gonal f 450 5 kutu . ihtiyacı olan gelsin

• Konbuyu başlatan nedvedk
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Lütfen telefon numaralarınızı ermeyiniz isteyen özelden ulaşsın. Telefon numaraları kaldırılmıştır.

S

Slnyvs

Yeni Üye
Üye
1adet gonol f 450ıu/0.75 ml enjeksiyon kalem ve 2 adet orgalutran elimde var uygun fiyata verebilirim.isteyenler özelden yazsın

T

tukes42

Yeni Üye
Üye
Elimde gonal f 450lik 1 kutu ilacim var 2019 tarihli hic acilmadik 260 tlye isteyene gonderebilirim ozelden yazabilirsiniz cvp

İ

İlkayim mm

Forum Okuru
Merhaba elimde gonal-f 450 var 1 kutu var ben 1 kutu kullandım ve çok şükür faydasını gördüm elimdekini uygun fiyata ihtiyaci olana satmak istiyorum manisa merkezde bana ulasirsaniz sevinirim

A

Asyahoca

Yeni Üye
Üye
Merhaba. Şuan elimizde 900 ml lik Gonal F kalem tipi sıfır hiç açılmamış 3 kutu mevcut. Biz Şubat ayında tedaviye başlamıştık. O zaman raporlu fiyatından kutu başı 200 lira vermiştik. Yine aynı fiyattan satmak istiyoruz düşünürseniz. Şuan raporlu fiyatı bile epey yüksekmiş. Düşünürseniz iletişim numaram

A

Asyahoca

Yeni Üye
Üye
Ejja' Alıntı:
Ejja' Alıntı:
Merhaba.Şuan elimizde 900 ml lik Gonal F kalem tipi sıfır hiç açılmamış 3 kutu mevcut. Biz Şubat ayında tedaviye başlamıştık. O zaman raporlu fiyatından kutu başı 200 lira vermiştik. Yine aynı fiyattan satmak istiyoruz düşünürseniz. Şuan raporlu fiyatı bile epey yüksekmiş. Düşünürseniz iletişim numaram

H

Haluş

Yeni Üye
Üye
Merhaba hanımlar.Bu ay itibariyle tüp bebek sürecine başladık biz de.Elimde gonal f 450 açılmamış kutu var.doktorun recete ettigi kadar almıştık başta ama sonradan dozu düşürünce 1 kutu arttı.ilaç epey pahalı bir ilaç malum,uygun fiyata ihtiyacı olana verebilirim.özelden ulaşırsanız yardımcı olamk isterim.iyi akşamlar

S

secilcemil

Yeni Üye
Üye
Haluş' Alıntı:
Merhaba hanımlar.Bu ay itibariyle tüp bebek sürecine başladık biz de.Elimde gonal f 450 açılmamış kutu var.doktorun recete ettigi kadar almıştık başta ama sonradan dozu düşürünce 1 kutu arttı.ilaç epey pahalı bir ilaç malum,uygun fiyata ihtiyacı olana verebilirim.özelden ulaşırsanız yardımcı olamk isterim.iyi akşamlar
Merhaba elinizde var mı hala size nasıl ulaşabilirim?

S

secilcemil

Yeni Üye
Üye
Slnyvs' Alıntı:
1adet gonol f 450ıu/0.75 ml enjeksiyon kalem ve 2 adet orgalutran elimde var uygun fiyata verebilirim.isteyenler özelden yazsın
Merhabalar size nasıl ylaşabi
Haluş' Alıntı:
Size nasıl ulaşırım

M

meri-83

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar acil maddi durumdan dolayı gonal f ilaçlarına ihtiyacımız var bana özelden lütfen yazın

N

Nes.şah.

Yeni Üye
Üye
Ganol F 450IU 1 Flakon (toz ilaç sıvı ile karıştırılan) 2 kutu satıyorum

U

Uykuluk

Yeni Üye
Üye
Elimde gonalf 450 mevcut. Soğuk zincire uyulmustur . Paketinde hiç açılmadı. Bana fazla geldi. Uygun fiyata teslim edebilirim. İst da oturuyorum.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
N Tüp Bebek Özel Bölüm 0
T Tüp Bebek Özel Bölüm 17
S Tüp Bebek Özel Bölüm 27