gonal f 450 5 kutu . ihtiyacı olan gelsin

• Konbuyu başlatan nedvedk
Y

Yel1z

Yeni Üye
Üye
lleaff' Alıntı:
2 kutu gonal f 450 , 4 kutu cetrodite 250 mcg uygun fiyata verebilirim ilaçları buzdolabında muhafaza ediyorum

S

Sibel8080

Forum Okuru
İlkayim mm' Alıntı:
Merhaba elimde gonal-f 450 var 1 kutu var ben 1 kutu kullandım ve çok şükür faydasını gördüm elimdekini uygun fiyata ihtiyaci olana satmak istiyorum manisa merkezde bana ulasirsaniz sevinirim
Merhaba. Ne kadara alabilrm.

H

hava868486

Yeni Üye
Üye
lleaff' Alıntı:
2 kutu gonal f 450 , 4 kutu cetrodite 250 mcg uygun fiyata verebilirim ilaçları buzdolabında muhafaza ediyorum
hala elinizde varsa hepsini almayı düşünüyorum.son kullanma tarihi ve fiyat verebilir misiniz.

H

hava868486

Yeni Üye
Üye
Fatma@Er' Alıntı:
Merhabalar Elimde 4 kutu Gonal-f 450 lık 2 kutu Cetrotide 1 kutu Ovitrelle var.Son kullanma tarihi 04.2020.Almak isteyenlere yardımcı olurum.
merhaba tel no verebilirmisiniz

L

lleaff

Yeni Üye
Üye
hava868486' Alıntı:
hala elinizde varsa hepsini almayı düşünüyorum.son kullanma tarihi ve fiyat verebilir misiniz.
son kullanım tarihi ocak 2020 dir temmuz ağustos 2019 aylarıydı tedavi olduğumda. size uyarsa görüşelim

A

Aşılama tedavisi

Forum Okuru
Haluş' Alıntı:
Merhaba hanımlar.Bu ay itibariyle tüp bebek sürecine başladık biz de.Elimde gonal f 450 açılmamış kutu var.doktorun recete ettigi kadar almıştık başta ama sonradan dozu düşürünce 1 kutu arttı.ilaç epey pahalı bir ilaç malum,uygun fiyata ihtiyacı olana verebilirim.özelden ulaşırsanız yardımcı olamk isterim.iyi akşamlar
Merhaba bana verebilirmisiniz?

Y

ysm gncl

Forum Okuru
İlkayim mm' Alıntı:
Merhaba elimde gonal-f 450 var 1 kutu var ben 1 kutu kullandım ve çok şükür faydasını gördüm elimdekini uygun fiyata ihtiyaci olana satmak istiyorum manisa merkezde bana ulasirsaniz sevinirim
mrblar size nasıl ulaşabilirim?

T

Tubasya

Yeni Üye
Üye
Fatma@Er' Alıntı:
Merhabalar Elimde 4 kutu Gonal-f 450 lık 2 kutu Cetrotide 1 kutu Ovitrelle var.Son kullanma tarihi 04.2020.Almak isteyenlere yardımcı olurum.
Nasıl ulaşabilirim size

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
S Tüp Bebek Özel Bölüm 0
B Tüp Bebek Özel Bölüm 2
N Tüp Bebek Özel Bölüm 0
T Tüp Bebek Özel Bölüm 18
S Tüp Bebek Özel Bölüm 29