Göğüslerim şişti hamile miyim

Imjastory

Yeni Üye
Üye
Göğüslerim şişti hamile miyim
Iyi günler :) Benim beklenen adetim yarın düzenli adet görüyorum son afet tarihim 1 subattı. 14 şubat günü korumasiz iliski yasadik fakat esim istedigi icin ella kullandım ben bebek istiyorum Şuan kasik ağrısı gibi bir durumum yok goguslerim sisti Hamile kalmis olabilir miyim

Ella hap gebelikten % 100 korumuyor . Ella hap kullandğınız halde gebelik söz konusu olabilir. Döneminizde gecikme var bu gecikme ilaç yada gebelik kaynaklı olabilir. Hamile olup olmadığınızı gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz. Pazartesi döneminiz gerçekleşmez ise gebelik testi yapınız.

Bugün dayanamayip test aldım negatifti ama acaba aceleci mi davrandim tekrar almam gerekir mi? Birde bugün tekrar bir ilişki yaşadık sonunda dayanılmaz bir kasık agrısı çektim ilk defa böyle birşeyle karşılaştım sizce tehlikeli bir durumum olabilir mi
İlginiz için cok teşekkür ederim

Testi gecikmeden sonra yapmışsınız , test bozuk değlse talimatlara uygun yapıldıysa sonuç kesindir. Kasık ağrınız için kadın doğum uzmanına muayene olun. ( Muayene olmadan teşhis yapılmaz )

Geri