Güne dua ile başla tansiyonun düşmesine yardımcı ol

mislinay

Yeni Üye
Üye
Güne dua ile başla tansiyonun düşmesine yardımcı ol
tansiyon için dua tansiyon duası için okunacak dua bebeğin düşmemesi rüyada düşmesi
Dünyaca ünlü Türk cerrahı Dr Mehmet Öz; 'Dua etmek insani iyileştirir. Ben inançlı biriyim. Her ameliyatımda mutlaka dua ederim. Bence duanın meditasyon, şifa gibi, iyileştirici özelliği var. Ameliyat sonrası hastalarıma da mutlaka dua ettiriyorum. Bunun sağlıklarına çabuk kavuşmalarında müthiş bir etkisi var' diyor.

Dindar insanların kalp hastalığı ve kanserden ölme ihtimali yüzde 40 daha az. Dindarlar daha seyrek depresyon yaşıyor, depresyona girince de daha çabuk düzeliyorlar. Güne dua etmekle başlamak, tansiyonun düşmesine yardımcı oluyor.

Müslümanların bu zor günlerinde dua silahımızı kuşanalım . Bir dua edelim.Yürekten aminler arasında bir dua.Sonra yalvaralım o mühür sahibine.Ve O'ndan yardım isteyelim.

Bir selam verelim.Bir salavat getirelim…Ve ne yaparsak yapalım Allah için yapalım.Bir gül yetiştirelim.Bir Bilal olalım ve göğsümüzde taş yeşertelim….Bir Sümeyye olalım ve kalbimizde ağırlayalım acımasız mızrakları.

Ellerimizi açalım ve kalpten isteyelim Sevgililer Sevgilisinden... Aşkın
sahibinden kaybettiğimiz aşkımızı isteyelim...isteyelim ki versin... Biliriz ki O' Kullarını korur ve gözetir yeter ki kulları O'nu ansın ve Dua Etsin...
Ve güle, onun kokusunu veren Rab'be biraz daha yaklaşalım.

Dünya bir deniz olsa idi İslam kayık,Dualarımız ise küreklerimiz olurdu kutlu limana ulaşmak için
Gıyabında dua,içlice dua…Biz değilmiyiz en ıssız fırtınalarda dahi sabırla yanaşan dua limanlarına…ve bu kutlu limanda O sevgililer sevgilisine yalvaran biz değil miyiz?
alıntı

Cevap: Güne dua ile başla tansiyonun düşmesine yardımcı ol

emeğine sağlık

Benzer Diğer Konularımız !

Geri