Gizli gebelik nedir ? gizli gebelik belirtileri nelerdir?

Selinden rahatladık hülyanın sesi çıkmıyor o ne yaptı acaba
Burdayımmm :) selincim o programdaki anlatılanlarda idrar testi negatif sonuç verdiği halde mi gebelik yaşıyolar? Anlamadım ben?
@LaViNYaM ya bugün hiç kafama takmadım biliyo musunuz her gün evdeydim ama nedense kafama takmadım
Az önce aynaya baktım evet karnım şiş ama akşam herkesin karnı şişmez mi?

Burdayımmm :) selincim o programdaki anlatılanlarda idrar testi negatif sonuç verdiği halde mi gebelik yaşıyolar? Anlamadım ben?
@LaViNYaM ya bugün hiç kafama takmadım biliyo musunuz her gün evdeydim ama nedense kafama takmadım
Az önce aynaya baktım evet karnım şiş ama akşam herkesin karnı şişmez mi?
Akşam tabiki şişer yemek yersin su içersin

Mugu abla benim adetim iki gün önce bitti ilk daha gelmeden kahverengi akıntı varken ben agrım var diye dolarex içtim aksamına daha yeni kana dönerken bi dolarex daha içtim kan baya az geldi 3 4 günde iki ped anca doldu ama bugünde idrar yapmadan peceteye sildim baktım yapışkan su gibi koyu kahverengi olmayan biraz fazla akıntı geldi bu ne olabilir abla amniyon sıvısı olabilir mi ? Çok korkuyorum

Mugu abla benim adetim iki gün önce bitti ilk daha gelmeden kahverengi akıntı varken ben agrım var diye dolarex içtim aksamına daha yeni kana dönerken bi dolarex daha içtim kan baya az geldi 3 4 günde iki ped anca doldu ama bugünde idrar yapmadan peceteye sildim baktım yapışkan su gibi koyu kahverengi olmayan biraz fazla akıntı geldi bu ne olabilir abla amniyon sıvısı olabilir mi ? Çok korkuyorum
kız halen soruyorsun ya şaka gibisiniz sen ve hülya :bangin::bangin::11:

kız halen soruyorsun ya şaka gibisiniz sen ve hülya :bangin::bangin::11:
Abla bu gizli gebelik buradaki sitelerde yazıldığı gibi değilmiş ki program da öyle sitelerdeki gibi anlatılmıyor Kadınlar hiç gebe olmicqgını düşündüğü icin doktora gitmiyor kan testi yaptırmıyor vajinal ultrason yaptırmıyor ben ise sitelerde yazıldığı gibi sanıyordum hani hep doktora gidip geliyorda kanda ultrasonda çıkmıyor sanıyordum

Geri