göz flörtü erkeklerin doğasında var

Aynı dert bendede var eşim ben yanındayken bile başka bayanlara bakıyo onunla dışarı çıkmaya utanıyorum çünkü kendimi çok aşağılık hissettiriyor.onu her konuda tatmin ettiğimi düşünüyorum fiziğimde yerinde ama insanın sütü bozuk olunca böyle aç gözlü oluyor eşimin de benimde 2. Evliliklerimiz ikimizinde ilk evliliklerinden birer kızı ve 2 buçuk yaşında ortak 1 oğlumu var.32 yaşındayım çok sabrettim çok direndim şiddette gördüm ama ölümden başka herşeye çözüm var Yaradan herzaman doğru olana yardım eder sonuç ise 19 martta boşanma mahkememiz var dünyaya 1 kere geliyorsun ahiret hayatı kalıcı ben eşim eşimin gözü dışarda olmasın diye başörtümü bile çıkardım eşimi takip etmekten ben ben olmaktan çıktım yanlış anlaşılmasın çirkin bi bayanda değilim ama özgüvenimi tamamen yitirmeme sebep oldu kendinize değer verin kızlar şuan bi işim yok evimde yok ailemin yanında kalıyorum ama her düşüşün bir kalkışı vardır.inanmak başarmanın yarısıdır. Ben aptallık ettim kenara hiç para koymadım evim güzel olsun ćocuklarım bişeyden mahrum kalmasın diye hep onlara harcadım evliliği problemli olanlar mutlaka para biriktirsinler kenarlarında 3-5 kuruşları olsun

seni az çok anlayabiliyorum. bende kapaliyim. kocamla daha yeni evliyiz ama bakıyor dışarıdaki kızlara bide bana kiziyo. manyakmidir nedir. kapalı konusuna gelince acilmadim ama açılmayı çok dusundum. çünkü açıkken gerçekten daha farklı her erkeğin gözüne hitap eden güzel biri oluyorum. onada söyledim bunu. hayır dedi. lan o zaman niye bakiyosun başka kizlara. cok kavga ediyoruz bu yüzden. İzmirde yaşadığım için kızlar hep sortlu her yeri meydanda geziyo. buraya gelin geldim gelmez olsaydım. bende bakicam diyorum. ben utanıyorum bakmaya korkuyorum. alışık değilim. adama misilleme de yapamiyorum. anlamıyorum bu erkekleri. bide hakli çıkartmaya çalışıyorlar kendilerini.

Benim de bu dertten dunya yıkılıyo başıma iki cocugum var 15 yıllık evliyiz eşimle ne zaman disari gitsek hep ağlayarak dönüyorum yani 1 2 bakma degil resmen ben orda sap gibi kaliyorum konuştuğumu duymuyo yüzüme bakmıyor bide deli oldugumu söylüyor bende abarttigimi düşünürken nettede baktığını yakaladim oyle sürünen bir evlilim allah hayırlısını nasip etsin sevmiyorum

11 aylık evliyim eşim 2 gün önce arabamızla işe giderken yolda bi kadından etkilenmiş ve onu arabasına davet etmiş kadın buna sapık muamelesi yapıp şikayetçi olmuş gece 12lere kadar karakolda ifade verdi.bana bunu olaydan 2 gün sonra söyledi o gece başka bi yalan söyleyip kandırdı.eşim beni evlenmeden önce de aldatmıştı o zaman affettim çünkü onu seviyordum.üzerinden 3 yıl geçti evlendik yine aynı şeyi yaptı.ben boşanmak istiyorum ama kararsızım.ailem hayatta değil kimseye derdimi anlatamıyorum ben eşim yüzünden yaşadığım yeri değiştirdim burda kimsem yok boşanırsam yapayalnız kalacağım ama çalışıyorum gelirim var.ona da kesinlikle güvenemem artık.ne yapmalıyım lütfen yol gösterin çok zor durumdayım.
çalışıyorum gelirim var diyosun e daha ne olsun
adam artık uslanmaz olmuş
kadın oh iyi yapmış şikayetçi olmakla
kocan resmen sapık
bu adamla aynı yatağı paylaşmak bile korkutucu
ailen için de Allah rahmet eylesin.sana karışacak kimsen de yok en gelirin de var daha da durma o evde...

11 aylık evliyim eşim 2 gün önce arabamızla işe giderken yolda bi kadından etkilenmiş ve onu arabasına davet etmiş kadın buna sapık muamelesi yapıp şikayetçi olmuş gece 12lere kadar karakolda ifade verdi.bana bunu olaydan 2 gün sonra söyledi o gece başka bi yalan söyleyip kandırdı.eşim beni evlenmeden önce de aldatmıştı o zaman affettim çünkü onu seviyordum.üzerinden 3 yıl geçti evlendik yine aynı şeyi yaptı.ben boşanmak istiyorum ama kararsızım.ailem hayatta değil kimseye derdimi anlatamıyorum ben eşim yüzünden yaşadığım yeri değiştirdim burda kimsem yok boşanırsam yapayalnız kalacağım ama çalışıyorum gelirim var.ona da kesinlikle güvenemem artık.ne yapmalıyım lütfen yol gösterin çok zor durumdayım.
taa 2012 de yazılmış yeni fark ettim

Bir kadına en büyük kötülük yine başka bir kadın tarafından yapılıyor. Eşimle el ele dolaşıyoruz eşimde yakışıklı hayli dikkat çekiyor. İnanın kadınlar benim onun yanında olmama bile aldırış etmiyor.Nerdeyse gözleriyle eşimi yiyorlar. Kusura bakmayın kadın kuyruk sallamazsa erkek bakmaz.Herkes için demiyorum ama durum bu.Ayrıca erkeklerin çoğu durup durukende bir kadına bakış atmaz .Karşısındaki kadın onun dikkaetini çekmek için mutlaka bir şeyler yapıyordur.Burda sadece erkekleri suçlamayalım.Kadınlarda sütten çıkmış ak kaşık değil.

Geri