görümceni seviyorsan haykır...

ay bende görümceyim yapmayın herkesi aynı kefeye koymayın herkesin iyiside kötüsüde vardır biz 7 sene oldu ama daha tartışmadm bile onlar geçinsin iyi olsunlar yeter benim için bide cok tatlı yegenim var cok seviyorum onu
kısaca herkesin iyi ve kötü yanı vardır bu sadece görümceler için gecerli degildir

benımde ıkı tane var yurt dısında tekı tekı de burda benden 1 hafta kucuk veeee arkadsım benım o yanı nişanlımdan önce arkadasımdı :) sevıyorummmm

Bende GÖRÜMCEYİM :D ama benim gibi tatlı görümceyi bulmuşlarda başka ne isterler.. 3 yaşında görümce olmuştum:) heheh o zamanları gorumce ne nedir bilmiyordum :) gerçi şimdide bilmiyorum... yengelerimi cok seviyorum onlarında beni sevdiklerine inanıyorum ki daha dogum gunume 2 gun var tebrik etti ve aldıgım duyumlara gore hediyemde kargodaymış.... 24 yasındayım 21yıllık gorumceyim :D melek gibim hemde :D....
Bu güzel sözlerime ragmennn Alllahtan gorumcem yok cunku anlasabilecegime hiç ama hiç ihtimal vermiyorum cunku 1 dene kaynım var onunlaaaa ancak baş edebiliyorum... :D zararı yok ama eger kaynımın dişi versiyoonu olsaydı anlasamazdık.... :D

bende tam 4 tane varrr kızlarrrrrrrr buyugu felaket kıskanır benı anlatamam cok cektırdı bana sagolsun:)dıgerılerı ıyıdır allaha sukur ben nekadar fena olsalarda anlasmaya calsıyırum ama bırı harıc dıgerlerınıı severım.....ona karsıda aslında ne severım ne sevmem sadece kızgınım cunku cok uzdu benı oyuzden yoksa o da özunde ıyıdır.....

ayy benim görümcem dünya tatlısı yaa:) hatta aşkımla anlaşmaya başlamadan önce ablasıyla tanışıyodum, çok seviyodum, o da beni öyle çok severdi üstüme laf kondurmazdı, çok beğenirdi:) şimdi Allah bize gelin-görümce olmayı nasip etti iyi ki de etti:) hatta şuan evlenmemizi en çok isteyenlerden biri:)

Son düzenleme:
Geri