Geride Kalan AŞK !!!!

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Geride Kalan AŞK !!!!

Aşk,
Bu zamanda anlamı bana en uzak olan kelime.
Ne demek olduğunu bile sadece eski Türk filmlerinden biliyorum.Kim şimdi sevdiği insan ugruna ölecek kadar çok seviyor,kim sevdiği insan için herşeyi göze alıyor.Yok,yok,yok...
Bir bakıyorsun bir hafta başkasıyla birlikte, onsuz yapamam,bu zamana kadar nasıl yaşamışım o olmadan diyor.Sonra tekrar baktığında kolunda başka biri.AŞKsizce böyle bir duygu mu ?Sadece eğlenceden ibaret mi,hiç içinde saf ,tertemiz duyguları barındırmaz mı? SENİ SEVİYORUM demek bile o kadar kolay geliyorki artık insanlara..Bu kadar basit bir kelime mi seni seviyorum demek ?Benim bildiğim seni seviyorum içinde o kadar büyük anlamlar taşıyan yüce bir kelimeydi...Şimdi ise herkesin ağzında sakız misali dolanan bir kelimeden ibaret...
Artık şarkılardaki aşk bile SAHTE...İnanmıyorum hiçbirine
Eğer aşk buysa istemiyorum kalsın geride...
Ben yinede eskisi gibi tertemiz bileyim aşkı...

kar_tanesi

Son düzenleme:
cnm aşk dediğinin aslında şimdiki nesil ne anlama geldiğini unutmuş görünüyo ,aslında aşk ömür boyu unutulmayan bir yaradır, her zamanda acısını hissedersin, iinsan eskiye dönünce aşka aşık olası gelir ,ben öyleyim şahsen aşk öylesine yüce bir duygudurki baş üstünde taşınalısı asla ama asla unutulmaması gerken bir yüce bir duygudur,,, şimdikilerin oyuncağı olmuş buda ayrı tartışılması gereken bir konu bence

Geri