Giden sevdiğinizi geri getirmek için 5 güzel dua

merhabalar, Ben 8 sene evvel aşık oldum- kişi evlendi çocuğu var o zamandan beri
namuslu - beni sevecen kişiyi 8 sene bir yerlerde aradım durdum , ve hiç karşıma çıkmadı , siz siz olun sevdiklerinizin değerini bilin, o bir yerlerde evet hissediyorum, bulacak veya kuavuşacağız ama ne zaman bilinmez - aşkımı bulmak için veya sevdiğim güzel kadını bulabilmem için dua varmı ?

benimde sevgilim benim yüzümden bendeın ayrılmış telefonla yine konuşuruz ederiz ama her lafından 1 i senin yüzünden ayrıldık

bu tür dua olarak gösterilenler aslında büyü mü açıklarsanız sevinirim

Dua etmek yanlızca Allah C.C Den istemektir. bir ritüel yada ayin yapılmıyor Allah C.C den isteniyor Büyüyle alakası yok konudaki bigilerin hepsi duadır.

Her weyin hayirlisini ALLAH bilir ...Bu dualar yerine ...,,ALLAHIM BENIM ICIN NE HAYIRLIYSA ONU NASIP ET DEMEK ,,,daha dogru olur bence...Bende bir zamanlar bu duayi ariyordum ama..Artik anladimki yalniw yapmiwim..ALLAH HER KESE HAYIRLISINI NASIP ETSIN...

"Benim için hayırlısı neyse , kolay yoldan nasip et rabbim "diye dua etmek hepimiz için iyidir.O kişinin sizin için hayırlı olup olmadığını İSTİARE namazıyla anlayabilirsiniz. Saygılar iyi geceler

size bisey soyleyim dikkatli dinleyin bu etdikleriniz belki iyi biseyler ama oyle duayla felan sevgili geri gelmez..hayirlisi ve kismetin ne ise oda olur...birde bunuda soyluyeyim aklinizda bulunsun...ya peki benim gibi sevdikleri kara topragin altinda olanlar ne yapsinki? :( sevdiklerinizin kiymetini yanindayken hayattayken bilin..nedenmi? cunki olumun saati yok!!!

Rabbim hayırlı eylediyse olur lakin onu size yazmadiysa ne yaparsanız yapın nafile ben çok yalvardim rabbime hala da yalvarıyorum ama kavgalarimiz bitmiyor hayırlısı ne ise rabbim onu versin

Geri