Göz altı çizikleri için ne yapmalı krem egzersiz tavsiyesi istiyorum

T

tuğçe45

Forum Okuru
Göz altı çizikleri için ne yapmalı krem egzersiz tavsiyesi istiyorum
Selaml kızlar göz altı çigileri iyice belirginleşti estetik mi yapayım krem mi bu çizgilerin nedenleri nelerdir bilemiyorum genç yaşta böyle göz altı çizgileri benim gibi çıkanlar var mı ? Neler tavsiye ediyorsunuz estetik bu yaşta olmaz diye düşünüyorum doğal bakım maskeleri egzersizler ya da başka bir tavsiyeniz olcak mı bekliyorum.

Açık tenli ve kuru cilde sahip olan bayanlarda ince çizgiler sıklıkla görülüyor. Ayrıca cildinizin durumunu etkileyen bir çok faktörde var. Sigara içmek , az su tüketmek, iyi dinlenememek, cil bakımını doğru şekilde sağlayamamak gibi. Cildinizi doğal yollardan nemlendirmek için E vitamini içeren yağları cildinize uygulayın. Ben mesela zeytinyağı ve üzüm çekirdeği yağını karıştırıp cildime uyguluyorum. Bunun dışında haftada bir cildime gliserin sürüyorum. Krem kullanmayı sevmiyorum bu nednele bu konuda bir tavsiyede bulunamayacağım . Bol su için , cilt bakımınızı ayda birde olsa yaptırın. Bu arada ben yüz yogasıda yapıyorum gerçekten çok iyi geliyor youtube den bakarak yüz yogası yapabilirsiniz.

Geri