Hadi arkadaşlar hep birlikte teröre karşı eylem yapalım

Cevap: Hadi arkadaşlar hep birlikte teröre karşı eylem yapalım

vatan3xj0.jpg

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
sehitler.JPG
[/FONT]​
sehit.jpg

vatankz5ai4.jpg

bayrak4.jpg

10153_200_1206043412263.gif

gökyüzünden bir yıldız kaydığı zaman dilek tutarız ya,kabul olsun diye
İşte biz insanoğlu"da zaman gelecek,gün gelecek.bir yıldız gibi kayıp gideceğiz.

Yıldızlar gökyüzünde parlar
İstiyorum ki;benimde bir yıldızım parlasın.
Şehit ailesi"nin üzerine

http://mehmetcanpolat1.blogcu.com/yildizlar-da-kayar_23377581.html
SEN DEĞİLMİYDİN

bayrak6.jpg

mezarim%5B1%5D.jpg

Sen değilmiydin vatanı için ölen?

Sen değilmiydin;hainlerin kurşunlarına
hedef olan

Sen değilmiydin bayrağı bayrak yapan;
üstündeki kan!!

Sen değilmiydin toprak altında;
kefensiz yatan?

ata_bayragi2.jpg

bayrak5.jpg

Sabah kahvaltı ederken bir kanalda bir şehit annesi konuktu, ve bir hikaye anlattı ki buraya yazarken bile içim buruldu, gözlerim doldu. Bu anne oğlunu 7 sene dikkat edin 7 sene! önce pkk tarafından yapılan bir pusuda şehit vermiş.Şehit Anasının (sabahki programda bu şekilde hitap edilmesini istedi) ağzından (hatırladığım kadarıyla) aynen aktarıyorum:
Şehit : Anne benimde düğünümde arabalar olacakmı?
Şehit Anası : Olacak oğlum sen bi askerden gel de.
Şehit : Anne düğünde arabalar çok olacak değil mi?
Şehit Anası : Evet kuzum çok olacaklar.
Şehidimizin teskere almasına 5 ay kala babasını postaneye çağırıyorlar ve Şehit gencin çantasını alan babası oğlunu TERÖRe KURBAN verdiğini öğrenince fenalaşıyor. Eve getiriliyor ama Şehidin Anasına söyleyemiyorlar. Ertesi gün Şehit gencin naaşı geliyor ve camide cenaze namazı kılındıktan sonra Şehidi ebedi istirahatgâhına götürürlerken Şehit Anasının ağzından şu sözler döklüyor :
Evladım, Kuzucum; Düğününde birsürü insan birsürü araba var tam istediğin gibi, ama eksik olan 2 şey var; Gelin ve Damat...
Ne üzülmek vakti ne ağlamak ne ağıtlar yakmak, vakit birlik olmak vaktidir.
Merak ettiğim birşey var sadece Ermeni gazeteci Hrant Dink öldürüldüğünde birsürü televizyon kanalında birçok insan konuştu, Birçok ilde yürünmesine, tepki gösterilmesine ön ayak oldular ama nedense bu insanların şuanda hiç sesi çıkmıyor neden?
Ve asıl merak ettiğim konu ise; bu soruna çözüm bulmak için daha kaç Şehit vereceğiz, daha kaç acılı Şehit Anası daha kaç Şehit Eşi daha kaç Şehit çocuğu ağlayacak?

Rabbim tüm şehit ailelerine sabır versin...
Cümle mehmetçiği korusun.
2 gündür haberlerde gördüklerim gazetelerde okuduklarım beni çok derinden etkiledi.Bizler bu haldeysek şehit ailelerinin evini düşünemiyorum.Ateş düştüğü yeri yakar derler ama
hepimizin gerçekten içi yandı..
Soysuzların kökü kazınamadı gitti.
Bu son olayı yapanların yaşını duyunca şok oldum hepsi 15--16 yaşlarında elleri kırıla gerçi çoğu gebermiş resmen pkk çocukları kullanmış hepsini allaha havale ediyoruz.Rabbim büyüktür şehitlerimizin kanı yerde kalmaz...

Geri