Gokcemete

Gokcemete

Yeni Üye
Üye
Gokcemete
Slm kızlar ben yeni katıldım aranıza ben bir önceki bebegimicin klomen kullanmistim. Ve yumurtanın takibi 15.güne kadar yapıldı ama yumurtan gelişmedi dendi sonra o ay adet olmayı bekledim ama bi türlü olmadım doktora gittim doktor o ay yumurtanın gelişmedi ve hamile olma olasi yok dedi ve adet sokturucu vermişti yine adet olmadım gittim ve eczaneden gebelik testi aldım yaptım baktım negatif çok üzüldüm bi saat sonra lavoboya girdiğimde testte iki çoĞu olduğunu gördüm ve hemen kan testi yaptım ve hamileydim çok sevindim beş sene sonra tekrar bebek istedik altı aydır korunmadik ve bebek olmayınca doktora gittik tekrar tedaviye başladıadetimin üçüncü Günü günde iki tane klomen kullanmaya başladım adetinin 12. Günü gittimsoktor hicbisekilde bi gelişme yok nasıl olur falan dedi sonra bi önceki hamilelikte yaşadığımı anlattım yinede gelismez dedi tabi içim rahat etmedi ve adetinin 18.Günü gittim ve yumurtam çok gelismis hemen catlatma iğnesi vurdu ve tahmin kalın çok gusel gebelige hazır dedikizlar benim durumumda olan varmii

Geri