Günde 2 kere mastürbasyon yapıyorum sıvı geliyor

Hasbihal221

Yeni Üye
Üye
Günde 2 kere mastürbasyon yapıyorum sıvı geliyor
Merhaba Sayın Hocam.En İçten Dileklerimle Selamlarımı İleterek Soruma Geçmek İstiyorum.Şimdi Hocam Ben Bir Erkeğim ve Yaşım 17.Ben Uzun Zamandır Hemen Hemen Her gün Mastürbasyon Yapıyorum Ve Son Zamanlar da Bu Rakam Günde 2-3 Defaya Kadar Çıktı.Hocam Ben Mastürbasyondan Sonra Fark ediyorum da Meni Bende Katı ve Pıhtılar Halin de Geliyor.Ve Hocam Ben Mastürbasyon dan Sonra Gusül Abdesti Almadan Önce Biraz Dolaşıyorum.Biraz Dolaşınca Kalan Sıvı Dışarı Çıkıyor Ve Sonra Gidip Gusülümü Alıyorum.Fakat Hocam Ben Bundan Sonra Tuvalete Gidip İdrarımı Yaparken Eğer Şiddetliyse Hafiften Ağrılar Yaşıyorum ve Tuvaletten Çıktığım da Ani Hareketler de Veya Kendimi Sıktığım da Sıvı Geliyor.Önceleri "Bugün Mastürbasyon Yaptım O Yüzden Geliyordur Bu Sıvı"Diyordum Fakat Mastürbasyon Yapmasam da İdrardan Sonra Kendimi Sıkınca Sıvı Geliyor.Ya Hocam Lütfen Bir Yardımcı Olunuz.Eğer Hiç Mastürbasyon Yapmasam Artık Tekrar Devam Eder mi Mesela?Düşüncelerinizi Almayı Çok İsterim.SAYGILARIMLA...

Selamlar Hasbihal, Öncelikle bu yaşlarda yapılan mastürbasyonun çok fazlasının zararı olur. Güde bir defa ile sınırlasanız iyi olacak diye düşünüyorum. Onun haricinde. Meni kısmından yeni penis ucundan katı ve pıhtılı şekilde şeylerin gelmesi düşündürücü. Lütfen zaman kaybetmeden bu durumu üroloji doktoruna danışarak tedaviye yönelmeniz gerekiyor. Özellikle kendinizi sıktığında sıvı gelmesi de düşündürücü. Lütfen bunu kendi aldığınız kararlar doğrultusunda yani mastürbasyon yapmayarak geçeceğini düşünmeyin. Acilen doktora giderek bu husus hakkında yardım alın. Geçmiş olsun.

Geri