Görünmeyen melek Doğuş'a göründü

• Konbuyu başlatan Gül Hanım
  • Başlangıç tarihi
Görünmeyen melek Doğuş'a göründü
melek göründü melekler göründü

Yeni albümü 'Görünmeyen Melek'i iki hafta sonra piyasaya çıkarmaya hazırlanan Doğuş, albümle aynı adı taşıyan şarkıyla daha şimdiden büyük beğeni kazandı

'Gamsız' ve 'Yalnızım' gibi hit olmuş pek çok şarkıya imza atan Doğuş, yeni albümünü çıkarmak için gün sayıyor. 'Görünmeyen Melek' ismini verdiği yeni albümüyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü şarkıcı, albümle aynı adı taşıyan şarkısını ilk kez 'Küçük Kadınlar' dizisinde görücüye çıkardı. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde çalınan 'Görünmeyen Melek' ile seyirciden tam not alan Doğuş'un bu şarkısı, internet sitelerinde de en çok tıklananlar arasındaki yerini almayı başardı.

Ara vermeyeceğim
Albümünün iki hafta içinde müzik marketlerdeki yerini alacağını söyleyen ünlü şarkıcı, "Bu albüme çok güveniyorum. İçinde hit olacak çok şarkı var. Artık uzun aralar vermek istemiyorum" dedi. Doğuş ayrıca sinema filmi çalışmalarının da devam ettiğini belirtti: "Sponsorlarımızla anlaşma sağladık. Şimdi teknik açıdan çalışmalar yapıyoruz. Hayranlarıma çok değişik sürprizlerim olacak" diye konuştu."

Görünmeyen melek
Bazen bize hayat acı verebilir Mucize yerine her şey elden gidebilir Küsüp kapanıp ağlar yürek Sabretmeyi bilmek gerek Kalbinde olsun görünmeyen melek Korkma, korkma bebeğim Buna da alışırsın Korkma, korkma bebeğim Buna da dayanırsın Derdim çok diye ağlanma Sığın, inan Allah'ına O gerçeği bilir, sevgi aşk ondan gelir.