gonal f 450 5 kutu . ihtiyacı olan gelsin

gonal f 450 5 kutu . ihtiyacı olan gelsin
elimde 5 kutu gonal f 450 var. ihtiyacı olan özelden yazsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Lütfen telefon numaralarınızı ermeyiniz isteyen özelden ulaşsın. Telefon numaraları kaldırılmıştır.

İ

İlkayim mm

Forum Okuru
Merhaba elimde gonal-f 450 var 1 kutu var ben 1 kutu kullandım ve çok şükür faydasını gördüm elimdekini uygun fiyata ihtiyaci olana satmak istiyorum manisa merkezde bana ulasirsaniz sevinirim

Asyahoca

Yeni Üye
Üye
Merhaba. Şuan elimizde 900 ml lik Gonal F kalem tipi sıfır hiç açılmamış 3 kutu mevcut. Biz Şubat ayında tedaviye başlamıştık. O zaman raporlu fiyatından kutu başı 200 lira vermiştik. Yine aynı fiyattan satmak istiyoruz düşünürseniz. Şuan raporlu fiyatı bile epey yüksekmiş. Düşünürseniz iletişim numaram

Asyahoca

Yeni Üye
Üye
Merhaba.Şuan elimizde 900 ml lik Gonal F kalem tipi sıfır hiç açılmamış 3 kutu mevcut. Biz Şubat ayında tedaviye başlamıştık. O zaman raporlu fiyatından kutu başı 200 lira vermiştik. Yine aynı fiyattan satmak istiyoruz düşünürseniz. Şuan raporlu fiyatı bile epey yüksekmiş. Düşünürseniz iletişim numaram

Haluş

Yeni Üye
Üye
Merhaba hanımlar.Bu ay itibariyle tüp bebek sürecine başladık biz de.Elimde gonal f 450 açılmamış kutu var.doktorun recete ettigi kadar almıştık başta ama sonradan dozu düşürünce 1 kutu arttı.ilaç epey pahalı bir ilaç malum,uygun fiyata ihtiyacı olana verebilirim.özelden ulaşırsanız yardımcı olamk isterim.iyi akşamlar

secilcemil

Yeni Üye
Üye
Merhaba hanımlar.Bu ay itibariyle tüp bebek sürecine başladık biz de.Elimde gonal f 450 açılmamış kutu var.doktorun recete ettigi kadar almıştık başta ama sonradan dozu düşürünce 1 kutu arttı.ilaç epey pahalı bir ilaç malum,uygun fiyata ihtiyacı olana verebilirim.özelden ulaşırsanız yardımcı olamk isterim.iyi akşamlar
Merhaba elinizde var mı hala size nasıl ulaşabilirim?

secilcemil

Yeni Üye
Üye
1adet gonol f 450ıu/0.75 ml enjeksiyon kalem ve 2 adet orgalutran elimde var uygun fiyata verebilirim.isteyenler özelden yazsın
Merhabalar size nasıl ylaşabi
Size nasıl ulaşırım