Giresun melekleri

melek plus

Üye
Üye
Giresun melekleri
Giresun lu arkadaşlarımız varmı acaba onlar la tanışmak konuşmak isterim bende bir giresun lu olarak
MUHTESEM-GUL-AGACI-TOHUMU-TAM-40-ADET-COK-UCUZ__27820757_0.jpg

gedikli-koyu%20(4).JPG
ana3.jpg

OKULUN TARİHÇESİ :
Okulumuz 1950 yılında Giresun Merkez Osmaniye Köyü’nde tek derslikli olarak Eğitim öğretime açılmıştır. Zamanla öğrenci sayısının artması nedeniyle 1974 yılında mevcut binaya alt katı bodrum olarak kullanılmak üzere iki dershane daha açılmış ve eğitim öğretime bir süre böyle devam edilmiştir. İlerleyen zamanlarda köy nüfusunun artmasına paralel olarak öğrenci sayısı da artmış ve bodrum olarak kullanılan iki bölümden 1992 yılına kadar sınıf olarak yararlanılmıştır.Bu tarihten sonra bölgedeki göç ve standart kadro uygulaması nedeniyle bir süre okulumuzda eğitim öğretim üç şube olarak devam etmiştir.

1993 yılında merkez Osmaniye, Gedikli ve Melikli Köyleri birleşerek ‘Çaldağ’ adı altında belediye kurmaları sonucu okulumuzun adı da 1995 yılında ‘Çaldağ İlköğretim Okulu’ olarak değiştirilmiştir.O günün Belediye Başkanı Nejdet YİĞİT ve yöre halkının gayretleri ile kısa sürede okulumuzun yeni binası yapılmış ve 1995-1996 Eğitim Öğretim yılında dönemin Giresun Valisi İsmail GÜNİNDİ ve Milli Eğitim Müdürü Adil AKGÜN tarafından eğitim-öğretime açılmıştır.

burasıda benim okulumdu orta okulumu burada okudum ve diyer 3 kardeşim burada okudum mezun oldular şimdi bir erkek kardeşim okuyo burada

Son düzenleme:
Geri