Görümcem Evliliğimi Yıktı

S

sonundabittim

Forum Okuru
Görümcem Evliliğimi Yıktı
Görümcesi evliliğini yıkanlar var mı bilmiyorum ama bu şirret kadının yüzünden evliliğim malesef bitti ve bugün boşandım. İçimi kime nereye dökeceğimi de bilmiyorum. İnanılmaz kötülüklere maruz kaldım ve allahtan bebeğimiz olmamıştı yok tu yani kocam olacak davar sürekli olarak annesini ve görümcemi dinlemekten öteye gidemedi. Bir türlü bizi evli olarak göremediler tabiki onlarla birlikte aynı binanın ikinci katında oturmamız da belki biraz etkili olmuştur.

Kendi ailemle ilgili benimle ilgili o kadar fazla yalan söylediler ki sonunda istediklerini yaptılar ve evliliğim bittiiii. Dilerim Rabbim sizin yanınıza bunu bırakmasın. Şimdi kafam inanılmaz derecede rahatladı 2 yıldır bu durum devam ederken hakim sonunda bizi bugün itibari ile boşadı. Kimim neyim neredeyim biliyorum ama yazamıyorum. Rabbim bahtımı inşallah açık etsin ve önüme bana gerçekten de eş olacak birisini çıkartsın inşallah.

Vallahi ne diyelim ki hakkınızda her türlü hayırlısı olsun inşallah. Eminim ki siz elinizden geleni yapmışsınızdır evliliği kurtarmak adına. Hayırlara vesile olsun ama nedir bu görümcelerin çirkefliği bir türlü anlamış değilim. Evliliği devam eden taraflarda da öyle çok fenalar çoook. Geçmiş olsun... Rahatlamak için yazabilirsiniz buraya konuşuruz dertleşiriz

Geri