Geçmeyen kol ağrısı yaşayanlar burada mı ?

S

sblgkveee

Forum Okuru
Geçmeyen kol ağrısı yaşayanlar burada mı ?
GEÇMEYEN SAĞ SOL KOL KASI AĞRISI YAŞAYANLAR

Selam arkadaşlarım ben yaklaşık iki yıldan beridir hiç bir şekilde geçmeyen bazen sağ, bazen ise sol kolumun dirsek bölümüne doğru ağrı yaşıyorum ne yaptıysam geçmedi. Doktora gittim ve bana ayda bir vurulmam gereken bir iğne verdiler. İğneyi vurulduğumda bir ay rahatlatıyor beni kortizonluymuş iğne arkadaşlarım önermediler sen delimisin dediler ama bunun çaresi yok heralde Ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz kızlar lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

hiç geçmeyen sağ sol kol ağrısı yaşayanlar.jpg

Hangi doktor ayda bir bu kortizon iğnelerini vurur ki benimde aynı sorunum var bana tenisçi dirseği teşhisi kondu. Yılda en fazla kortizon içeren bu iğneler 2 kere vurulabiliyor ve bir süre bu ağrılardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Tenisçi dirseği rahatsızlığı zamanla kronik bir hal alabiliyormuş ve sürekli bu iğne tedavisi de çok yeterli olmadığı gibi yan etkileri olabiliyormuş. Doktorum bana kesin tedavi olarak prp uygulamasını önerdi biraz maliyetli olunca şu an için erteledim ama zamanla kesinlikle yaptırmayı düşünüyorum şu an doktorumun bana önerdiği dirseklik takıyorum ama ağrılar için çok yeterli gelmiyor. Birde internette araştırma yaparken sülük tedavisinin tenisçi dirseğine iyi geldiğini duydum ama henüz onuda yaptırmadım hatta aramızda sülük tedavisi yada tenisçi dirseği için prp yaptırıp sonuç alan olursa mutlaka yorumları bekliyorum.

GEÇMEYEN SAĞ SOL KOL KASI AĞRISI YAŞAYANLAR

Selam arkadaşlarım ben yaklaşık iki yıldan beridir hiç bir şekilde geçmeyen bazen sağ, bazen ise sol kolumun dirsek bölümüne doğru ağrı yaşıyorum ne yaptıysam geçmedi. Doktora gittim ve bana ayda bir vurulmam gereken bir iğne verdiler. İğneyi vurulduğumda bir ay rahatlatıyor beni kortizonluymuş iğne arkadaşlarım önermediler sen delimisin dediler ama bunun çaresi yok heralde Ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz kızlar lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

Ekli dosyayı görüntüle 86847
Romatizmal olabilir o yüzden verilmiştir dr memnun değilseniz başka bi dr görünün

Geri