Göz altı morlukları için tavsiye istiyorum var mı

T

tuğçe456

Forum Okuru
Göz altı morlukları için tavsiye istiyorum var mı
Ben göz altı morlukları için patates kullandım ama fayda etmedi, Nedeni nedir bu morlukların nasıl giderilir bir de tam bir şey bulamadım ibrahim saraçoğlundan tavsiyeler var demişlerdi. Bu bendeki bir vitamin eksikliğinden mi kaynaklanıyor yok sa bi hastalığın belirtisi mi bilemedim. Sanki dayak yemişim gibi göz altım malesef mor bana lütfen göz altı morlukları olanlar yardımcı olabilir mi tavsiyeleri bekliyorum.

Göz altı morluğu genetik yada yaşam tarzınızla alakalı olabilir. Sigara içiyorsanız uykusuz kalıyorsanız anemi gibi bir probleminiz varsa göz altında morluk olması kaçınılmazdır. Öncellikle altta yatan neden belirlenmeli ondan sonra gerekli bakımlar tedaviler yapılmalıdır. Nedeni belirlemeden bir kür uygulamanız boşa olacaktır. Dengeli beslenin bol su için iyi uyuyun , göz çevrenize masaj yapın. Kahve alkol ve sigaradan uzak durun. Bunların dışında mezoterapi ve lazer yöntemi ile göz altı morluklarından kurtulabilirsiniz.

Ben göz altı morlukları için patates kullandım ama fayda etmedi, Nedeni nedir bu morlukların nasıl giderilir bir de tam bir şey bulamadım ibrahim saraçoğlundan tavsiyeler var demişlerdi. Bu bendeki bir vitamin eksikliğinden mi kaynaklanıyor yok sa bi hastalığın belirtisi mi bilemedim. Sanki dayak yemişim gibi göz altım malesef mor bana lütfen göz altı morlukları olanlar yardımcı olabilir mi tavsiyeleri bekliyorum.

Merhaba, sorunuzla ilgili bir makale hazırladık, umarız ki faydasını görürsünüz. Detaylı bilgi için aşağıda yer alan linki ziyaret ediniz..

Göz altı morluğu neden olur ? Göz altı morluğu için doğal çareler!

Geri