Gizli gebelik nedir ? gizli gebelik belirtileri nelerdir?

• Konbuyu başlatan SadmiN
Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Selin’de' Alıntı:
Yok ben tlc de yayınlanan kadınları diyorum ablacım onlar test yapıyor negatıf çıkıyor yada ultrasona gidiyor negatıf çıkıyor
Yok be daha neler

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Selin’de' Alıntı:
Suhan ablayla sevimli cadı olan abla da aynı seyi diyor ama ablcım
Bana inanması güç geliyor aklım almıyor

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Yahu yapmayın arkadaşlarım kanda çıkmayan gebelik olmaz beta hcg den kaçan bir gebelik daha dünyada rastlanılmış bir şey değil.
Sadmin ablacım ben az önce tlc de hamileliğimi bilmiyordum programını izledim cahilliğimi mazur gör ama orada bu sitelerde yazıldığı gibi kanda çıkmaz ultrasonda gözükmez diye anlatılmıyor sadece oradakiler idrar testi yapıyor hafif belirtiler gösteriyor bi anda Doğum yapıyorlar hatta doktorun biri de açıklama yaparken Doğum öncesi hiç bir bakım olmadığı icin bebekler de birsey de olabiliyor ama belirti vermedikleri icin ve dogum kontrol yöntemlerinden birini uyguladıkları icin hamile kalamicaklarını düşünüyorlar dedi yani bu sitelerde anlatılan gibi birsey değil

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Ee @Selin’de ne anladın bu olaydan yani sen hamile misin ? :D:D
Ama ablam ben sorup sorup durdum hiç boyle anlatmadınız ki bana ya valla sıyırmaya ramak kaldıydı

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Ee @Selin’de ne anladın bu olaydan yani sen hamile misin ? :D:D
8 aydır öyle taktım ki kafaya abla gebeliğe dair göstermediğim bi tane belirti kalmadı hatta psikoterapiye başladım seansı 300 lira düşün bütün hormonlarım alt üst en son dün yine gititm devlete karından ultrasonla baktı temiz dedi

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Şükürler olsun Rabbime demekki artık senin çenemden kurtulduk selin De mi ?
Evet ablam da neden bunu bana kimse anlatmadı her sorduğum da ben bunu diyorum hep kızdınız ?

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Şükürler olsun Rabbime demekki artık senin çenemden kurtulduk selin De mi ?
Ablacım neden bana bu sekil anlatmadınız bunu öğrenmek istiyorum?

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Özetle ablacım 8 aylık gebeliğin karından ultrasonda görünmemesi imkansızdır 7 8 beta hcg nin hepsi negatıf birsey olsa illa biri pozitif çıkardı değil mi

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Aman dur bir de bunun davasini gütme selincim:oops::)
Ama ablam merak ediyorum beni anlamıyor ki kimse bi halt yedim 8 aydır cezasını cekiyorum zaten psikolojim alt üst hormonlar alt üst beden alt üst bende merak ediyorum ister istemez

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Likapam' Alıntı:
Selinden rahatladık hülyanın sesi çıkmıyor o ne yaptı acaba
Burdayımmm :) selincim o programdaki anlatılanlarda idrar testi negatif sonuç verdiği halde mi gebelik yaşıyolar? Anlamadım ben?
@LaViNYaM ya bugün hiç kafama takmadım biliyo musunuz her gün evdeydim ama nedense kafama takmadım
Az önce aynaya baktım evet karnım şiş ama akşam herkesin karnı şişmez mi?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Burdayımmm :) selincim o programdaki anlatılanlarda idrar testi negatif sonuç verdiği halde mi gebelik yaşıyolar? Anlamadım ben?
@LaViNYaM ya bugün hiç kafama takmadım biliyo musunuz her gün evdeydim ama nedense kafama takmadım
Az önce aynaya baktım evet karnım şiş ama akşam herkesin karnı şişmez mi?
Akşam tabiki şişer yemek yersin su içersin