Google talk kimlik doğrulaması başarısız

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Google talk kimlik doğrulaması başarısız
Google Gtalk kimlik doğrulama hatası, şifreyi kabut etmeme hatası hakkında yardım.

Google Gmail kullanan ve 2 adımda güvenlik uygulaması aktif olan kişilerde bu hata muhtemeldir. Yani sizlerin g mail şifresi doğru olduğu halde, gmaile girebildiğiniz halde gtalk çalışmıyor ise yapmanız gerekenleri anlatıyorum. Öyle uzun uzadıya yapmanız gereken bişey yok.
Öncelikle gmail hesabınızda logun olunuz daha sonra aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

GOOGLE HESAP AYARLARI

Hesap ayarlarında aşağıdaki resimde işaretlediğim alana giriş yapacaksınız.
google gtalk hatasi.jpg

Tıkladığınızda sizi yönlendirdiği sayfada daha önceden gtalk diye bir şifre oluşturmuş olabilirsiniz. Buraya yazdığınız şeyin önemi yok Getalke bile yazıp şifre oluştur dediğinizde alacağınız şifreyi kullanabilirsiniz. Bu şifreyi gtalka girerek mail adresinizi yazdıktan sonra altına yapıştırıyorsunuz. Ezberlemenize gerek yok bir kere kullanacaksınız. Dilediğiniz kadar silip yeniden alabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi olan kodu komple mause ile seçip gtalktaki şifre bölümüne yapıştırınız bu kadar, yapamayan olur ise lütfen konu altından yorumlarınızla yardım isteyiniz.
gtalk sifresi.jpg

Böylece 2 adımda güvenlikli olarak kullandığınız gmail şifrenizin iki adımdaki güvenlik şeyini iptal etmeden kullanabileceksiniz :)

Lütfenn yardım edin yaaa
Şu iki adımlı doğrulamayı geçiyorum ama Uygulama indiremiyorum hala hata diyo :( :(

Yardım eder misiniz nasıl yapılacağını anlamadım

Arkadaşlar sorunun sebebi telefonda kullandığınız hat numarası ile gmail adresinizde tanımlı numaranın uyuşmaması da olabilir

Geri