektiriyo annem hep derdi bi kere ana olsun benim ne yaşadıgımı anlarsın derdi bana her kızmanda nasıl acır derdi içim ben dünyaya getiremedim ama artık anlıyorum her gece yalvarıyorum allaha göz lerimdeki yaşın yüzü suyu hürmetine bi can diliyorum rabbimden bana bir can ver rabbbim diyorum he r gece dileyim hayırlı bir evlat olsun allahtan saglıklı imanlı hayırlı bir evlat herkez bunu istiyo sende be güzelim ama çok isteyincede olmuyo kafaya takmıcan kendiliyinden olucak rabbim bize sabır versin senden de güzel haberler bekliyorum bana burda tek cevap yazan sen oldun saol derdimi paylaştıgın için

Ayyy kıyamam cnm yaaa.Üzüldm ama elden bişe gelmez RABBİM vericektir nolru stres yapma.Stres çok etkiler sana söleyim.Ne kadar oldu bebeğini düşüreli??Ya 1 seneye kadar falan vakit var sanırım ama sana söylüyorum 1 seneye kalmadan haberini vericeksn ben inanıyorum cnm.Ben yeni düşük yaptm bebişimn kalbi durmş 2.ayda.RABBİM aratmasn ama ağlama üzülme ve düşünme dua et.Kafaya taktıkça ALLAH muhafaza kendini yıpratırsın..Dualarımdasn inşallah.Kızlar görse yazarlar cnm merak etme emin ol destek çıkıcak arkadaşlarmz olucaktır sana.Burası insana ilaç gibi gelir insana herkes birbirine dua eder sana da yazanlar çıkar canını sıkma emi??RABBİM tez zamanda hayırlı bi şekilde versn cnm üzülme emi

Cnm sorunu keşke gebelik konusuna yazsan emin ol daha ii olurdu.Yoksa kimsenn farketmemesi mümkün değil.Burda belki farkedilmemiştir sorun.Sen sorularını gebelik konusuna yaz bak gör nasl meleklerim cevap vericekler:)

canım üzülme bende senin gibi düşük yaptım hç bebğim olmucak gibi his vardı ama şimdi hamile olduğumu öğrendim... benim sana diyeceğim tek şey sakın umudunu yitirme ne zaman düşük yaptın benim bebiş düştükten 8 ay sonra gediiii bekle canım bebişin sana birgün gelcek ...alahım hiç kimseyi kucağını bebksiz bırakmasınn ALLAHIM İSTEYEN HERKESE BEBİŞ NASİP ETSİN... alahım kimseyi bebkle intihan etmesin üzülme müjdeni burdan alcaz

Geri