Güzel Sözler köşesi.. hadi kızlar Gördüğümüz güzel sözleri burada paylaşsak diyorum

jadejade

Yeni Üye
Üye
Güzel Sözler köşesi.. hadi kızlar Gördüğümüz güzel sözleri burada paylaşsak diyorum
kızlarla ilgili güzel sözler hiçbir şey göründüğü gibi değildir unutma bugün hayat veren su yarın seni bile boğabilir çeşme ile ilgili güzel sözler sevdanın adı olmuş ilişki
İlk benden;

Hayat, kısa gelen bir battaniye gibidir.
[SIZE=+2]Yukarı çekersiniz ayak parmaklarınız isyan eder,[/SIZE]
[SIZE=+2]aşağı çekersiniz omuzlarınız titrer..[/SIZE]
[SIZE=+2]Ama yine de,[/SIZE]
[SIZE=+2]neşeli insanlar dizlerini karınlarına çekerek,[/SIZE]
[SIZE=+2]rahat bir uyku uyumayı başarır...[/SIZE]

inadına severim diyenlere:)
Ne seni unutacak kadar zaman gececek, ne de gecen zaman seni unutturmaya yetecek. birakip gitsem de unuturum sanma, zaman alismayi ogretir unutmayi asla ...

Buda bulunduğu zamanı farketmeyenlere olsun:)

YAŞADIKLARIN VE YAŞAYACAKLARIN TEK BİR ŞEYE BAĞLIDIR ODA ZAMAN YETERKİ DOĞRU GEÇİRMESİNİ BİL...

Bazen susmalıyım diyorum kendime,
susmalıyım ki; yüreğimin sesi yüreğine ulaşsın. Beni duymamak için
direnen kulakların, bari yüreğimi anlasın. Ben susmalıyım ki; tüm zor
cümleler sana kalsın.. Konuşmak çok canımı yaktı, ben susayım ki biraz
da canımı yakanların, CANI YANSIN..!!!!

bütün anilar gözlerimde, ezberledim sen gittin gideli, bu izdirap ah halim harap, sen bu hale koydun beni.. Ah gönlüm kirik ayna, başim alip nereye gideyim, sen bana yar olmadiktan sonra, ben elleri neyleyim.. Hiç mi korkun yoktu allah'tan, yalniz koyup döndün geri, insaf etsende geçti artik, o siyah-beyaz film bitti.. Ah gönlüm kirik ayna, başim alip nereye gideyim, sen bana yar olmadiktan sonra, ben elleri neyleyim.

Saate bakmaksızın kapısını çalabileceği bir dostu olmalı insanın... "nereden çıktın bu vakitte" dememeli, bir gece yarısı telaşla yataktan fırladığında; "gözünün dilini" bilmeli; dinlemeli sormadan, söylemeden anlamalı... arka bahçede varlığını sezdirmeden, mütemadiyen dikilen vefalı bir ağaç gibi köklenmeli h...ayatında; s...en, her daim onun orada durduğunu hissetmelisin. ihtiyaç duyduğunda gidip müşfik gövdesine yaslanabilmeli, kovuklarına saklanabilmelisin. kucaklamalı seni güvenli kolları, ...dalları bitkin başına omuz, yaprakları kanayan ruhuna merhem olmalı... en mahrem sırlarını verebilmeli, en derin yaralarını açıp gösterebilmelisin; gölgesinde serinlemelisin sorgusuz sualsiz... onca dalkavuk arasında bir tek o, sözünü eğip bükmeden söylemeli, yanlış anlaşılmayacağını bilmeli. alkışlandığında değil sadece, asıl yuhalandığında yanında durup koluna girebilmeli. övmeli alem içinde, baş başayken sövmeli ve sen öyle güvenmelisin ki ona, övdüğünde de sövdüğünde de bunun iyilikten olduğunu bilmelisin, "hak ettim" diyebilmelisin. teklifsiz kefili olmalı hatalarının; günahlarının yegane şahidi... seni senden iyi bilen, sana senden çok güvenen bir sırdaş... gözbebekleri bulutlandığında yaklaşan fırtınayı sezebilmelisin. ve sen ağladığında, onun gözünden gelmeli yaş...

Sevdanın adı olmuş ilişki.. Bir ömür yastığa baş koyma dönüşmüş düzeyli birlikte...liğe.. Anılmaz olmuş Allah'ın emri,unutulmuş Peygamberin kavli.. Yalan olmuş çeşme başı bakışmaları ve uzaktan sevda.. Yok artık kalmamış aşkı uğruna çıkan dağa.. Eğer sen bu kadar dansöz olmuşsan hayat.. Bende YALNIZIM sana inat.....

Geri