Hadi dürüstçe itiraf edelimmi?

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Hadi dürüstçe itiraf edelimmi?
annemi eşmi
Paylaşalım bakalım AİLEMİ? , EŞMİ? (sevgili, erkek arkadaş vs.)
sizce kim kaç adım önde.

Benim kendi fikrim Ailem açık arayla ÖNDE:hmm:
hele kafam bozukki. Kolay kolayda öne geçemez.

Cevap: Hadi dürüstçe itiraf edelimmi?

hmmm cok zor bi soru benim ailemde esimde cok degerli bi secim yapmam gerekseydi....????
yok ben secim yapmayayim hepsi ayni sirada

zor bir soru handanca ama benim icin esim daha önemli, neden, biz 7 kiz kardesiz ve herbirimiz ayri yerde ayri dünyada ve kendi derdinde.
anneme ve babama gelince, annem benim icin cok cok degerli cok zor sartlarda büyüttü bizleri, garip annecigim benim, annemi ve esimi bir derecede tutuyorum. babami severim ama söyle bi düsününce, hep dayak yedik hep aci cektik babamin yüzünden, simdi ise evlendikten sonra kocalarimizi begenmiyor...ve kiskaniyor.

arkadaşlar nedense ben hep ailem dersiniz sandım. çocuk yapmadım belki çok farklı bi duygudur. ama ailem benim için çok farklı. yetişme ortamına bağlanabiliyor demekki. aileden sıkıntı görünce eş önede oluyor belki.

ilk sıra tabiki ailemin onlar getirdi beni dünyaya.ailem sayesinde evlendim önce allah sonra eşim sayesinde pırlanta gibi iki evlada sahip oldum varın siz karar verin öncelik sırası kimin

şimdi söle deyim önce ailem olmasaydı dünyada yoktum sonra eşim olmasaydı oğlum olmazdı valla öle bişe hepsi birbirine girer ayırt edemem ama annem daha ön planda

ya siz hepisini çık seviyosunuz o zaman:)
ama vallahi ailem hatalarımı daha kolay kabul ediyor.
hala önde işte:)

Geri