Güpür dantelli modern gelinlikler

Güpür dantelli modern gelinlikler
Gelinlik modellerin de dantelin yeri eskiden beri değişmeyen bir detay olmuş, ve dantelin uygulandığı her gelinlik zarif bir tasarıma dönüşmüştür. Dantelli gelinlik modelleri, farklı gelinlik modellerine farklı bir hava katarken zarif ve şık detaylarıda eklemeyi unutmuyor.

Günümüz de gelin adaylarının birçoğunun ısrarla giymek istediği gelinlik modellerinin başın da dantelli gelinlik modelleri geliyor.

Dantelin uygulandığı bazı gelinlik modellerini ise şöyle sıralamak mümkün; kolları dantelli kabarık gelinlik modelleri, balık etek gelinlik modelleri, straplez dantelli gelinlik modelleri, sırtı dantelli gelinlik modelleri vs..

Danteller gelinlik modelinin etek, kol, yaka ve sırt kısmın da tercih edilebilir. Tamamen dantel olan gelinlik modelleride vardır. Özellikle fransız güpür dantelli gelinlikler gelin adayları tarafından son yıllar da büyük oran da rağbet görmektedir.

Şıklığın ve zerafetin simgesi haline gelen dantelli gelinlik modellerinden sizler için yeni sezondan seçtiğimiz gelinlik modellerini paylaşıyoruz. Eğer henüz gelinlik modeline karar veremeyen gelin adayları arasında iseniz ve gelinlik modelin de mutlaka dantel olmasını istiyorsanız bu gelinlik modelleri size fikir verecektir. Hatta beğendiğiniz dantelli gelinlik modelini bulunduğunuz yerde gelinlik dikim evlerine üzerinize göre diktirebilirsiniz.

Bu konular da ilginizi çekebilir

dantelli çok zarif gelinlik modelleri

dantelli gelin duvağı modelleri

dantelli-gelinlik-modasi-jpg.82261,Güpür dantelli modern gelinlikler
dantelli-gelinlik-jpg.82262,Güpür dantelli modern gelinlikler
en-guzel-gelinlik-modelleri-jpg.82263,Güpür dantelli modern gelinlikler
gupur-dantelli-gelinlikler-jpg.82264,Güpür dantelli modern gelinlikler
sirti-dantelli-gelinlik-jpg.82265,Güpür dantelli modern gelinlikler
sik-gelinlik-modelleri-jpg.82266,Güpür dantelli modern gelinlikler
yeni-gelinlik-modelleri-jpg.82267,Güpür dantelli modern gelinlikler
yeni-gelinlikler-jpg.82268,Güpür dantelli modern gelinlikler
zarif-gelinlik-modelleri-jpg.82269,Güpür dantelli modern gelinlikler
 
Üst