Göz alıcı bahçe dekor fikirleri

Göz alıcı bahçe dekor fikirleri
Bahçe dekorasyonları illa da yaz dönemi ya da bahar yaklaşırken gerçekleştiriliyor diye bir gerçek yoktur. Yaz sezonu bazı il ve ilçelerde sıcak ile kendini gösterirken kimi yerlerde kış dönemi ve sonbahar kendini sadece hafif yağmurları ile gösterir. Dubleks bir eviniz varsa, müstakil evinizde geniş bir bahçe dekoruna yer açtıysanız ve sıradan görünümler artık canınızı sıkmaya başladıysa farklı bahçe dekorasyon önerileri için sizler için bir araya getirdiğim resim galerisinden faydalanmayı deneyebilirsiniz.

4466-1-asili-bitkiler-ve-rengarenk-cicekler-jpg.72638,Göz alıcı bahçe dekor fikirleri


Yukarıdaki gibi oldukça geniş bir bahçeniz varsa bence renk renk çiçekleriniz olmazsa olmazınız olmalıdır. Bazı ağaç türlerinden faydalanarak bahçenize ayrı özel bir konuma dönüştürme fikrine de hayır dememelisiniz. Bahçe mobilyaları tercihi de tamamen bahçe görünümünüz ile bütünleşecek tercihlere kalıyor. Üsteki ahşap masa ve sandalyelerin yer aldığı bahçe mobilyası yerinde bir tercih olmuş. Biraz daha lükse kaçan bir bahçe görünümünüz varsa daha lükse kaçan bahçe mobilya takımı ile gerçekleştireceğiniz seçimlerle tamamlayabilirsiniz.

4914-ahsap-cardak-jpg.72639,Göz alıcı bahçe dekor fikirleri


Kim demiş bahçede çerçeveye yer yok diye. Bence alasına yer var. Resimde de gördüğünüz üzere son derece şık duran bir bahçe dekorasyonu oluşturan çerçeve ve aynalara yer açan görünüm zenginlikleri beğeniyi elden bırakmamışa benziyor.

5673-2-duzenli-tasarim-jpg.72640,Göz alıcı bahçe dekor fikirleri


Bahçe dekorasyonunda aydınlatmaların yeri de bir başkaya benziyor. Üst resime dikkat ederseniz son derece şık alttan aydınlatmalı havuzlar ve yürüme alanları ile lüks bir ev dekorasyonunda görebileceğiniz bir bahçe dekoru yer alıyor. Özellikle akşam saatlerde tercihiniz olabilecek bu bahçe görünümünü hiçbir şeye değişmek istemeyeceksiniz.

7087-1-sanat-eser-gibi-bir-aydinlatma-calismasi-jpg.72641,Göz alıcı bahçe dekor fikirleri


Hamakların keyfi bir başkadır bahçelerde. Kimi zamanda üstteki gibi yuvarlak yatak formunu gösteren dinlenme bölümlerine yer açılır bahçelerde. Bu tarz cibinlikli bir dinlenme köşesinde keyifli kitap okuma saatlerine var mısınız? Yastıkların renk çeşitliliği ve cibinlikli görünüm karşısında kendinizi oldukça konforlu bir yerde vakit geçiriyormuş hissedebileceksiniz.

7581-bahce-yolu-jpg.72642,Göz alıcı bahçe dekor fikirleri


Taşlı bir yol ile devam eden eve gidiş yerine bahçenizde yer verecekseniz beyaz çakıl taşları tercihiniz olabilir. doğal bir görünüm olan taşlı yol alternatifinde etrafa taş saçılmasının bir nebze önüne geçmek adına tahta bölümleri aralıklı dizayn etmek üstteki dekorasyonda size yol gösterici dekor fikirleri olarak karşınızda yer alabilmektedir.
 
Üst