Gülmekten altına yapanlar)

Young bride

Banned
Gülmekten altına yapanlar)
altına yapan kadınlar altına yapanlar
Çok merak ettim kızlar ...Hiç altınıza kaçırasıya güldünüz mü?Altınıza kaçırdınızmı gülmekten ben gülme hastayım gülmeyi çok severim ve altına kaçırcak dereceye gelirim ama hiç kaçırmadım:DAma arkadaşımın biri çok gülmüştük ogün kaçırmıştı hahahaYüzünüzden kahkahalar eksik olmasın meleklerim
380014d38a5340f94e.jpg

ben hep öyle gulerimki kizken hep ben gulerken aneannem derdi aman kiz ölecek simid kalbi duracak kos fatos su geti hahahahah fatosda annem olyo altimada kaciridim zor kosardim tualete hahahah ama simdi kacirmiyom gullerken gecdi evlenince hahahah

Ben öyle katıla katıla ölesiye gülmem ama gülüncede altıma yapmam da hahaha Senin o arkadaşının çişi gelmiştir, üstüne birde gülünce altını ıslatmıştır Tuqce hahaha

bende çok gülerim gülmeyi esprili insanları severim özellikler dizilerin komik yerlerinde tutamam kendimi resmen nefesim kaselir hahaha avrupa yakası mesela ya da şimdi yayınlarda olan yahşi cazibede güleceğim çok şey oluyor :hhh:

bendee cok gülerimmm hemdeeee cokkk ama hiç başıma gelmedi ama gelmişte olabilirr hatırlayamadım biraz düşünüp geleyim bennn.....

Dizilere filan hiç öyle kahkaha attıgımı hatırlamıyorum ama başımıza gelen olaylara çok gülmüşümdür. Allahtan öyle bir şey başıma hiç gelmedi inşAllah gelmezde. :D

bende altıma kaçıracak kadar gülmemişimdir hiç hatırlamıyorum ama oğlum'u çok güldürürüm yada kendi çizgi falan izlerken (garfield) çok gülerken 1-2 kere anne anne gidiyor kaçırdım sanırım dedi :D:D

Benim hiç başıma gelmedi.Ama lisede bir arkadaşımın başına gelmişti.Ay şimdi hatırlayınca bile gülesim geldi. hahaha Çok komikti.

Geri