Haftanın Konugu Röportaj Arşivi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Haftanın Konugu Röportaj Arşivi
Kızlar geçtiğimiz günlerle adminlerle konuştum ve onların da onayıyla her hafta bir meleğimizi tanımmak amaçlı (tabiki kirli çamaşırlarınıda ortaya dökmekte var )röportaj yapmaya karar verdik....

pasika adminimle uzun uzuuunn düşükten sonra ilk haftanın konuğu belli oldu :D

Tavuk kavurma ile güzel bir soru cevap röportajı yaptık....

sevgil tavuk_kavurma;
öncelikle sitemizi nasıl buldun?(tavsiye vb.)

Daha önceki görev aldığım forumu SAdmin almıştı daha sonra onlarla beraber yolumuza devam ettik.. Diğer sitelerinede destek olma amaçlı üye olup biraz takılmıştım.. Biriside burası Uzun süredir diğerlerine takılmayı bırakttım ne varsa hatunlarda vardır dedim sizlerin arasına kaynaştım

Gerçek isminiz nedir?(tavuk değil elbette :D)
mehtap(vaauuvv güzelll :tik:)

Kaç yaşındasın?(en can alıcı soru :D)
23

burcun nedir?
yengeç(kendisi evine çok bağlıgillerden :) )

hangi takımlısın?
Galatasaray (bak hele bak laflara da bak):seker:

Giyim tarzın nasıldır?
Mesai saatleri içerisinde klasik normalde paspal giyinmeyi severim rahat şeyler yani

Neden bu nick'i seçtin...ne zamandır bu nicki kullanıyorsun...özel bir anlamı var mı?
Baya oldu sanırım yaa hatırlayamadım süresini özel bir anlamı derken yemek tarifleri bölümünde var anlamı

Kendini eleştirdiğiniz yada seni diğer insanlardan ayıran güzel yönleriniz var mıdır?( bu da sorulur mu?...benim tavuğumun heryeri güzel...:D but daha bi başka tabisii :D )

İnatçıyım.. çok kızdığımda gözüm birşey görmez bunlar çoğu zaman hoşuma gitmiyor.. Beni diğerlerinden ayıran özelliğim şu şu diemem ben gerçekten farklıyım çünkü

Keşke şunuda yapsaydım dediğin oldu mu hiç?

Hayallerim yapmak istediklerim vardır şunuda yapmalıyım dediklerim var ve zamanı geldiğinde yapacağım..

Kısaca bir günününzü nasıl geçirdiğinizi anlatırmısınız?

benim her günüm başkadır baya uzun anlatmam gerekebilir onu ama dolu dolu yaşamaya çalışıyorum artık hayatımı ;)

Sizin için özel olan bir şarkı varmıdır ve bu şarkı sizin için neden özeldİr(ucundan anlat biraz)
olmuştur elbet ama artık özelliği kalmadı.. Belki yeni aşklara yelken açtığımda yeniden özel olabilir.. hee ama bayıra karşı yatır beni tırmala beni kaşı beni şarkısını severim bak

Sevdiğin yada sevgilin varmı? ona buradan ne söylemek istersin?
Yok canım uzun bir ilişki döneminden sonra 2-3 aydır kafamı dinliyorum.. Ama başka bişiler oluo gibi sanki O'na burdan dün çok güzeldi demek isterdim ((Ohh tavuğum hayırlı işler :D bol güneşler :) )

Bugüne kadar yaptığın en büyük çılgınlık nedir?
Hımm en büyük çılgınlık aslında baya var bir tanesi sevgililer gününde taksimden beşiktaşa inene kadar tüm elele tutuşan sevgililerin arasından geçmiştim bikeresinde bi arkadaşa şaka yapmıştım koluma girince sapıkk imdattt die bağırmıştım ödü kopmuştu yaa çok var ne bilim manyağım işte ben

Hayvan besliyor musun?
Balıklarım var.. Genellikle Malawi Chidlid türü bakıyorum.

Aşk herşeyi affeder mi sence?
aslaa aşkı bilemem ama ben affetmem ya da affetsemde unutamam Allah'a havale ederim ama benim için bitmiştir ! (Vuuuu sert oldu :D )

benzetildiğin bi ünlü var mı?
ahahah olmazmı Aslı Güngör.. Müjde Ar gibi gibi özellikle son zmaanlarda müjde die çağrılıyorum (ama bence benzemiyorum) (burdan tavuğumuzun taş gibi bir hatun olduğunu anlıyoruz hahaha)

Sporla aran nasıl?spor yaparmısın?
Yürüyüş yapıyorum ama ciddi anlamda başlıcam dğeişim zamanı ;)

Kendinizi fiziksel olarak bize anlatırmısınız?
Balık etli bir hatunum edine buduna dolgun

Sitede süper mod olduğun an neler hissettin?
Yani benim için rengin önemi yok ben yine aynıyım benim için birşey değişmedi değerlerim ve sorumluluklarım da aynı..

Ve biliyorsun ki diğer siteler nerdeyse bire bir bizi taklit etmeye çalışıyor...bu konu hakkındaki düşüncelerin neler?
Taklitler aslını aratır bebemm naıslki kims ebeni taklit edemezse benim bulunduğum ortamı da edemez

Forumda kendine en yakın hissettiğin 5 kişinin ismi?
İsimler bende kalsın alınan gücenen olmasın herkesi çok seviyorum ama uzun zmaandır tanıdıklarımın bende yeri ayrıdır.. (İsim soruyorum yahu saklı gizli yok alınmak gücenmek hiç yok :D )

Forumda kıl olduğun isimler?
Henüz kıl olmadım biri var ama online olmuyor

Son olarakta yöneticilerden bir istedğin var mı? (Bu soruya böylesine harika bir cevabın geleceğini tahmin etmiştim :D)
Arpamı az verio admin cimrilik yapmayın
teşekkürler..

Sevgili arkadaşıma bizlere zaman ayırdığı için teşekkür ederim...

Kızlar sıra sizede gelecek hazırlıklı olun...ilk konuğuma biraz yumuşak davrandım die sanmayın ki bu hep böyle olacak....:D:D

Haftaya yeni konuğum ile görüşmek üzere ( noldu bana yaa içime TRT sunucu mu kaçtı benim yaa
smi%20%2811%29.gif
) :D:D

Sadmin Röportajı...

isminiz nedir?
İsmim Sadmin Site sahibiyim özel isim kullanmıyorum k.bakma :)
Burcunuz nedir?
Boğa burcuyum ve tüm özelliklerini taşıyorum
Hangi takımlısınız?
Cim Bom Bom
Fobileriniz var mıdır?
Tek başına bir evde asla uyuyamam :)
Bize kısaca hobilerinzden bahseder misiniz?
Bağlama gitar, bilgisayar, bilişim, kız olsaydım bide buna köçeklik eklerdim :)
Ne tür müzik dinlersiniz?
Halk Müziği ve sanat müziği
Çalabildiğiniz bir enstrman var mı? Ya da çalmayı çok istediğinz?
Bir soruda bunun cevabını verdim ama, biraz piyano, klasik gitar, akustik gitar, bağlama
Giyim tarzınız nasıldır?
Ne hazırlanırsa onu giyiyorum buradan itirafta ediyorum öyle giyimine pek özen gösteren bir insan değilim kabul ediyorum.
Keyifle izlediğiniz diziler veya programlar var mıdır?Bu programların sizi kendine çeken yönleri nelerdir?
Vallahi bu aralar Ramiz Dayı'yı seyrediyorum. Aslında dizinin çok büyük albenisi yok ama heyecan var dizide, yani dizide eski türk filmlerindeki gibi bir sonraki şeyi kestiremiyorsunuz ve buda diziyi heyecanlı ve iznelinesi kılıyor
Asla yapmam dediğiniz 3 şey nedir?
Arkadaşımı Satmam, Paraşütle atlamam, bir yılanı elleyemem :)
Hayata dair katı kurallarınız var mıdır?
Yoo çok büyük kurallarım yok bağzı alışkanlıklarım var misal sabah poaçayı aynı yerden yerim, aynı yerde traş olur, aynı içkiyi tüketir, aynı benzinciye giderim standartlarım bunlar :)
Hayatın size tokat atarmışcasına öğrettiği bi şeyler oldu mu?
Dost ararsan cebine bak :)
En son mezun olduğunuz okul?
S.Demirel Üniv.Muhasebe bölümü ve hayat üniversitesi :)
"özlemek" dendiğinde aklınıza gelen ilk isim ?
Oğullarım
Kaç tane siteniz var?
Hiç saymadık ama 50 civarıdır en bilinenleri burası bayansitesi.net gruphepsifanclub.net oyunkabini.com oyuncinim.com e-güzellik.net e-saglik.net... liste uzuyor gidiyor. En çok buraya emek veriyoruz hatta yüz üzedinden yüzde 98 diyebiliriz.
Sitemizde yaşadığınız hiç unutamadığını bir anınız var mı?
Öyle çok büyük anılarım yok ama site kurucusu olarak erkek durumunu malesef insanlar yakıştıramıyorlar bana :) Hani siteye erkekler giremez ya bazen yadırgayanlar ve malesef problem çıkartanlar olmuyor değil.
Sitede tanıyıp reelde de görüştüğünüz kişiler var mı?
Var. 3 aile ile görüşüyoruz.
Hayatınızda takıntı haline getirdiğiniz şeyler var mı?
Yoo öyle takıntılı bir insan değilim, sen gibi, o gibi herkes gibiyim.
Hayatınızda gelmek istediğiniz son yer neresi?
Ölüm :)
Bir cümle ile aşkın tanımı yapın desek :D ?
Aşk anlatılmaz yaşanır desem :puhas:
Ailen için neleri göze alırsınız?
Bir film seyretmiştim, hapiste olan adam yıllar sonra köyüne gidiyor karısı felç olmuş ve bir tane oğlu var oda kalp hastası, filmin adını hatırlayamadım ama çok etkiledi beni. Filmin sonunda yine kalp hastası olan çok zengin bir adama kalbini vererek oğlunun biraz daha iyi yaşamasını sağlıyordu filmdeki adam. Çocuklarım için bi tane kalbim var hiç çekinmeden verbilirim. Hiç çekinmeden. Onlar benim herşeyim.
Yanımdan asla ayırmam dediğiniz eşyalarınız var mı?
Hard disk, usb disk, Cep telefonlarım.
Mavi adminimle nerede nasıl tanıştınız?
Radyoda dinleyicimdi :)
Evlilik teklifinizi bende dahil olmak üzere tüm forum çok merak ediyor...Bize anlatırmısınız?
Aslında bazen bağzı şeyler insanın aklında olur ama, nihayete nasıl ereceği konusunda hep şüpeler vardır. Hep, yahu nasıl olacak böyle bir iş dediğim bir sırada. Babak çıkageldi annem çıtlatmış, mawi admine git kahve al diyorum ( o ara işyerimizdeydi babam gelincede heyecan yaptı ) Yahu baban gelmiş sen kahve al diyorsun dedi bana. Yahu kahve diyorum sana diyorum o hala anlamıyordu:) Sonradan düştü jeton. Ve ben eşimi istemeye giderken ne acıdır ki cebimde bir çicek parası yoktu :)
Kendinizi eleştirdiğiniz yönleriniz var mıdır?
Çabuk sinirlenen, biraz patavatsız malesef, sevdiklerine sevdiğini gösteremeyen beceriksiz :)
Sizi diğer insanlardan ayıran farklı yönleriniz var mıdır?
Keşke şunuda yapsaydım dediğiniz oldu mu hiç?
Aslında bu tür işlerin yanı sıra benden çok iyi bir müzisyen olurdu diye söylerler.
Kısaca bir günününzü nasıl geçirdiğinizi anlatırmısınız?
Başımı yastığa koyduğumda akşam, gözlerimi açtığımda sabah, arada geçenler bizi ölüme yaklaştıran olması gerekenler.
Sizin için özel olan bir şarkı varmıdır ve bu şarkı sizin için neden özeldr(ucundan anlat biraz:D)
Özel bir şarkım yok.
Bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
5 katlı bir yerden suya bende atlarım cümlesinden sonra, atladığım su ile temas eden ilk yerim sırtımdı inanılmaz saçma birşeydi diye düşünüyorum.
Hayvan besliyor musun?
Hayır.
Doğum tairihiniz hahaha :D ?
1973 aslı bu ama kimlikte 1971 ne yapim öyle yazdırmışlar.
Boş zamanını (oluyorsa eğer) nasıl geçirirsin?
Üzülerek söylemeliyim ki kendime ayırdığım boş zaman malesef yok.
En son okuduğunuz kitap?
Yok ne kadar üzücü değilmi malesef hatırlamıyorum bile
Aşk herşeyi affeder mi sence?
Aşk, herşyi affetmez
Benzetildiğin bi ünlü var mı?
Bilmem yok heralde
Sporla aran nasıl?spor yaparmısın?
Hee bu yoğunlukta çok iyi spor yaparım :)
Kendinizi fiziksel olarak bize anlatırmısınız?
Geçtiğimiz yaz güneş nasıl sıcak kavuruyor, uzanmışım sahilde kola içiyorum. Kolayı hep elinde tutacak değilsin ya sıkıldım dur bide sigara yakayım dediğimde, kola kutusunu göbeğimin üzerinde tutabildiğimi keşfettim. Bilmem anlatabildim mi :)
Piyasada oldukça taklitlerimiz var...bu konu hakkında ne düşünüyorsun?
Taklitler asıllarını her zaman yüceltirler. İyi bir iş yaptığınızda çakmalarınızın olması muhtemeldir.
Forumda kendine en yakın hissettiğin 5 kişinin ismi?
Tüm Yönetimle diyelim.
Forumda kıl olduğun isimler :D
Yok :)
Moderatörlerden istediğiniz bişeyler var mı :D(hiç bitmez ki :D )
Sizler 160 bin kişinin günlük ziyaret ettiği bir sitede gözler önünde insanlarsınız. Aslında mesele sağdan soldan bilgi toplamak ve yorumla resimlemek değildir. Asıl mesele; siz kadınların sorunlarını ve düşüncelerini konuya dökmesidir. Bunu anladığımınızda sizlerden isteğimde olmayacaktır.

Mawi röportajı...

1- Nickiniz belli "*Mawi" peki gerçek isminiz nedir ?. Prosedür gereği sadece nickimi kullanıyorum.:)

2- Sitedeki mesajlarınızdan birinde eşinizle aynı yaşta olduğunuzu söylemiştiniz?Kaç diye sormuyorum ama acaba doğru mu hatırlıyoruz ?. Her yaşın kendine göre bir güzelliği vardır eşimin gerçek yaşı 37 dir Kimlikte farklıdır bende 37 yaşındayım ay olarak eşim benden büyüktür

3- Burcunuz nedir ,burcunuzun özelliklerini yansıtıyor musunuz ?burcum Yay ve tüm özelliklerini taşıyorum tam bir yay kadınıyım.Yaylar her an gergin olurlar ama içlerinde sonsuz bir merhamet vardır.Neşeli espirili hayat doludurlar ve sportif bir kişiliğe sahiptir ki bende eski lisanslı sporculardan olarak bunun bir örneğiyim=)

4- Saç ve göz renginiz nedir .(Bu soru ßeLeN'den geldi) Aslında saç rengim yıllardır platin sarıydı son iki aya yakın biraz koyulaştırdım göz rengim mavi Soru için belene teşekkür ederim:)

5- Boyunuz ve kilonuz nedir acaba ? Boyum 164 civarı kilom uzun süredir tartılmıyorum ama en son 56 idim

6- Takım tutuyor musunuz ?Tututyorsanız hangi takımı...Evet eskiden fanatik bir Galatasaylıydım hemde deli dolu bir cimbomlu fakat eskisi gibi çok fazla fanatikliğim yok takımlara ama milli takımın maçlarını kaçırmamaya özen göstererim

7- Forbileriniz ve hobileriniz nelerdir ?. En büyük fobim özellikle köpekten çok korkarım küçükken ayağımdan ısırmıştı o günden beri isterse minicik bir süs köpeği bile görsem yolumu değiştiririm:D.Hobilerime gelince aslında çok yoğun bir insanım site işlerinin yanısıra biliyorsunuzki iki oğlum var onların bakımı dersleri ve ev işleri epey bir zamanımı alıyor

8- Sigara ya da Alkol kullanıyor musunuz?Alkol kullanmıyorum.Ama ne yazıkki sigara kullanıyorum son zamanda iyice nefret ettim sigaradan ve gerçekten bırakmayı çok istiyorum artık.

9- Öğrenim durumunuz nedir ve ne iş yapıyorsunuz ?Öğrenim durumum lise mezunuyum.Ben çok asi bir ruha sahibim zamanında beden eğitimi öğretmeni olmayı çok istedim lisanslı sporcudum yıllarımı verdim ama sınav zamanları ailem ne yazık ki bu konuda beni desteklemedi ve bende bunu sindiremedim spor akademisi olmuyorsa hiçbiri olmasın dedim ve bıraktım...

10- Giyim tarzınız nasıldır , en çok tercih ettiğiniz markalar hangileridir?Günlük giyim tarzım oldukça spor,salaş kıyafetleri tercih ederim.Tarz olarak değişik kıyafetleri seviyorum.Fakat özel gün ve gecelerde gösterişli şöyle şıkır şıkır abiyeleri tercih ederim mawiyi görenler günlük hayatta spordur ama özel gecelerde tam bir vamp kadındır=)Marka tutkunluğum yok gider pazardanda alırım takarım üzerime gider ünlü bir markanın mağazasınada alır giyerim önemli olan yakıştırmak...

11- Hayal kurar mısınız ,en büyük hayaliniz nedir ?.İnsanı avutan ve yaşatan hayallerdir elbette bende her insan gibi arasıra kafama takılan bazı konularda hayaller kurarım En büyük hayalim şu an için çocuklarımı iyi bir şekilde yetiştirip onları vatınına milletine ve çevresine hayırlı bir evlat olduklarını görebilmek...

12- Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz ya da huylarınız varsa bunlar nelerdir ?Beğenmediğim huylarımın başında insanları kendim gibi görmem ve güvenmem geliyor.Ne yazıkki karşınızdaki kişiler bazen sizi yanıltıp bu konuda sizi kırabiliyorBeğendiğim özelliklerimden biri çevremde özü sözü bir kişi olarak tanırırım haksızlığa gelmem asla ve biraz sert ve katı görünsemde o görüntünün altında inanılmaz bir mütavazi ve merhamet dolu ruha sahibim

13- Keşke yapsaydım ve keşke yapmasaydım dediğiniz olaylar varsa kısaca bahseder misiniz ?.Ailem spor akademisi için karşı geldiklerinde keşke onları dinlemeseydim diyorum girseydim sınavlara ama herşeyde de bir hayır olduğunu düşünüyorum.

14- En sevdiğiniz ve kendinize en çok yakıştırdığınız renk nedir?.Pastel ve koyu renkleri çok seviyorum.Açık tenli olduğum için her rengin yakıştığını düşünüyorum.Tercih olarak siyah,gri ve asker yeşili tonlarını tercih ediyorum

15- Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?. Bu soruya şu şekilde cevap vermek istiyorum

"Ben kim miyim...!
Duymasını bilene ses..
Çekmesini bilene nefes..
Gitmesini bilene ...hedefim..
Değerimi bilene sedef..... Yaşamasını bilene hayat..Sevmesini bilene yürek..Sulamasını bilene çiçek,Yüreğini sunmasını bilene kıymet..Savaşmasını bilene zaferim..Ben yürekliyim

16- Ne tür müzik dinlersiniz?.Genelde özgün ve türkü tarzı dinlerim

17- En sevdiğiniz şarkı hangisi ve nedeni? belirli bir parça yok sevdiğim birçok parça var o yüzden şudur diyemiyorum.

18- Bir şarkının müziği mi sözleri mi sizin için daha etkileyicidir?Aslında ikiside birbirini tamamlasada müziğin daha çok önemli olduğunu düşünüyorum Çünkü müziğin dili evrenseldir.Türkçe olmayan ve müziği güzel bir parça bile sizi alıp götürmeye yeter

19- Çılgın mısınız ? Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?Evet hiperaktif bir kişiliğim var klasik şeyleri sevmiyorum.Çok fazla çılgınlıklarım vardır birinde eşimle nişanlıydık ve kalabalık bir cadde yürürken eşim yapabileceğime inanmamıştı ama ben avazım çıktığı kadar bağırıp eşimi sevdiğimi haykırmıştım ve haliyle herkes bize bakmıştı=)

20- Sevdiğiniz (sevdikleriniz) için neleri göze alırsınız ?Aslında şunu bunu göze alırım demek yanlış olur çünkü o anda olayların karşısında bazen sizler bile ne yapabildiğinize inanamazsınız.Ama klasik bir cevap olarak kadın ve anne olmanın gururu ve onuruyla her türlü fedakarlığı sonuna kadar yaparım.

21- Eşinizin sizin için neler yapması hoşunuza gider?Eşimin bana içten bir şekilde gülümm demesi benim çok hoşuma gidiyor=)Neler yapması olayına gelince birden beni tutup sarılması ve dizine uzandığımda saçımı okşaması hoşuma gider her kadın gibi=)

22- Şu an ruhunuzun olmak istediği yer neresi?Olmak istediğim yerdeyim zaten eşimin ve çocuklarımın yanında onlar olduktan sonra hiçbir yerin önemi yok benim için yeterki yanımda olsunlar yanlarında olayım.

23- İzlemekten keyif aldığınız TV programları nelerdir?Ezel,Aşk ve ceza,Deli saraylı izlediğim diziler.

24- Hayatta en çok kıymet verdiğiniz insan kim ?Bu aslında zor bir soru ama buna şu şekilde cevap vermek istiyorum.Ben eşimi çok severek evlendim.İnanın bana hiçbir sevgi o sevginin üstüne çıkamaz diye düşünürken anne oldum.Annelik çok farklı bir duygu olanlar çok iyi bilirler dünyanın merkezi evladınız oluyor eşinize olan sevgnizle evladınıza olan sevginizi kıyaslayamıyorsunuz bile derken ikinci kez anne oldum .Şu anda ben üç parçaya bölünmüş bir kadınım ve anneyim İki evladımda sevdiğim adamın kanından canından birer parça ve gerçekten en kıymetlim budur diyemiyorum...Hepsinin yeri bende çok özeldir

25- Hayvan besliyor musunuz ,besliyorsanız hangi hayvan ve ismi ne?Hayır hayvanları sevsemde fosim var onlara karşı en basiti muhabbet kuşundan bile tırsarım gagalıcak gibi gelir bana uzaktan sevmeyi tercih ederim=)

26- Yarın kalktığınızda bir hayvan olarak uyanacaksınız... Hangi hayvan olmak isterdiniz?Kuş olmak isterdim benim yükseklik korkum var hem onu yenmiş olurdum hemde o sonsuz maviliklerde salına salına uçardım=)

27- Eşiniz mi çocuklarınız mı daha önemli ?Vazgeçmeniz gerekse hangisinden vazgeçerdiniz?Az önceki sorunun birinde sanırım bu sorununda yanıtı cevapladım sanırım.Ne eşimden nede çocuklarımdan vazgeçerim illaki vazgeçilmesi gibi bir durum varsa kendimden vazgeçerim ama yinede onlardan vazgeçmem

28- Aşk herzeyi affeder mi sizce?.Aşk herşeyi affetmez...

29- Benzetildiğiniz biri var mı varsa hangi özellikleri yönünden benzetiliyorsunuz?Yoo pek karşılaşmadım böyle bir benzetmeyle ben benim tepeden tırnaga orjinalim=)Benzeyen bana benzer sanırım;)

30- Eşinizle bir haftalığına yer değiştirme şansı verseler ,eşinizken neler yapmak ve neler öğrenmek isterdiniz ? (Bu soru AuSSie-AnGeL'dan geldi.) Eşim benim ve çocuklarımızın geleceği için çok fazla çalışıyor ona sorsan oda haklı ama biz kadınlar işte işe duygusal yönden daha fazla bakarız onun yerinde olsam bir hafta boyunca eşime ve çocuklarıma çok daha fazla zaman ayırırdım eşim ve çocuklarım değil işin beni beklemesini tercih ederdim=)

31- Eşiniz olduğunuzda şu an siz olan eşinize nasıl davranırdınız ? (Biraz karışık bi soru oldu )(Bu soru AuSSie-AnGeL'dan geldi.)Yoo ben anladım soruyu canım;) Sizler gibi bende bir kadınım ama şuda bir gerçek ki kadınların hala ne istediklerini bulan yada çözen hiçkimse yoktur bu dünyada:D Sanırım bizler çok şeymi istiyoruz acaba yada o istediklerimiz olduğunda yetinmiyor başka şeyleremi katıyoruz isteklerimize..

32- Eşinizi baştan yaratma şansınız olsa hangi özelliklerini değiştiridiniz ve nasıl biri olarak yaratırdınız ? (Bu soru AuSSie-AnGeL'dan geldi.).Bir insan karşısındaki kişiyi gerçekten çok seviyorsa ne kadar olumsuz özelliği olsada inanın bunu görmüyorsunuz bile.Bir süre sonra zaten ufak tefek hoşunuza gitmeyen davranışlarıylada yaşamaya alışıyorsunuz.İnsan istedikten sonra karşısındaki insanda bulmak isterse kusur bulur o yüzden kusursuz kimse yoktur diyerek bazende bu kusurları görmemezlikten geleceksiniz

Soru yönelten tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Röportajı yapan Hayal ve Pasika arkadaşlarımıda ayrı teşekkür ediyorum.Umarım sizlerde beğenmişsinizdir herkese sevgi ve saygılarımla..

*MaWi

4.Haftanın şanslı konuğu olan biricik Pasikamız ile yaptığım muhteşem röportajı sizlere sunuyorum meleklerim...

1- Ben biliyorum ama bilmeyenler için soralım gerçek adın nedir Pasim?:hayal:

Gerçek adımı söylemesem...

2- Yaşın kaç peki? :eferin:

31 yaşındayım

3- Burcun nedir ,burcunun özelliklerini taşıyo musun peki?:hıms:

Aslan burcuyum...Burcumun çoğu özelliğini taşıyorum...Yengeç burcunun son aslan burcunun ilk günü doğmuşum yükselen burcumda terazi hepsinden biraz özellik taşıyorum fakat aslan burcu daha ağır basıyor

4- Saç ve göz rengin nedir ;ayrıca çakma mı orjinal mi? :D

Kara gözlerim ve kara kaşlarım var tamamen orjinal :D Fakat saçlarım çakma :D Şu an kahverengi.
5- Boy ve kilo kaç sence ideal ölçülerinde misin ? :diyet:
Ufak tefek karamürsel sepeti gibiyim :D 1.55 boyu, 47 kiloyum oldukça idealim bence :seker: :D

6- Hangi takımı tutuyorsun ? :dp178:

Tabiki Cim Bom Bom
7- Fobilerin ve hobilerin nelerdir? yastık savaşı
Fobim yok hiç...Hobilerim ise kitap okumak, gezmek ve alışveriş yapmak en büyük hobim
8- Sigara ve alkol kullanıyor musun? :sigara:
Hİç kullanmadım...Tamamen yeşilaycıyım...

9- Öğrenim durumun nedir? :hede:

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum
10- Çalışıyor musun evetse ne iş yapıyorsun? :işyeri:
Evet çalışıyorum kamuda memurum...Ama daha öncede bahsetmiştim...Rüyamla ortak bir iş kuruyoruz...İkimizde aslan burcuyuz ve yönetici vasfına sahibiz...Burcumuzun en ideal mesleği genelev yöneticiliğiymiş :D:D Bizde Rüyamla bu işi yapmaya karar verdik :hhh: Hatta şirketimizin adı bile hazır 'Namus Mekanı'...Biraz sermayeye ihtiyacımız var sermayeler hazır olunca hemen şirketimizi hayata geçireceğiz :hhh:

11- Giyim tarzın nasıl? :örgü:

Spor giyinmeyi seviyorum...Ama işim gereği genellikle klasik giyinmek zorundayım

12- Beğendiğin ya da beğenmediğin huyların nelerdir peki? :m.c:

Her huyumu seviyorum :seker: :D Şaka bir yana hayır diyemiyorum ve bu huymdan nefret ediyorum

13- Keşke yapsaydım ve keşke yapmasaydım dediğin olaylar var mı? :bangin:

Keşke demeyi sevmiyorum...Yaşanması gerekiyordu yaşandı diye düşünüyorum

14- En sevdiğin renk nedir ve sana en çok yakışan nedir Pasim ? (bence her renk yakışır Pasime :kiss:)

Mor ve tonlarına karşı küçüklükten beri sempatim vardır...Ama bana mavinin yakıştığını söylerler...

15- Nasıl bir kişiliğe sahipsin bakem? :çapkın:

Pazartesi sabahları hariç oldukça neşeli bir kişiliğe sahibim...Damarıma basılmadıkça sinirlenmem ama sinirlenincede kimse yanıma yanaşmaz :D
16- Ne tür müzik dinlersin ? :sule:

Acılı arabesk hariç kulağıma hoş gelen her müziği dinlerim :sule:

17- En sevdiğin şarkı ve nedeni ? :asskim:

Benim için özel anısı olan bir şarkı yok...Ama bu ara Soner Sarıkabadayı'nın şarkılarını severek dinliyorum.

18- Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir peki? :deli:

Yurtdışında yaşayan benden kilometrelerce uzaktaki biriyle birlikteyim...Bundan daha büyük çılgınlık olamaz diye düşünüyorum :)
19- Sevdiğin biri var mı ve onun için neleri göze alırsın? :ar4fd:

Evet sevdiğim biri var...
20- Ruhunun şu an olmak istediği bir yer var mı ;neresi ? :sobe:

Uzun zamandır yoğun ve yorucu günler geçiriyorum...Ruhum şuan dinlenebileceği sessiz sakin bir yerde olmak istiyor

21- İzlemekten keyif aldığın TV programları neler ? :Laie_15:
Bu ara tv dizilerini izliyorum severek...Komedi dükkanı ve passaporalada keyif alarak izlediğim programlar

22- Hayatta en çok kıymet verdiğin insan kim ? :tik:

Ailem arasında seçim yapamam hepsi benim için çok kıymetli

23- Hayvan besliyor musun evetse ne besliyosun ? :kedi:

Bi ara muhabbet kuşu ve balıklarım vardı ama uzun zamandır hayvan beslemiyorum

24- Yarın kalktığınızda bir hayvan olarak uyanacaksın diyelim... Hangi hayvan olmak isterdin? :ehi:

Kuş olarak uyanmak isterdim...Göklerde özgürce uçmak güzeldir bence

25- Ailen mi yoksa sevdiğin mi daha önemli? :rtfm:

Allah ikisi arasında bir şeçim yapmak zorunda bırakmasın kimseyi ama benim için Ailem daha önemli

26- Karşı cinste hoşlandığın tip nedir? :tik:

Ufak tefek erkeklerden hoşlanırım...Hele birde esmerse tam benlik :D
27- Aşk herşeyi affeder mi sence;hayırsa neyi affetmez mesela ? :asskim:

Bence aşk herşeyi affetmez...Mesela 3. bir kişiyi asla affetmez

28- Benzetildiğin biri var mı varsa eğer kim? :melek:
Şimdiye kadar kimseye benzetilmedim...Hem onlar bana benzesinler değilmi ama :seker: :D

29- Gitmek isteyip de gidemediğin bir yer var mı ? :hıms:

Gitmek istediğim her yere er yada geç bir şekilde gittim...Umarım bundan sonrada böyle olur :)

30- Site Yönetimi ilgili düşüncelerini isimlerinin karşısına kısaca yazar mısın Pasim ?

Sadmin: Sitemizin halası :D abisi herşeyi iyiki kurmuş MM'yi...Ayrıca benim kayınpederim beni küçük oğluna alacak istemeye gelecekleri günü bekliyorum :D

Mawi: Maviş güzel yöneticilik hakkında çok şey öğrendim ondan bende hakkı çoktur.

Rüyam: Esmer bomba :D Yeni iş ortağım :D Kızdırmadığınız sürece çok şekerdir.

Hayal::hıms: Ne desemki acaba :D Hayalim örtmenim seviyorum seni

Sorularım bu kadar Pasim kolaylıklar dilerim. :eferin::kiss:

Teşekkür ederim canım güzel bir röportajdı...

Merhaba Sevgili Melek'ler;
Melekler Mekanı - Haftanın röportajı Hayal'den
Bilindiği üzere, bu haftanın röportaj konuğu, sizlerin istekleri doğrultusunda Sevgili Hayal oldu. :)

Her zaman o soracak değil yaa :D Bu hafta da sizlerin adına ben sordum, oda cevapladı :)

Acar muhabiriniz RüYaM, iftiharla sunar :D:D

(Klişe sorulardan başlayım)

1: Hayal'in gerçek adı nedir? (cevap verme zorunluluğu yok)

- Söylememde bir sakınca yok. Zira bi çok kişi biliyor gerçek adımı. Neslihan. :)

2: Ben biliyorum ama bilmeyenler için yaşını gündeme getirelim :) Ne de olsa saklanılacak ya da küçültülecek bir yaşın yok:D Söyle bakalım yaş kaç?

- 10'lu yaşlara veda ederken çok üzülmüştüm ama artık bu baya geride kaldı. Yaşım 24. :)

3: Fiziksel olarak kendini anlatır mısın?

-Doğuştan sarışın fakat sonradan kararan bir hatunum. ( Zira bebeklik ve çocukluk resimlerimde saçlarım sarıdır.) Gözlerim kahverengi, saçlarım sarı. (Çakma sarı ama özüme döndüm napayım.:D) Boyumu kilomu bilmeyen yok sitede. Diyet konularım, denemelerim oldukça fazla olduğum için yazmakta pek bi sakınca görmüyorum. Boyum 1.65 cm kilom ise 76 kg. Aslında 76-80 arası sürekli değişiklik gösteriyor. Kiolarımdan yana dertliyim maalesef. Ama kararlıyım; bir gün lisedeki kiloma (56) döneceğim.(inşallah) Eşim ve arkadaşlarım oldukça seksi bir hatun olduğumu söylerler. Ben de onların yalancısıyım. Seksiyim yani. :D Çok süslü püslü değilimdir ama yeri geldiğinde saç olsun, makyaj olsun her şeyin en güzelini ve bana yakışanını yapabilecek yeteneğe sahibim çok şükür.

4: Hayal, nasıl biridir? (karakter özellikleri)

- Hayal ismiyle müstesna biridir. Hayal kurmayı çok severim, gerçekleşmeyeceğini bildiğim hayaller de kurarım bazen. Sırf mutlu olmak adına yaparım bunu. Çünkü bazen hayaller insanı gerçeklerin edemeyeceği kadar çok mutlu eder.

Bunun dışında oldukça duygusal, handdinden fala sulugözlü, ince ruhlu ve düşünceli bir insanım. Hatta çoğu zaman sevdiğim insanları kendimden fazla düşünür, onlara kendimden fazla değer veririm. Bu huyumun ceremesini çok çektim ama yine de vazgeçemiyorum napayım. Ne demişler "Can çıkar huy çıkmaz!".

Biraz dikbaşlı, fazlasıyla inatçı ama bi o kadar da yumuşak mizaçlı bir insanım. Damarıma basılmadığı sürece kolay kolay sinirlenmem. Damarıma basıldığında ise gözüm hiçbirşey görmez.

Şiirler, hikayeler, denemeler yazmayı; kısacası yazmayı çok severim. Her an her konuda yazabilirim. Kendimi konuşarak kolay kolay ifade edemem ama yazarak anlatmak istediğim herşeyi anlatabilecek kadar güçlü bir kaleme sahibim.

Yaratılanı severim yaratandan ötürü. Kimseye karşı düşmanlık beslemem; eğer ki kimse de bana beslemiyorsa. Yani bana düşmanca tavır takınan birine karşı da kendimi ezdirmem.

Biraz uzun yazdım umarım sizleri sıkmamışımdır. İşte "Hayal" böyle biridir...

5: M.M'ye tavsiye üzerine mi üye oldun, yoksa tesadüfen mi görüp üye oldun?

- Çok beğendiğim bir şarkı sözünü internette ararken -tesadüf eseri yani- buldum MM'yi. İyi ki de bulmuşum. Neredeyse iki sene olacak burayla tanışalı. Zaman zaman problem yaşayıp kopsam da asla tamamen kopamadığım ikinci ailem benim MM.

6: M.M'ye ilk üye olduğunda en çok dikkatini çeken üye kimdi?

- Belki nickinden belki de nickinin renginden bilmiyorum ama ilk dikkatimi çeken üye Rüyam'dı. Çoğu şeyi ben ondan öğrendim, az kafasını şişirmedim. İyi ki de çekmiş dikkatimi.

7: Sihirli bir değneğin olsa, hayatında neyi değiştirmek isterdin?

- Bu soru için destan yazabilirim doğrusu ama korkmayım yazmayacağım.:D Sihirli bir değneğim olsa çok eskilerden, geçmişimden bir günü değiştirmek isterdim.

8: Diyelim ki, bir çekiliş sonrası bedava estetik operasyon kazandın. Bu fırsatı ''benim estetiğe ihtiyacım yok'' diye geri çevirirmiydin, yoksa değerlendirirmiydin? (Cevabın evet ise yüzünde yada vücudunda nereyi seçerdin?) Sapıkça mı oldu ne :D:D

- Değerlendirirdim kesinlikle. Sadece bir ameliyat hakkı olması kötü doğrusu ama madem öyle kendi başına düzelemeyecek bir şeyi yani burnumu yaptırırdım. Yüzümde tek beğenmediğim yer burnum çünkü.:) Bi kaç hakkım daha olsa liposakşın (yazılışını unuttum:D) yaptırırdım ama yokmuş artık bu yağlardan da diyetle, sporla filan kurtulacağız. Başka çare yok.:D

9: Lambadan sihirli bir cin çıktı ve sana bir günlüğüne ünlü biri olma şansını verdi. Kim olmak isterdin ve neden?

- Adriana Lima olmak isterdim. O kadar güzel bir vücuda ve yüze sahip olmak nasıl bir duygudur diye merak ettiğim için.:D

10: Hayal, çocukken kendini hayal ettiği yerdemi şimdi?

- Henüz değil. Önümde biraz daha yol var hayal ettiğim yerde olabilmem için.:)

11:Hayatta ki hedeflerin nelerdir?

- İlk hedefim KPSS'den yeterli puanı alıp atanabilmek. Şu anda öğretmenlik yapıyorum ama dershanede bir kariyer düşünmediğim için bana boş geliyor. Milli eğitimde çalışmaya başladığımda mesleğimin güzelliğinin farkına daha iyi varacağım.

Ondan sonraki hedefim de bir bebek. Rabbim nasip ederse çok sevdiğim eşimle bir bebeğimizin olmasını ve anne olmayı çok istiyorum.

Bir de kendimize ait bir evimiz ve bir otomobilimiz olursa değmeyin keydime. Bir insan daha ne isteyebilir ki...

12:Kendine ait bir işyeri açacak olsan, ne üzerine olurdu işyerin?

- Sanırım bir kuaför ya da bir internet kafe olurdu.(Kerhane de var tabi ama oranın işletmeciliğini Rüyam ve Pasim yapacaklar. Ben sadece öğretmen olarak görev yapacağım. hahaha )

Kuaför kendim için, kafe de eşim için olurdu. :)

13: M.M'de seni çok mutlu eden olay var mı, varsa nedir?

- Çok fazla olay var hangi birini yazayım ki. MM' de olduğum sürece her zaman mutluyum ben.

(Klişe sorulara geri dönelim:D)

14:Ne tarz giyinirsin?

- Ortamına göre her tarz giyinebilirim, çok fazla klişelerim yoktur. Günlük hayatta ise genelde spor giyinmeyi tercih ederim. Rahatlık açısından...

15:Karekter olarak hangi huyunu sevmez ve değiştirmek istersin?

- Çok inatçıyım; bu huyumu değiştirmek isterdim. Bu aslında bazen olumlu sonuçlar doğuruyor ama çoğu zaman beni zora sokuyor.

16: M.M Yönetimi hakkındaki düşüncelerini alalım :)

Sadmin:Ara ara atışsak da o bizim biricik halamızdır. Bilgili, görgülü, çalışkan bir beyefendi abimizdir. İyi ki var ve iyi ki açmış MM'yi.

Sadmincan bizi diskoya götür. :D:parti:

PaSikA:Herkesin yardımına koşan, herkesle ilgilenen, sitemizin iyilik meleği. İlerde patroniçelerimden biri olabilir. O nedenle şimdi kendisine hürmetlerimi sunuyorum. :D

MaWi:Siteye ilk geldiğimden beri ciddiyetiyle dikkatimi çeken Sadmin'in biricik eşi. Şu an 2 oğluşundan sonra yine çiçeği burnunda bir anne adayı.:) Rabbim yavrularını ona, onu da yavrularına bağışlasın. :nazar:

17: Fobilerin ve hobilerin nelerdir?

- En büyük fobim karanlık. Karanlıkta normalde olmayan şeyler bile fobiye dönüşüyor. Karanlıkta aynaya bakamam mesela. Yalnız kalamam. Bi sürü bi sürü şey yani. :)

Bir de böcekler. Korkmak değil de tiksiniyorum böcekleriden. Bi tek karıncalarla , uğur böceklerini seviyorum. :)

Hobilerime gelecek olursak; en büyük hobim hayvanlar. Özelleştirirsek kediler... Yani seçme şansı verseler "İnsan mı kedi mi olmak isterdin?" diye, kedi olmayı tercih ederdim. :D Tabi ki ev kedisi olmayı. Ekmek elden su gölden, dert yok, tasa yok.:D Ohhh...

Bir diğer hobim bilgisayar ve internetle ilgili her şey...

Kitap okumak, müzik dinlemek, uyumak, dans etmek gibi klasik hobilerimi de yazıp konuyu kapatayım diyorum. :D

18: Geçmişten bir güne dönmek istesen, hangi güne neden dönerdin?

- Yukarılarda bir yerlerde sihirli değnek sorusunda verdiğim cevabın aynısını veriyorum. Çok eskilerden bir güne dönmeyi ve o günü tamamen değiştirmeyi isterdim.

Son olarak, M.M yönetimine ve üyelerine kısacası M.M halkına ne demek istersin, seslen bakalım bize :)

- Sizler benim ailemden sonra en sevdiğim, ikinci ailemsiniz. Her zaman sizlere layık ve yeterli olmak için çabalıyorum. İyi ki burdayım, iyi ki burdasınız. Hepinizi çok seviyorum...

M.M adına; seni seviyoruz Hayal... :)

Merhaba sevgili meleklerim;
Melekler Mekanı - Şule ile Röportaj Sizlerin belirlemiş olduğu gibi 7. haftanın ropörtaj konuğu Şule moderetörümüzdü.(laf aramızda ben çok istemiştim:oppucuk:)

Flash flash flash...Şule'nin gönlünde yatan aslan varmı?:DKitap okumayı neden sevmiyor?M.M ile macerası nasıl başladı?M.M yönetimi hakkında neler söyledi?Moderatörlük onu nasıl etkiliyor? :DVeee daha bir çoğu, Şule'nin bomba gibi cevapları sizler için geliyor...:D:D

Nicininizde kullandığınız Şule gerçek adınızmı?
[FONT=&quot]Evet $ul€ benim gerçek ismim…:sule:[/FONT]

[FONT=&quot]2.Kendinizden kısaca bahseder misiniz?(fiziksel özellikleriniz yaşınız ve nerede yaşadığınız…)[/FONT]
[FONT=&quot]Hımmm… Boyum fazla uzun değil… 160[/FONT]
[FONT=&quot]Kilom hakkında hiç konuşmayı tercih etmiyorum canım 47 :D[/FONT]
[FONT=&quot]20 yaşındayım İstanbul’da ailemle birlikte yaşıyorum…Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :A :A :A[/FONT]

[FONT=&quot]3.Şuan ne yapmakla meşgulsunuz?(iş,okul)[/FONT]
[FONT=&quot]Biliyorsunuz sınavlara hazırlandım… Çok şükür:hail::hail: işimi görecek kadar puanda aldım.. Şimdi ise tercih yapma zamanı… ve tabi ki sınavlar bitmez şubatta yeni sınavlarım var [/FONT]

[FONT=&quot]4.Ne tür[/FONT][FONT=&quot] giyim tarzına sahipsiniz?[/FONT]
[FONT=&quot]Rahat olmak benim için vazgeçilmez… Rahat edebileceim her tarzda giyinebilirim aslında… rahat deyince aklınıza salaş eski püskü şeyler gelmesin tabi ki modaya uygun giyinirim [/FONT]

[FONT=&quot]5.Hayatınızda olmazsa olmazım dediğiniz ne ve neler vardır?(kim yada kimler vardır)[/FONT]
[FONT=&quot]Olmazsa olmazım Annem ve Abilerim... onları herşeyden çok severim… Ve hayatımda yeri dolmayan bir kişi daha var o da erkek arkadaşım… 5 yıldır birlikteyiz … umarım Allah’ım bizi hiç ayırmaz…:asigim:[/FONT]

[FONT=&quot]6.Her kızın gönlünde bir aslan yatarmış, sizin gönlünüzde yatan bir aslan varmı?[/FONT]:asskim:
[FONT=&quot]Evet demin dedim yaa… sevgilim var diye bu arada onun burcu da aslan… annesi kurban olsun :D hahaha[/FONT]

[FONT=&quot]7.Sevdiğiniz özel bir eşyanız varmı?ve neden özeldir?[/FONT]

[FONT=&quot]Laf aramızda geçen hafta sevilim benim için tee Nevşehirden geldi… Gizli gizli buluştuk ve yüzük almış… kendi aramızda taktık… O yüzükler bnm hayatımda aldığım en özel hediye… üstelik içinede isimlerimizi yazdırmış… ( Nasıl almış parmak ölçünü nerden biliyo demeyin :D serçe parmağına gore almış benim yüzüğümü… bi taktı yüzüğü parmağıma langur lungur oynuyor … Benimkinin elleri pek bi iri :D ) :oppucuk:[/FONT]
[FONT=&quot]8.Hayatınızda keşkeler nelerdir?kısaca bahsedermisiniz?[/FONT]
[FONT=&quot]Ben keşke demenin günah olduğunu öğrendiğim günden beri bu kelimeyi kullanmamaya çalışıyorum… Elbette benim de var şunu yapmasaydım dediğim bazı şeyler… Ama düzeltmek içinde vaktim var…[/FONT]
[FONT=&quot]
9.M.M ile Maceranız nasıl başladı?[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]M.M ile bundan tam 2 yıl once tanıştım… O zamanlar forumlar pekte ilgi alanım değildi…. Bişeyler araştırıyordum ve MM çıktı karşıma… diğer sitelerde bulamadığım herşey vardı burda… gerek bilgi gerekse samimiyet… Üye olmayıda pek sevmem ama dedim yaa burası bir başka… çok başka… sıcacık bir aile ortamı var… İşte ben bu ortamı sevdiğim benimsediğim andan itibaren buralıyım… İyi ki buralıyım… hepinizi çookk seviyorum meleklerim…:dp8::dp8:[/FONT]

[FONT=&quot]10.M.M’yi bize anlatın desek nasıl anlatırsınız?[/FONT]
[FONT=&quot]Hmm … M.M… Sayfalarca yazsam bu sorunun cevabını yinede birşeyler hep eksik kalır… Öyle ki; burada insanın sahip olamadığı şeyleri bile sanki sahipmişçesine rahat ettiren… mutlu ve huzurlu hissettiren bir ortam var… Buranın biz bayanlara özel olması bile burayı sevilesi yapmaya yetiyor… Kaldı ki Adminleriyle Moderatörleriyle ( bu gruba ben dahilim :D ) Hamişleriyle ve diğer üyeleriyle burası tam bir aile ortamı… İyiki Sadminim zamanında burayı kurmuş ve biz bayanlara hediye etmiş…[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]11.M.M’de yaşadığınız unutamadığınız bir anınız var mı? Varsa anlatırmısınız?[/FONT]
[FONT=&quot]Olmaz mı... Kimin yok ki... Geçen yıldı sanırım..Chatte bi Malatyalı bayan var konuşuyoruz işte... bana diyor ki seni kardeşime alıcam falan... şakalaşıyoruz aramızda...derken bu bayan benden msn adresimi istemeye başladı.. geçiştiriyorum, üstüne laf getiriyorum yok... unutmuyo bi türlü :D allem ettim kallem ettim çıktım siteden kalbini kırmadan... o zamanlar buranın süper moderatörü kartanesi vardı.. ona anlattım durumu... eklemiş o hanım ablayı msn adresine... hanım abla meğer erkekmiş:sinir::sinir: 30 yaşlarında hahaha paçayı ucuz kurtardık yani anlayacağınız hahaha [/FONT]

[FONT=&quot]12.M.M’de size en yakın üye kim yada kimlerdir?[/FONT]:gathering:
[FONT=&quot]Hepiniz zaten çok özel ve değerlisiniz… tek tek isim yazmaya kalkarsam sabah olur [/FONT].[FONT=&quot] Hepinizi çok seviyorum… hepinize kalbimde yer var … Ama bana bildiğim herşeyi öğreten biricik Pasika adminim ve Hayal adminime sizinde huzurunuzda teşekkür etmezsem ayıp etmiş olurum… Tüm sorularıma sabırla cevap verdiler… Hiç birşey bilmezken bana en ince ayrıntılarıyla anlattılar… Sizi çok seviyorum… İyiki varsınız Pasika ve Hayal … :kiss:[/FONT]
[FONT=&quot]
13.Herkezde olduğu kadar sizinde fobileriniz ve hobileriniz vardır.Bunlar nelerdir bize bahsedermisiniz?[/FONT]

[FONT=&quot]Son zamanlarda yine başladı böcek fobim…. Korkuyorum yaa napayım… küçükkende çok korkarmışım zaten :uhu: :ahhhhh::ahhhhh:[/FONT]
[FONT=&quot]Hobilerim ise her bayanın olduğu gibi alışveriş yapmak, gezmek, müzik dinlemek, araştırma yapmak,abimlerle kavga etmek hahaha gibi…[/FONT]

[FONT=&quot]14.En fazla takıldığınız bölüm hangileridir ve neden?[/FONT]
[FONT=&quot]Zaten Pasim bana hangi bölümün moderator olmak istersin dediğinde hiç düşünmeden moda dedim [/FONT].[FONT=&quot] Sürekli araştırdığım merak ettiğim bi bölümdür… Sağolsun Pasimde bana hiç hayır demedi :kiss: ve tüm kadınca konular bölümüne atadı beni :D Bu sebepten genelde burada gezerim ben…yupis[/FONT]
[FONT=&quot]
15.Moderatör olmak sizi nasıl etkiliyor?[/FONT]
:A
[FONT=&quot]Aslında beni fazla etkilemiyor mod. Olmak… :f040::f040: Çünkü zaten olmadan öncede konular açardım hep online olurdum… sadece daha yararlı nasıl olurum bunu öğrendim… Bu yüzden çok mutluyum…Sevgili yönetim kadrosu terfi istirem :D hahaha[/FONT]

[FONT=&quot]16.Kişiliğinizde beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönleriniz nelerdir? [/FONT]

[FONT=&quot]Birden sinirlenirim… Hiç istemeden karşımdakini kırarım… sonra da deli gibi kendimi affettirmek için uğraşırım…:deli: bu sevmediğim huyumdur[/FONT]
[FONT=&quot]Sevdiğim huyum ise çok güler yüzlüyüm.. girdiğim her ortamda muhakkak yeni arkadaşlar edinirim…Çok merhametliyim kimsenin canını bilerek yakamam… sulu gözlüyüm [/FONT],[FONT=&quot] karşımda biri ağlasın aynı acıyı içimde hissedip bende ağlarım :uhu:[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]17.Sinemaya düşkünlüğünüz varmıdır? En son hangi filme gittiniz?[/FONT]

[FONT=&quot]Sinemaya en son Nefes’i izlemeye gittim…salondan ağlaya ağlaya çıktım :D uzun zamandır sinema salonuna gitmiyorum… ama evde izlemeyi çok severim abimlerle…[/FONT]

[FONT=&quot]18.Tv ile aranız nasıl? Hangi dizileri izliyorsunuz ?(son zamanların modası diziler nede olsa[/FONT][FONT=&quot] :[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]

[FONT=&quot]Bilmeyen mi var kuzu… Ben tam bir Ezel fanatiğiyim:meri::meri:… Pasimin sözü var burdan hatırlatmak isterim kendisine… ezeli bana şeee etcek :D[/FONT]

[FONT=&quot]19.Ne tür müzik dinlersiniz? En beğendiğiniz sanatçılar ve şarkılar nelerdir?[/FONT]
[FONT=&quot]Ruh halime gore değişir… Çoğunlukla pop dinlerim… yeni çıkan albümleri, içlerinde hangi şarkıların hit olacağını bana sor kuzucum :D [/FONT]
[FONT=&quot]Bu ara en çok Mustafa CECELİ’yi beğeniyorum…Sesi o kadar güzel ki… kadife gibi…[/FONT]

[FONT=&quot]20.En sevdiğiniz yazar ve şair?[/FONT]

[FONT=&quot]Çok kitap okumam… Çok çabuk sıkılıyorum…en son lisede Edebiyat dersimize giren Erdinç Hocam zorla bana Gazi Ve Fikri’ye isimli Atatürk’ün hayatını anlatan bi kitap okutmuştu… Çok beğenmiştim kitabı ama zorla okuturlarsa okuyorum işte öyle diyeyim [/FONT]
[FONT=&quot]Ve eklemeden gitmek istemiyorum bu şiiri çok beğeniyorum… alıp götürüyo beni… içime işliyor resmen…[/FONT]
[FONT=&quot]Ağlamak İçin Gözden Yaş mı Akmalı?[/FONT]
[FONT=&quot]Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
Sevmek için güzele mi bakmalı?
Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?
Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır?
Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?
Hırsızlık; para, malmı çalmaktır?
Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı?
Solması için gülü dalından mı koparmalı?
Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı?
Öldürmek için silah, hançer mı olmalı?
Saçlar bağ, gözler silah, gülüş, kurşun olamaz mı? [/FONT]

[FONT=&quot]
21.Türkiye’de doğmasaydınız hangi ülkede doğmak isterdiniz ve neden?( iyikide Türkiye’de doğmuşum başka ülke istemem ben gibi cevap kabul etmiyorum[/FONT]
[FONT=&quot]:D)[/FONT]

[FONT=&quot]Madem öyle cevap istemiyorsun bende kem küm ederim [/FONT].[FONT=&quot] Şaka Şaka bende düşünürüm bazen “Mısır’ın gizemli piramitlerine yakından bakmak nasıldır?” veya “Eyfel kulesine çıkıp o harika Paris manzarasını izlemek nasıl olurdu” diye… Ama mis gibi İstanbul dururken…. Pehh :D[/FONT]
[FONT=&quot]
22.Bize sadece 1 gününüzden bahsedermisiz? Şule ne yapar ne yer ne içer nerelere gider?[/FONT]

[FONT=&quot]:ezerim:Şule henüz çalışmadığı için genel olarak evde… Sabah kalkar kahvaltı ederim, evi toparlarım, malum tv de hiçbir şey yok hemen pc başına geçer ve M.M ye girerim… burası benim için vazgeçilmez…Oyunlarım var onlara bakarım... Belki bi ara arkadaşlarımla gezmeye giderim… Bütün gün evdeyim işte özel bişeyler yok şimdilik…[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]23.Issız bir adadasınız ve elinizde sadece 1 tane haber güvercininiz var ,onunla kime ve ne yazarak haber uçururdunuz?(ben biraz bu soruyu değiştirdim[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]:oppucuk:

[FONT=&quot]Vayy demek öyle ha Kelebeğim… Bu soruların acısı önümüzdeki hafta misli misli çıkacak :D Gelelim ıssız adama… amaann ne adamı ıssız adaya :D Ne haberi kız açlıktan ölürüm ben tek başıma hemde ıssız adada… hemen o güvercini pişirir yerim hahaha :D[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]24.Gelecekte kendinizi nerde görmek istersiniz?[/FONT]
[FONT=&quot]Hayalimde 2 tane iş pozisyonu var… Şaayet bankada işe başlarsam yükselebileceğim bir pozisyonum olursa en iyisi olmayı… Diğeri ise İcra müdürlüğü :D[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]25.Son olarak M.M üyelerine ve yöneticilerine mesajınız nelerdir?[/FONT]

[FONT=&quot]Ben M.M yi ilk geldiğim günden beri çok seviyorum…Biliyorum ki bütün üyelerimizde aynı şekilde…. Özel birşey söylemiycem kimseye… hepinizi çok seviyorum…İyiki varsınız….[/FONT]

yupisyupisyupis

Bizde M.M ailesi olarak seni çok seviyoruz Şule'm.Bu keyifli ropörtaj için sana çok teşekkür ediyorum meleğim:kiss::A:A

Herkesin yoğun isteği üzürine bu hafta belen oldu haftanın konuğu aslında hafta içi paylaşcaktım hem dayanmadım hemde bilgisayarda sorun olduğu için şimdi paylaştım buyrun meleklerim röportajımızı okuyalım Süpermod ßelenimiz nasıl biriymiş öğrenelim :D:D

1- Nickiniz belli Belen peki gerçek isminiz Elif'i değilde neden Belen olarak kullandınız ?.

Tatlım BeLeN i seviyorum ayrıca sebebi ise elif adı altında iki adet aktif üyemiz vardı ..

2- Burcunuz nedir ,burcunuzun özelliklerini yansıtıyor musunuz ?

Aslan hemde nasıl yansıtıyorum özellikle inadım konusunda kafama koyduğumu yaparım tüm özellikleri bende sanırsam

3-Boyunuz ve kilonuz nedir acaba ?

boyum 1,72 .. kilom ise ( eski kilomu söylesem olmamaı ) 69 kiloyum canım ama 55 ıle 60 arasında sürekli değişiyorum şekerim

4-Hangi takımı tutuyorsunuz?

aa buda sorumu ama tatlım olmadı şimdi fb spor klubünde çalışıyorum tabiki fenerbahçeliyim

5- Hangi giyim tarzını seviyorsunuz?

aslında işim gereği hep şık olmam gerekiyor.kot bile giysem illa b,ir şekilde onu şıklaştırmam gerekiyor. Ama izin günlerimde eşorfmandan vazgeçemiyorum.

6-Forbileriniz ve hobileriniz nelerdir ?

hobi diyince maç demek geliyor içimden erkek gibi zevk almaya başladım napim ya taciz kaçınılmazdır zevk almayı bileceksin derler ya hani balım benimkide o hesap oldu galiba..
fobilerimden biri karşıdan havlayarak gelen bir köpek ve karanlık.. Karanlıktan feci ürküyorum ya .. :(:(

7-Hayal kurar mısınız ,en büyük hayaliniz nedir ?

En büyük hayalim Hayal adminim muckk seviyorum seni balımm.. ( ee hayal deyince sen geldin bitanem aklıma) en büyük hayalim polis olabilmekti ama nasip olmadı.

8-Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz ya da huylarınız varmı bunlar nelerdir ?

evet çok inatcı olmam en büyük sorunum ve illa herşeye atlıyorum konusuyorum falan sus be kızım suss ..

9-Hayatınızda keşkelere hiç yer verdinizmi ?

hiç bir zaman keşke demedim hayırlısı buymuş dedım demekki böyle olmalıymış dedim ve önüme baktım. Belkide kısa sürede başarılı olmamdaki ana esas ta budur kim bilebilir.

10-En sevdiğiniz ve kendinize en çok yakıştırdığınız huyunuz nedir?

güleryüzlü ve pozitif olmak ve kimin ne olduğunuda çabucak çözebilmek diyorum canımcım

11-Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?(kısaca anlatırmısınız daha iyi tanıyalım )

kısaca; neşeli güleryüzlü, tuttuğunu koparan yeri geldimi çingene, yeri geldimi ki çoğuzaman hanımefendi bir hatunumaslında işim gereği hanfendiyim yoksa eseri bile yok bende ama napalım idare ediyoruz işte

12-Ne tür müzik dinlersiniz?

slow, pop yabancı , yani hayatım kısacası arabesk demede ne dersen de bana..

13-Hayatınızda kötü bir anınızı silseydiniz bu ne olurdu ?

lisede merdivenlerden yuvarlanıvermiştim de onu unutuversem ii olurdu

14-Peki hayatında mutlaka herkes ilk planda birisini tutar bu kimdir sizin için ?

annem ve kardeşlerim.. onlar apayrı bende ..çok çok öpüyorum sizi şekerlerim benim...

15-Sevdiğiniz yada sevdikleriniz için neleri göze alırsınız Belencik ?

şekerim o o anlık değişir sevdiklerim de hangi sevdiklerim değil mi? o an ne gerekiyorsa onu diyelim.

16-Sevdiğiniz insanın size en çok ne yapması hoşunuza gider?
tek kelime ile beni önemsemesi

17-Diyelim ki 1 günlük görünmez hakkınız var bunu nasıl ve nerde degerlendirirsiniz?

sevgilimin yanında olurdum tüm gün bakalım bensiz neler yapıyormuş beyfendi..

18-Hayvan besliyor musunuz ,besliyorsanız hangi hayvan ve ismi ne?

evet kuşumuz var adı fıstıkkk oyy yirim onu ben çok şikerrrrrrr

19-Unutmadığın güzel bir anın varsa kısaca anlatırmısın bizlere ?

ya o kadar çokki

20-Aşk herşeyi affeder mi sizce?

affetmez kardeşim affetmez!

21-Sitede en çok sevdiğiniz üye veya üyeler varsa bunlar kimler?

Şulem bitanem sudemim .. bütün meleklerim

22-Siteye kimin yardımıyla buldunuz ve nasıl üye olmaya karar verdiniz?

öle dolanıyordum can sıkıntısından birden buraya düştüm maaşallah Sadmin adminimde öyle derinnkazmış ki kuyuyu çıkamadım birdaha.. hapis kaldım burda

23-M.M hakkında neler düşünüyorsun ?

tam bir Melekler Mekanı, Meleklerin yeri burası aile, dostluk, arkadaşlık gün geçtikce kardeşlikk .. burası nasıl bir yer cennet cennet

24-M.M katkıda bulunmak istediğinizi dile getirdiğinizde acaba görev verirlermi diye hiç düşündünüzmü bugun süper modsun neler düşünüyorsun?

tatlım ben hiçbir zaman görev istemedim adminlerim saolsunlar yapabileceğimi söylediler hayal adminimde bir kaç şey anlattı hadi bakalım yolun açık olsun belenim dedi .. ve sonuç onun ve mavı adminimim sayesinde buralardayım .. Rüyamla pasimi es geçmek hiç olmaz zırt pırt sorularımla cebelleşip durdular canlarım benım.

25-Sıra geldi son sorumuza M.M burdan nasıl seslenmek istersiniz

imzamdada olduğu gibi melekler mekanını seviyorummmmmm ve iyiki ben deil sizler burdasınız

Son olarak;
Canım gizemlim teşekkür ederim balım başını ağrıttım..
İşte melekler ßeLeN böyle bir Melek.

1-Kendinizi kısaca

tanıtırmısınız?(Yaş,isim,yaşıdığın yer, evli bekar meslek vs.)
tabii yaşım 29 yaşadığım yer şanlıurfa evliyim ev hanımıyım 2 tane çocukum varr ellerinizden üper :D:D

2-Giyim tarzınız nasıldır?Nasıl giymeyi seversiniz? tarzım yok pek yani yakışanı giyiyorumm taşıyabildiğimi giyiyorum:D

3-M.M ne zaman ve nasıl tanıştınız? ooo M.M ilktanışmam süperdii ben başka bir sitedeydimordan bir arkadaş birkadın sitesi var hadi gidelim dedi o vesileile geldim
arkadaşımın amacııgır gırdı diğer sitenin kuralları çok ağırdı burdakiadminler şeke gibiydiler ılımlı insanlardı arkadaşım dalga geçmek maksadıyla geldi ama ben baktım hoş bir ortamdı ban almamak için pek bişe yapmadım hahaha arkadaş biraz gır gır geçti gitti ben kaldım kaldıkça sevdim burayı sonra bağımlı oldum :D:D sonra tüm arkadaşlarımı burayaçağırdım hatta ilk günde hidoş ve almira arkadaşlarım üyeolamıyorlardıı ben cetten habire arkadaşlarımm üye olamıyor diye bağırıyordumm:D:D arkadaş adminlerdetartışıyordu ben araya girip arkadaşlarım diyorum hahaha ay ne gündü hiç unutamıyorumm allahtan o gün RüYaM yoktu yoksa kesin bizi atardı siteden bende ortada kaynar bu güzel siteden de mahrum olurdum :D

4-Tek kelimeyle hayatı tanımlayın desem ne dersiniz? burası:D:D

5-Sizi çok etkileyen bi söz varmıdır?(atasözü vs.) bir dağ ne kadar yüce de olsa bir tarafı yoldur :)

6-Anne sizin için nedemek kısaca anlatırmısınız? emek demek

7-Ev işlerinde yapmaktan hoşlanmıdığınız yaparken lanet ettiğiniz bi iş varmıdır ?Varsa nedir :D:D ütüüü :24:
8-Kullanıcı isminiz neden CeMoŞ :deli: cemoş benim ismimin kısaltılmışı ve tüm çevrem arkadaşlarım cemo cemoş der bana ordan geliyor nikim :D

9-Hayalinizdeki meslek nedir?Neden okul öncesi eğitmenliğini çok seviyordum meslek olarak onu seçerdim heralde

10-M.M en sevdiğiniz üye ve hiç sevmediğiniz bi üye varmı hepsini seviyorum vs. cevapları kabul etmiyorum:D:D ayy ne desemki şimdii :D:D yalan konuşmayı zaten sevmem belki az çok tanımışsınızdır en sevdiğim üye tabiki can dostum canımdan öte arkadaşım RüYaM :kiss: şuan sevmediğim birisi yok eskiden olsa söylerdim hahaha ama şuan gerçekten yok yeni tanıyorum herkesi ve hepsi bir birinden tatlı insanlar :D

11-Bu aralar dinlemekten zevk aldığınız bi şarkı varmı?Hangisi? Funda Arar sen ve ben :D

Sevgiler...İşte CeMoŞ ta böyle biri

Kraliçearı röportajı

1-Kendinizden kısaca bahsedermisiniz?İsim,yaş,iş,güç,evli,çoluk çock,hobi,fobi vs..

2-Hiç erkek arkdşınızı başka kısının tlfnundan aryıpda guven kontrolu yaptınızmı?

3-Eşinizle en çok ne yaparken zevk alıyorsunuz.yemek yerkenmi gezerkenmi spordaykenmi v.s

4-Çocugunuzun olmasını istermıydınız yada ısterdıysenız erkek kız fark edermi fark ederse niye?
5- Aşkı tanımla desem bana iki kelimeyle aşkı tanımlayabilirmisin?
6-Kendini sexsi buluyormusun?En çok nereni :D:D
7-Hiç kıskançlık yapıp eşiyle biri yüzünden kavga ettinmi?
8- Kendi en çok nefret ettiği şey ne ?
9- Kendinde en çok neyi beğeniyorsun?
10-Melekler mekanı deyince aklına ne geliyor ?
11-Romantik misin?Romantik bi akşam için ne yaparsın?
12-Nickiniz niçin kraliçe arı?

13-Sevip elde edemediğinz erkek oldumu?
14-M.m neyi ararken buldunuz nasıl tanıştınız?

1_adım deniz.1981 kasım doğumluyum.Erciyes Üniversitesi mezunuyum.3 yıl önce E.Ü GEVHER NESİBE HAST.de kadın doğum servisinde hemsire olarak görev yaptım.2,5yıl calıstıktan sonra eşimin tayini nedeniyle istifamı vererek konyaya geldim. konya da ev hanımı olarak yasamaya devam etmekteyim.hobilerim;yüzmek ,spor yapmak,alışverişe cıkmak,yürüyüs yapmak,resim yapmak sarkı söylemek,el sanatlarıyla uğrasmak,kitap okumak,siyasetle uğrasmak ayrıca sinama ve tiyatroya gitmek fobilerim;Allaha olan sorumluluklarımı yerine getirmeden ölmek.Birde cocukluğumda kapı deliğinin kararmasından cok korkardım
2_ben erkeği yakalamaya calışmam zaten bişey olursa herseyi kendiliğinden Allah bana gösterio.
3_eşimle en çok yürüyüş yapmaktan,birlikte balık temizleyip beraber pişirmekten,zaman zaman onla alışverişe cıkmaktan ve araba galerilerini dolaşmaktan zevk alıyorumAyrıca beraber sinamaya ve tiyatroya gitmektende zevk alıyorum
4-çocuk isterim tabiki ama cinsiyeti farketmez benim için sağlıklı ve hayırlı olsun yeter.
5_bence Aşk sevdiğine her durumda sıkıca sarılmak ve ona inanmaktır
6-kendimi seksi buluyorum.encok kalcalarım ve bacaklarım ve bebeksi tenim hoşuma gidiyor:D:DHemönemli olan benim kendimi seksi bulmam değil etrafımdakilerin bulması:hhh:
7_kıskanclık yaptım.ama kavga etmedik.
8_kendimde encok nefret ettiğim sey içimin dışımın bir olması:D:DDoğrucu Davutluk yapmam:hhh:bu bazen yanlış anlasılmama neden oluyo:grev:
9_en cok hareketli,neseli olmamı ve karsılıksız ve cıkarsız sevmemi seviyorum
10_melekler mekanı diyince aklıma seviyeli arkadaslıklar ve bilmediklerimiz geliyor
11_oooooooooo ben bazen çok romantik bazende cok kazma olurum:hhh:Her zaman romantik takılmam.Hatta bazen eşimin romantizmine cevap vermediğim zaman bana kızar kazma bi kadınla evliyim diye:haha:Ama romantik olduğum zaman eşimin en sevdiği yemekleri yapar,tertemiz ve sık bi sofra hazırlarım.mum ısığınıda unutmam.Sonra seksi kıyafetlerimi giyerim,sonrasınıda yazmayım bende kalsın:haha:
12_zamanında cok erkek arkadasım oldu.Hepsi işci gibi calıstı benim için sağolsunlar:)derslerime yardımcı olannn olduuuu,kıyafet konusunda fikir veren olduuu oldu da oldu,emir veren ben itaat edende erkekler olduğu için kralicearı,üstelikte calıskan biriyimdir:D:Dve iğnemi kime batırcağım belli olmaz:D:D
13_olmadı:D:D
14_M.Myi cilt bakımı ile ilgili bişeyler arıyordum sağolsun google amcanında desteğiyle buldum:D:D

Kraliçearıyla bu haftaki röportajımız bundan ibaret.Sorularımıza samimi ve içten cevaplar verdiği için kendisine teşekkür ediyorum.Sorularda emeği geçen Asimelek ve Beklenenbebişede teşekür ederim.Ayrıca kendimede teşekkür ediyorum :deli:

corap2-43.jpg

canta,%20ayakkabi-391.jpg

patik3-348.jpg

pelus%20terlikler-297.jpg

O birrr bacak güzeli o çorap zincirleri kraliçesi hahaha onu bu pozlardan daha iyi hatırlayacaksınızhahaha

Asimelek röportajı

1-Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş,güç,isim,yaşıdığın yer ,hobin,fobin vs. akılna gelen herşey)
adım sevilay :D:D yaşım 22 sayılır nisan 21 de tam 22 olcam( zaman ne çabuk geçiyo yaf )sekreterlik yapıyorum. istanbulda yaşıyorum 4 ay 9 günlükcük evliyim. hobim müzik dinlemek,eşimle birlikte gezmek,eşimle vakit geçirmeyi çok seviyorum,genelde her akşam günlük yazarım bide süt içmeden uyuyamam :D:D BEŞİKTAŞ'LIYIM, deliyim doluyum,gülmeyi insanları mutlu etmeyi çok severim ,çabuk sinirlenirim heee bide Asiyim :D:D birini sevmediğim zaman bidaha asla sevemem.buda kötü huyum :D:D
fobim : böceklere karşı bi fobim vardır birde yılandan acaip korkarım tvde bile bakamam adını anarken bile bi tuhaf oluyorum
.
ıyyyy çok kötü yaa. karanlık ortamda tek başıma kalamam bide :D:D
2-M.m tartışığın kişiler varmı varsa kimler?
hatırladığım kadarıyla var :D:D bi kelebek nicklı üye vardı onla tartışmıştım bide sevalce nicklıı arkadaşımızla tartıştım :D:D
3-Eşine hiç yalan söyledinmi?Ne söyledin
güzel soru :D:D büyük bi yalanım olmadı ama beyaz yalanım olmuştur mutlaka ama hatırlamıyorum :D:D
4-Eşinle nasıl evlendin ,nası tanıştın?
eşim babamın arkadaşının oğluydu ama ben eşimi tanımıyodum onların aracılığı ile tanıştık :D:D görücü usulü olduğu için hiç istemedim baştan ama eşimi tanıdıktan sonra çok doğru bir karar verdiğimi anladım. sanki görücü usulü ile değilde birbirimizi 40 yıldır tanıyormuşuz gibiyiz.
not: eşim olmadan yaşayamam :D:D :nazar:
5-Yaşadığın yer neresi orada yaşamaktan memnunmusun?
istanbulda yaşıyorum ve istanbulu çok seviyorum.gerçi sevdiğiniz insan yanınızda olduktan sonra her yerde severek yaşarsınız bence :D:D
6-M.m neyi ararken buldun?
valla öle takılıyodum birden karşıma M.M çıktı üye olsam mı olmasam mı diye çok düşündüm çünkü nasıl bi site nasıl insanlar var bilmiyordum ve korkarak üye oldum şimdi bağımlısıyım :D:D seviyorum seni M.M
7- Sevdiğin biri için neleri göze alabirsin?
BEN SEVİNCE ACİP PİS SEVERİM :D:D herşeyide göze alırım yapamayacağım şey yoktur deliyimmmdirim ben gözü kara derler ya öle bişi korkmam bişeyden ama sevgisinden emin değilsemde herşeyi keser atarım biter benim için öleyim :D:D. daha öncede yaptım böle şeyler değmeyecek insanlar için çok şey yaptım :D:D
8- Aşağıdaki kelimeler sana ne ifade ediyor ( tek kelime ile )
---Aşk=---Para=---Dost=
ben aşk kadınıyım galiba aşk benim için bi tutku :D:D benim için dostluk çok önemlidir ama gerçek dostluklar, dostuma canım feda :D:D çok param olmasın çok para insanı insanlığından çıkarır,bana yetecek kadar olsun (bunlar benim düşüncem :D:D)
9-MM'de en iyi anlaştığın isim ya da isimler
valla ben genelde herkesle anlaşırım anlaşamadığım pek kimse yoktur.ama benim için özel olan bir çok arkadaşım var hepsinide gerçekten çok seviyorum.
10- Hayatta asla yapmam dediğin şey
hmm güzel soru ( kim sordu bunu yaff )
anneme kötü söz söyleyen birine hayata dönüp bakmam. asla onunla konuşmam hayattada anneme veya sevdiğim insana asla laf söyletmem söyleyeninde cezasını veririm kaşınma
11- Çıkmış olan bir tartışmanın içine müdahele etme gereği duyar mısın?
evet müdahele ederim :D:D. arayı buulmaya çalışırım böle yaptığımda çok oldu kimi zaman başarılı oldum kimi zaman başarısız :D:D elimden geleni yaparım herzaman :D:D
12-Kendini rezil hissttiğin bi olayın oldumu?Ne oldu
yaa hatırlamıyorum ama mutlaka olmuştur benim gibi bi delinin hiç olmazmı :haha:
13-Eşinle unutamadığın bi anın?
eşimle her anım unutulmazdır benim seviyomu :D:D aama eşimin ilk doğum gününe yaptığım süpriz bizm için hem çok romantikti hemde hayatımız boyunca unutamayacağımız güzel bi anımız :D:D
14-Hiç gülerke,korkudan vs. altına tiş yapdın mı
korkudan yapmadım ama küçükken bi keresinde gülmekten yapmıştımm ayyy çok iğrenççç ya :haha: :utan:
15-En çok nereni beğeniyorsun?
tübeee tübeeeee :haha:
yaa yaa ben kısa boylu minyon tipli zayıf bi kızımm :D:D heryerimi herşeyimi beğeniyorum bi kerem :seker: :haha: ayrıntılı bilgi veremem :haha:
aklıma gelenler böle :D:D :muz:
sizi seviyorummmmm M.M ailesi :D:D:banyo::banyo:

Sorularda emeği geçen Grey ve Kraliçearı arlkadşlarıma teşekür ediyorum.Asimelek arkadaşımızada sorulara tüm samimiyetiyle cevap verdiği için gönülden kocaman bi teşekür ediyorum...Emeğimize sağlık kızlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri