Gereksiz ceza almamanız için Lütfen okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Misafir

Forum Okuru
Gereksiz ceza almamanız için Lütfen okuyunuz.
falıma bakarmısın
Sevgili Melekler bundan sonra bu konudaki kurallar itibariyle tarot falınıza bakılacaktır.

1.bir defa tarot falına baktıran, başka bir açılım isterse en az 15 gün sonra bakıtacaktır.

2.eşiniz,çocuğunuz,bekarsanız sevgiliniz daha doğrusu genelleme olarak evinizin içindekiler harici kimseye tarot falına baktırmak için msj yazmayınız aksi halde msjınız yönetimce silinecektir.

3.falınız sonucunda çıkan olumlu olumsuz hiç bir konuda sevgili Handan rahatsız edilmeyecektir ki bundan hiç kimse sorumlu değildir bu hayati bir konu değil bu konu için çok güzel bir atasözümüz var şimdi dile getirmeninde hiç bir anlamı yok ki zaten bu atasözünüde bilmeyenimiz yoktur.

gelelim niye böyle bir sınırlama getirilmesine

arkadaşlar bizler M.M yönetimi olarak size en güzel şekilde en keyif aldığınız şekilde hizmet vermek için tabiri caizse gecemizi gündüzümüze katıyoruz.herşeyin en iyisini en doğrusunu sunma adına çalışmalar yapıyoruz bunlardan biride tarot bölümüne her forum sitelerinde olmayan bir hizmetle karşınıza çıkmamızdır.sevgili Handan arkadaşımızı konusunda uzman olduğu için tarot bölümüne sizler için özel tarot uzmanı olarak yetki vermemizdir ki gördüğümüz kadarıyla bundada başarılı olduk beyeni aldık talep aldık insanları mutlu ettik meraklarını giderdik vs.vs.

ama görüyorum ki bazı arkadaşlarımız bu keyfi konunun ve Handan arkadaşımızın gönüllü keyif alarak sizlerin isteklerini yerine getirmesinin yine tabiri caizse suyunu çıkartmış.Handan çalışan bir insan ve zamanından çalıp bizler için birşeyler yapmaya çalışan bir insan ve bazılarımız çekilmez isteklerle kuzenimin falı,arkadaşımın falı,komşumun falı,sülalemin falı vs vs isteklerle lütfen taleplerde bulunmasın bunun aksi msjlarınız dikkate alınmadan silinecektir.

Kısaca özetlersek;
Tarot açtırma kuralları;
1- Öncelikle açılım yaptırmanız için 30 konuya yorum yazarak mesaj sayınızı 30 yapmalısınız.
2- Tekrar açılım talepleri için Hangi Tarot (aşk, genel vs) olursaa olsun en az 15 gün geçmeli ve mesaj sayınız 50'nin üzerinde olmalı.
3-Daha sonraki mesajlar için 15 günlük bekleme süresi aynı olup, sitedeki aktivitenize görede cevaplandırılacaktır.
Kurallar bir siteme girene kadar uygulanacaktır.

dip not: gerek site içersindeki ilgili konuda gerekse pm yoluyla bu gibi suyu çıkartılmış istekler dikkate alınmayacaktır.

keyifli forumlar dileriz

M.M yönetimi RüYaM

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: bu konuyu okumadan tarot falına baktırmayınız!!!

ii oldu rüyam handan da biraz nefes alsın canım hangibirine yetişsin biz melekler bu konuda anlayışlı olcağımıza inanıyorum:)

slm kardeslerim aplalarimmm buda benim sansim mi diyelimmm ilk defa BIR SEY RICA ETDIMMM::::: ESENKALIN:seker:

mrb benim burcum balik evliyim benimde falima bakarmisin

mrb benim burcum balik evliyim bana da bakarmisin 28-43-65

valla iyi oldu bende katılıyorum sana şekercim fazlası da olmaz yani
:fish:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri