hacamat yaptiran var mi cocuk olması için

ylgn

Yeni Üye
Üye
hacamat yaptiran var mi cocuk olması için
Arkadaşlar hacamat yaptirdim insaallah sifasina inaniyorum.pko var bende adetim bittigi gun yaptirdim bikac gun sonra adrr görüyor gibi kanama basladi goguslerim cok sis hala kanamam devam ediyor bilen var mi sebebini?

pko olarak düzenli adet olabiliyomusunuz bende pkonun adet olabilen versiyonu var.adet olamıyorsanız onun için olmuşsunuzdur.bende istedimde buralarda pek ehli insan yok bayanlar için bu konuda

k düzenli adet olabiliyomusunuz bende pkonun adet olabilen versiyonu var.adet olamıyorsanız onun için olmuşsunuzdur.bende istedimde buralarda pek ehli insan yok bayanlar için bu konuda
Evet oluyordum 33 gunde bir de olsa az gelirdi hep ama.acaba diyorum hacamat kistlerimi mi soktutuyorxa kanama oluyor anlamadim cok allak bullak oldum napmaliym bilmiyorum doktora gitmek istemiyorum :'(

Evet oluyordum 33 gunde bir de olsa az gelirdi hep ama.acaba diyorum hacamat kistlerimi mi soktutuyorxa kanama oluyor anlamadim cok allak bullak oldum napmaliym bilmiyorum doktora gitmek istemiyorum :'(
bi iki seansta olmuyor sanırım düzelme bunun için belli bi seans sayısı olması lazımda şimdi pko gibi tekrar eden bir şey için geçici çözüm olur mu hiçbir fikrim yok.

Geri