Geç döllenme yaşayanlar hamilemiyim

Ce: hamileyimmmmmmmmmmmmmmm

arkadaşş iyi dileklerinizz içinn çok teşekkür ederimm allah isteyen herkese versinn yarabbimm inşallah tezz zamandaa.. degerimm 15 ocakta 178,08 dı 18 ocakta 721,50 çıktıı çok şükür... aklıma kötü birşey getirmek istemiyomm aklıma tek takılan dış gebelik inşallah onu da atlatırız 31 aralıkta gidecegizz dr allahımm hayırlısı ile bebeğimi görmeyi sesini duymayı nasip etsinn..

Allah hayırlısını versin canım, senin adına çok sevindik burada. İnşallah en güzel haberlerle dönersin bize, güzel haberlerini bekliyoruz canım. Kötü şeyler getirme aklına, hayırlısını dile, dua et, herşey yolunda gidecektir Allahın izniyle. :)

slm ayşe inan çok sevindim rabbim bebek istiyen herkeze nasip etsin. keçiboynuzunu bende duymuşdum ama tozunu kullandı eşim.1 ay kadar kullandık onu sıcak suyla karıştırıp tozunu içiyordu ama şuan kullanmıyor. benim eşimde 3 mılyon canlı sperm var sadece. senin eşinin sonuçları neydi ve keçiboynuzunu ne kadar kullandın.
canım tekrar hayırlı olsun allah bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallahhhhh.dualarım seninle
bebişine iyi bak :)

canımm biz 3 4 ay klomen kullandık işe yaramadıı sonra keçiboynuzu kullanmaya başladıkk 1 2 ay falan ama düzenli olarak nerden baksan 1 hafta. canım toz falan kullanma git pazardan keçiboynuzu al ama içi ballı olsun kuru olmasın.. bunu yarım litre suya 6-7 tane keçiboynuzunu ufak ufak kırıp suya at ve kaynat kaynattıktan sonra 15 dk demle sabah akşam aç karnına içir.. ama ben akşamları yatarken verdim haa bide içtikten sonra saf keçiboynuzu pekmezi ver harnup diye birşey yazıodu benim kavonozda canım..mutlaka kullanın stres yapmayın.. haa bidee canım hamile olduğumu öğremeden önce 41 yasin adadım allaha sende yap istersenn duaa ett biliyorsunn allah yoktan yaratırr ol dedimi olurr.. dün 6 yı olkudum hergece yatmadan önce dua ediyozz bizz ...
allah isteyen herkese versinn..... kucakları boş komasınn....
bizde hayırlısıyla bebişimizin sesini duyarızz inşallahh yarabbim

Allah hayırlısını versin canım, senin adına çok sevindik burada. İnşallah en güzel haberlerle dönersin bize, güzel haberlerini bekliyoruz canım. Kötü şeyler getirme aklına, hayırlısını dile, dua et, herşey yolunda gidecektir Allahın izniyle. :)

sağoll inşallah...
sen nasılsınn neler yapıonuzz bakalımm.... bende mesaii bitsede eve gitsem diee bakıomm saatte vallaaa :Dancing_furious::Dancing_furious:

hayırlı olsun ayşa allah tamamına erdirsin analı babalı büyüsün allah olmayan herkese versin haberlerini alalım onlarında burdan

slmm arkadaşlarr hamilelikte sağ ve sol yumurtalıkların agırması normal mii sanki adet sancısı gibi ilk önce sağğ sonra sol ağrıyooo daha 3 haftalık hamişimdee

evet son derece normal hatta hamileliğin ilk günlerinde kişi sanki adet olacakmışçasına beliirtiler gösterir vucudunda...göğüsler şişer ağrı yapar bel ve kasıklarda ağrılar ve sancılar olabilir...kişi hatta hamile olduğuna bile inanası gelmez çünkü adet olacak sanır kendisini..bunlar son derece normal şeyler canım:)

evet son derece normal hatta hamileliğin ilk günlerinde kişi sanki adet olacakmışçasına beliirtiler gösterir vucudunda...göğüsler şişer ağrı yapar bel ve kasıklarda ağrılar ve sancılar olabilir...kişi hatta hamile olduğuna bile inanası gelmez çünkü adet olacak sanır kendisini..bunlar son derece normal şeyler canım:)

çok sağoll canımm inan hafta sonundan bu yana sürekli aklıma takıldıı yaaa çok korktum acıkcasıı.. :18::18::18:

Geri