göz altı ışık dolgusu yaptıran varmı

liya

Üye
Üye
göz altı ışık dolgusu yaptıran varmı
merhabalar göz altlarım da koyu halkalar ve birazda çöküklük var göz altı ışık dolgusu bunlara iyi geliyormuş ama çok fazla bir bilgim yok fiyat nedir ışık dolgusu yaptıran varsa lütfen deneyimlerini benimle paylaşabilirmi çok fazla takıntı haline getirdim hele sabahları uyandığımda göz altlarımda çok kötü halkalar ve morluklar oluşuyor yaptıranlardan yorum bekliyorum

selam canım ben daha önce yaptırdım bendede hemen hemen aynı sorunlar vardı bir arkadaşım yaptırıp olumlu sonuçlar görünce dayanamayıp bende yaptırdım fiyatları aslında doktora göre değişebiliyor ortamalama 1000 civarı ve dayanma süresi yaklaşık bir yıldan fazla dolgu olduğu için ilk yaptırdığın andan itibaren zaten farkı hissedebiliyorsun benim göz altlarımda çöküklük ve çizgiler vardı yaştan değil yani genetik bişey onlar bayagı gitti daha önce göz altlarıma göz altı fondoteni sürüyordum artık ona gerek kalmadı parlaklık geldi çöküklük gitti çizgilerde gözle görülür şekilde azaldı. kesimlikle tavsiye ediyorum inanılmaz olumlu sonuçlar alacaksındır bide doktorunu iyi seç kullandığı malzemede çok önemli

Geri