Şansınıza buralardayım ondan gördüm erkenden cevap yazayım dedim yani üzerinden tam geçmiş ve test yapsanız hamile iseniz yüzde yüz gebe iseniz ya da değilseniz zaten ortaya çıkacak hiç test te yapmamışsınız. yani şimdi daha saat erken iken bi beta hcg testi yaptırsanız da olmaz mı acaba :)
Sadmin ablacım benim konuma da cevap verir misin rica etsem

Kafayı sıyırmışlar yahu okuyorum da yani bunun geç döllenmesi erkeni var mı adetin geçti ise yap testi hamilemisin öğren gitsin ne takıyorsunuz gece erkene anlamış değilim vallahi. Neyse 1.20 sonucuna göre hamileliğin yok olsada zaten doğurmuşsundur heral de değil mi ...

O hoo binnazım güzel kardeşim benim, bu @Selindee ve yandaşı yine @Selindee ve buna benzer bir çok arkadaşın dönem dönem kafaları ütülediği hatta üstünde bir kamyon eşya olduğu halde sevişmeden hamile kalma durumları var bunlar ne ki :D:D Selam olsun sana da

O hoo binnazım güzel kardeşim benim, bu @Selindee ve yandaşı yine @Selindee ve buna benzer bir çok arkadaşın dönem dönem kafaları ütülediği hatta üstünde bir kamyon eşya olduğu halde sevişmeden hamile kalma durumları var bunlar ne ki :D:D Selam olsun sana da
Ya gerçekten bizim Selin'le Hülya nerelerde işleri bittiler ayrıldılar buradan sesleri sedası çıkmıyor Herhalde yeni bir vukuata kadar da gelmeyecekler gibi

Iyi günler ben 2bucuk aydir adet olmadim evde yapilan testlerde ilk negatif cikti daha sonra tekrar yeniledigimde testi belli belirsiz bir cizgi ile beraber 2 cizgi cikmis oldu berlirtilerin bir cogu var ama hic kanamam olmadi bu normalmi eger hamile isem

Iyi günler ben 2bucuk aydir adet olmadim evde yapilan testlerde ilk negatif cikti daha sonra tekrar yeniledigimde testi belli belirsiz bir cizgi ile beraber 2 cizgi cikmis oldu berlirtilerin bir cogu var ama hic kanamam olmadi bu normalmi eger hamile isem

Selamlar Sevgili Zehila,

Hayatım testi yaptıktan ne kadar sonra ikinci çizgiyi silik aldın. 10 dakikadan fazla bekledi isen testin sonucuna yüzde yüz negatif diyebiliriz. Tam yapmayı biliyor musun ? Hiç beta hcg kan testi yaptırdın mı

bu konuyu da bi inceler misin hayatım ?

Geri