GSS prim borçları nasıl iptal edilir ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
GSS prim borçları nasıl iptal edilir ?
Gss prim borcu nasıl iptal edilir ?

Benim haberim bile yok adıma bir kağat geldi ve benim ortalama bin tl üzerinde gss prim borcum olmuş yahu bunu iptal ettirebilir miyiz ben üniversitede okuyorum bu konuda bilgisi olan var ise bana yazabilirmi çok müşkül durumdayım ki ben zaten okulda bile zor okuyorum lütfen bana bir yol gösterin ne izlemeliyim nasıl iptal ettirebilirim bu gss borçlarını ?

GSS PRİM BORÇLARI NASIL İPTAL EDİLİR ?

11 Kasım 2013 tarihindeki prim borçları ile ilgili size bilgi vermeden şunu söylememiz gerekiyor. Gss prim borçlusu olabilmeninnde şartları var yani devlet herkese bu prim borçlarını göndermiyor. Yanlız geçtiğimiz yıl sonunda ortalama 5 milyon kişinin prim borcu olduğunu biliyorduk. Devletimiz de malum seçim zamanı olduğundan dolayı artık siz buna seçim için güzellik mi dersiniz bilemiyorum ne dersiniz, bu çalışmaya girecek ve 5 milyon gss prim borcu olanların http://www.sgk.net/gss-sorgulama/gss-prim-borcu-nasil-iptal-edilir.html borçlarını ödemeleri için yapılandırma yapacak. Yapılandırma olduğunda sitemiz üzerinden sizlere duyuru yapacağız.

Saygılar sunuyoruz.

SGK.NET

Geri