Gizli gebelik nedir ? gizli gebelik belirtileri nelerdir?

benim de ilk hamileliğim de kan idrar ultrason yapıldı hiç birşey de görünmedi 93 gün adet gecikmesi olmasına rağmen doktor bana adet söktürücü verdi kullan adet olursun dedi bende kullandım 20 gün bekledim ve yine adet olmadım adet olmak için eliden geleni yaptım ve başka bir doktora gittim 3 ay 15 günlük aylık hamile olduğumu öğrendim . bu durum imkansız değil evet gizli gebelik diye bir durum var fakat selin hanım yazılarınızı okudum aradan 8 ay geçmiş gebe olsanız çoktan anlaşılırdı
Valla ben 8 ayda 8 9 kere beta hcg 7 kere vajinal ultrason yaptırdım üstelik benim de adetim 12 gün gecikti ben antidepresan kullanıyordum o ara meğer o antidepresan ilacın ikisi adet kesilmesine ve göğüslerden süt gelmesine sebep oluyormus o ilacı kestim doktora gititm doktor bana adet söktürücü verdi 10 gün kullandım ilacın bitiminden 3 gun sonra regli oldum yoğun geldi ve 3 4 gün sürdü ve ben 7 doktora gittim hep farklı doktora gititm

benim de ilk hamileliğim de kan idrar ultrason yapıldı hiç birşey de görünmedi 93 gün adet gecikmesi olmasına rağmen doktor bana adet söktürücü verdi kullan adet olursun dedi bende kullandım 20 gün bekledim ve yine adet olmadım adet olmak için eliden geleni yaptım ve başka bir doktora gittim 3 ay 15 günlük aylık hamile olduğumu öğrendim . bu durum imkansız değil evet gizli gebelik diye bir durum var fakat selin hanım yazılarınızı okudum aradan 8 ay geçmiş gebe olsanız çoktan anlaşılırdı
En son yapılan kan testi ve ultrasonda kaç haftalıkki çıkmıyor çok garıp geldi bu bana şuan

Geri