Geç döllenme nasıl anlaşılıyor hamilelik şüphesi bitirdi beni

eelifsöker

Yeni Üye
Üye
Geç döllenme nasıl anlaşılıyor hamilelik şüphesi bitirdi beni
Merhaba kızlar yeni üye oldum bir şey paylaşmak istiyorum ilişkiden 1 hafta sonra kanda gebelik yaptım 0.01 çıktı sonrasında 2 gün süren bir kanama yaşadım regl kanaması değildir belki diye kanamadan sonraki 4. gün kan testini yineledim 1.20 çıktı kanamanın 8. günü kan testim 0.01 çıktı sonrasında ilişkiden 22 gün sonra ve 24 gün sonra idrarda gebelik testi aldım onlar da tek çizgi çıktı ve ben hala geç döllenme olabilir mi diye düşünüyorum sizce bunları yaptırmak yerine psikoloğa mı görünsem çünkü ne olursa olsun ikna olamıyorum

Durumun devam eder se psikoloğa gitmeni tabiki tavsiye ediyorum. Bu kadar test yapmışsın ve hala hamile olmadığın yüzde yüz ortada iken nasıl olur da hamilemiyim diye düşünüyorsun anlamış değilim. dünya üzerinde gebeliği gösteren ve milyarlarca kadın tarafından kullanılan bir testi yapıyorsun hele hele beta hcg testinin yanılma payı sıfır iken halen hamilemiyim diye soruyorsun. Anlaşılan çok fazla takıntılı bir hale dönüşmüş bu sende. Tavsiyem psikoloğa görünmen kesinlikle hamile değilsin durum bu.

Durumun devam eder se psikoloğa gitmeni tabiki tavsiye ediyorum. Bu kadar test yapmışsın ve hala hamile olmadığın yüzde yüz ortada iken nasıl olur da hamilemiyim diye düşünüyorsun anlamış değilim. dünya üzerinde gebeliği gösteren ve milyarlarca kadın tarafından kullanılan bir testi yapıyorsun hele hele beta hcg testinin yanılma payı sıfır iken halen hamilemiyim diye soruyorsun. Anlaşılan çok fazla takıntılı bir hale dönüşmüş bu sende. Tavsiyem psikoloğa görünmen kesinlikle hamile değilsin durum bu.
teşekkür ederim öncelike cevabınız için bugün doktora gittim tekrar idrar yolları enfeksiyonu dedi internetten bazı yerlere baktım lökosit ve epitel yüksekliği hamilelikte olabiliyor yazıyor böyle bir şey acaba hamilelik belirtisi sayılıyor mu saygılar

Sadmin ablacim ben selinde telefon degistirdigim için herşey gitti ppaylasimci melekligim bile gitti :) yani bu bayan da benim gibiymis ama kendisine tavsiyem bu takintidan bı an önce kurtulsun çünkü benim dustugum duruma düşer

Sadmin ablacim ben selinde telefon degistirdigim için herşey gitti ppaylasimci melekligim bile gitti :) yani bu bayan da benim gibiymis ama kendisine tavsiyem bu takintidan bı an önce kurtulsun çünkü benim dustugum duruma düşer
Kız napıyonnnnnn????? Nasılsın görüşmeyeli??? Şüphelerin geçti mi??

Geri