Haftanın Konugu Röportaj Arşivi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Grey (ergenle) Röportaj (12.hafta)

1-Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş güç okul hobi fobi vs.)

Ayşe ben öncelikle 17 yaşın getirdiği bir sıfatla herkesin tanıdığı gibi ergen yani. Şimdilik çalışmıyorum hala okul devam ediyor Bursa’da yaşıyorum ve yine bursa’da bir anadolu lisesinde lise 3 öğrencisiyim. Arkadaşlarımla eğlenmeyi severim.Fobimi söylemem asimee makara olmak istemiyorum:D:D
Birine karşı ilk tanıştığımda bir ön yargı beslersem bunu asla aşamam ne yazık ki :uhu:Hobi sayılırmı bilmiyorum ama geçen seneye kadar bir sitem vardı siteyle uğraşmak çok hoşuma giderdi ama okul falan derken kapattık siteyi :D:D

2-Hayat boyuncu en çok korktuğun şey nedir?

Dermanı olmayan bir hastalığa yakalanmak ve sevdiğim bir insanın hastalık nedeniyle hayatını kaybetmesi beni çok korkutuyor.

3-Bencil-Cimri-Kıskanç-Havalı-Dedikoducu bu sıfatlardan hangisi sana uygun birini seçmek zorundasın

İlla ki birini seçmek zorundaysam o zaman kıskanç sıfatını seçerim.Sevdiğim insanı kıskanırım elbette ki.

4-Hiç platonik aşık oldun mu ?

Evet oldum maalesef ve hiçde iyi bir şey değil.

5-erkekten arkadaş kediden dost olmaz sözüne katılıyor musun?

Erkekten arkadaş olmaz sözüne katılmıyorum tanıdığım ve çok sevdiğim kardeş diyebileceğim çok iyi erkek arkadaşlarım var.

6-facebookta tüm sülalenin resimlerini tanımadığın insanların görmelerini doğru buluyor musun?

Doğru bulmuyorum elbette herkesin özeli kendine.

7-seni seviyor gibi görünen erkek arkadaşın seni aldatsa ne yaparsın???

Aldattı ve iyi bir şekilde cezasını aldı bikaç kişiye anlatmıştım burdan onlar biliyorlar :D:DTepkim olurdu elbette aldatılmak hiç kimse için kolay hazmedilcek bişey değildir.

8-hiç bir kız arkadaşınla saç başa kavga yaptın mı yaptınsa neden?

Kız arkadaşlarımla kavga ettiğim oldu ama bu fiziksel bir kavga değildi yani saç saça kavga etmedim diyalog şeklinde kavgalarım olmuştu.

9-idealindeki erkek nasıl birşey tarif edermisin ?

Herkesin ideali kendine ama inanıyorum ki tarif etmediğin bir erkek karşına çıkınca eğer idealine uymuyorsa bile birşeyler hissediyorsan tüm o tabularını yıkarsın. İdeallere takılmamak gerek.

10-bu yaşına kadar yaptığın en büyük çılgınlık ve keşke yapmasaydın dediğin bir olayın nedir ?

Çılgınlık çok yaptım tabi yaşın gerektirdiği kadar belki biraz daha fazlası.
Bir tane köpeğim vardı araba çarpmıştı ve veterinere götürmüştük acı çekiyordu tedavi edememişlerdi mecburen yaşamına son verilmesi gerekiyordu işte o zaman onu ölüme terk ediyormuş gibi bir his ve keşke yapmasaydım diyorum.Ama acı çekmemesi için mecburdum.

11-sevişmek isteseydin nerde sevişirdin ?

Öncelikle bu soruyu kim sordu öğrenebilir miyim? Çünkü bu tamda sex ve fantezi abidemiz Kraliçeme yakışır bir sorudur. :D:D
Valla şuan için sevişmek gibi bir planım yok ve sanırım soruyu soran arkadaş sevişme konusuna bir hayli takılmış ve merak etmiş ki ergenin ne düşündüğünü merak edeyor hahaha

12-ıssız bir adaya düşmüş olsan yanında götüreceğin iki şey nedir ?

O üç şey değil miydi yaa :D:D
Hmm bir düşünelim internet ve bilgisayar isterdim ki iletişim kurayım beni kurtarsınlar ve tabiii MM’ye girebileyim :D:D

13-sevdiğin insan için neler yaparsın?

Sevdiğim insan için doğru ve mantıklı olan herşeyi yaparım.

14-seni aldatan bir erkekten nasıl intikam alırdın?

Bu da yukardaki sorunun benzeri ve sitede ki birkaç arkadaşa anlatılmış bir sorunun cevabı.
Öyle bir olay başıma gelmişti çok kalabalık ve bizi herkesin tanıdığı bir ortamda yapıştırmıştım tokadı :D:D Pişman değilliiiimmm

15- sevdiğin hoşlandığın erkeğin yanında acaip derecede rezil olsan ne yapardın ?

Çok utanırdım herhalde konuşamazdım bir süre ve yanından giderdim sonra nasılsa bir şekilde hallederdim. :D:D

16-yalan bildiğin bu hayatta önemsediğin 3 gerçek nedir???

Birincisi aşk yalandır ama ne yazık ki hala önemsiyoruz.
İkincisi şu üniversite sınavları bitisin artık yaa:D:D
Üçüncüsü dürüstlük herkes bu konuda yalan söyler ama gerçekte çogu kişinin dürütlükten bir parça şey taşıdığına eminim :D:D

17-cılgıt , mada ,zavzu ,foltak,ve çepil kelimelerinin anlamlarını söylermisin*Yada bu kelimeleri görünce aklına ne geliyo.Googleden arama yapma lütfen

Cılgıttan aklıma cılgınlık geldi.
Diğer kelimeler bende birşey çağrıştırmadı maalesef :)

Son olarak şunu söylemek isterim ki niye herkese doğru düzgün sorular soruldu da bana aşk ve erkeklerle ilgili soru soruluyor yaşın getirdiği bir şey sanırım. Neyse sorular için herkese teşekkürler. :D:D

Emeği geçen arkadaşlarıma teşekür ederim.Ergenimizde böyle işte onu da tanıdık haftaya bi başka meleği tanıtmak üzere hoşçakalın :D:D

Refra ile Röportaj(13.Hafta)

1-Kendinizi uzunca tanıtırmısınız?(yaş,iş,yaşadığın yer,hobi,fobi)

İsmim Rahime 19.5 yaşındayım. Uşaklıyım. Kendimi bildim bileli öğrenciyim hala da devam etmekteyim :D Açıköğr. işletme okuyorum 1. sınıfım çömezim yani :hhh: Sanırım öyle de kalcam. Hobilerime gelince kitap okumayı seviyorum ama nedense fırsat bulupta okuyamıyorum :D:D Gezmeye bayılırım akşama kadar gezelim deseniz hayır demem valla :D:D Hayvanları çok seviyorum özellikle köpekleri özelleştirirsek Golden cinsine hayranım :) Buna rağmen 2 tane kedim var :) Ama olsun onlarıda çoook seviyorum :) Her bayanda olduğu gibi bende de alışveriş tutkusu var. Ayrıcı klasik olarak Tv izlemeyi, müzik dinlemeyi de seviyorum. Unutmadan bidenemle vakit geçirmekte benim vazgeçilmezlerim arasında :) Fobilerimse böceklerden çok korkuyorum (uğur böceği hariç) küçük büyük farketmez böcek böcektir bence :D Aynı şekilde farelerdende çok korkarım. Sanırım başka fobim yok
:D:D

2-m.m nası tanıştınız neyi araştırırken tanıştınız?

M.Myle çanta modelleri bakarken karşılaştım tereddütlerim oldu üye olsam mı olmasam mı die ama iyiki de olmuşum hiç pişman değilim yine olsa yine yaparım hakim bey :D:D

3-M.m en sevdiğiniz bölüm hangisi?(moda güncel,bunları biliyormusunuz?,fatdalı biligiler vs.)

Moda bölümünü çok seviyorum melek oyunları da çok eğlenceli bi bölüm. Aslında bütün bölümler çok eğlenceli ve çokta faydalı.

4-Eşiniz ve ya sevgiliniz size şiddet eğiliminde bulunsa ne gibi tepki verirsiniz?

Sevgilim bana şiddet uygularsa ilk etapta ayrılmayı düşünmem şimdi şunu şunu yaparım diyemem ama tavrım çok kötü olur. Kolay kolay affetmem. Özürle falan yırtamaz :D:D O anki psikolojide önemli tabi. Ama eğer ki tekrarlarsa ayrılığa kadar gidebilir.

5-Anne sizin için neyi ifade ediyor.Kısaca yazınmız.

Anneyi kısaca anlatmak mümkün değil bence. Kelimeler yetmez, sayfalara sığmaz...
Anne şefkattir, yeri gelince aç kalmaktır çocuğunu doyurmak pahasına. Bi çocuğun sığınabileceği en güvenli kollardır. Anne mutluluktur... Anne başa tactır... Anne şefkati gibisi yoktur ben o şefkatin eksikliğini çektim annemin hastalığı sebebiyle bi nebze aldığım şefkat bile insanı mutlu etmeye yeter...

6-Yaşıdığınız şehrin en sevdiğiniz yönü?

Uşak büyük bi yer değil öyle olunca kalabalıkta değil kalabalık olmayınca trafikte olmuyo :D Trafik olmayınca da gitmek istediğiniz yere arabayla 5 dkda gidiveriyosunuz :) İşte bunu çok seviyorum. Küçük olması o kadar da iyi değil tabi. Görünmek istemediğiniz yerlerde, anlarda sobelenebiliyosunuz her an. İşte bunu da hiç sevmiyorum. Siz sormadınız ama ben söyledim belki bi gün lazım olur :hhh:

7-Kıskanç-istemez-aç gözlü-fena-bencil bu sıfatlardan birini kendiniz için seçin dersem hangisini seçerdiniz?Biri seçilmek zorunda

Kıskanç derim. Sevdiğim insanı çok kıskanırım :)

8-Giyim tarzınızdan bahsedermisiniz?

Genel olarak spor takılırım. Çok çok nadir klasik giyindiğimde olur. Dar paça pantalonlar sweetler ve converse benim vazgeçilmezlerimdir. Ayrıca değişik, farklı türden takıları da çok severim odamda koca bi çekmece bunlarla dolu satsam kesin köşeyi dönerim :D:D İyi fikir aslında satsam mı ne :hhh:

9-M.m en sevdiğiniz 3 kişi ?

Hayal ablamı çok seviyorum ilk tanıştığım kişilerden. Asimi çok seviyorum beni ona çeken bişey var. Belki onunda annesinin olmaması etkili olabilir. Bilmiyorum işte bişeyler çekiyo :D:D Kraliçemi çok seviyorum Ayrıca Buseyi Enceyi Bettti.... Ya aslında ben bütün M.Myi çok seviyorum ayırd etmek zor. Burda aile gibiyiz :)

10-Dünyada en çok neyi yok etmek isterdiniz?

Elimde olsaydı ölümü yok etmek isterdim ama Allah-u Teala böyle yapmış. Vakti gelen herkesin gideceği yer orası. Rabbim herkese hayırlı ömür olduğu gibi hayırlı ölümler nasip etsin (Amin)

11-Başına meraktan dolayıgelen bi olayıo alatırmısın?

Ben çok meraklı biriyim bu merağım yüzünden başıma kesin bişey hatta bişeyler gelmiştir ama şu an hatırlamıyorum maalesef :)

12-Çok rezil olduğun komik bi olayın varmı?Anlatırmısın.

İlkokuldayken iş eğitimi odasında bi arkadaşım ben tam oturucakken sandalyeyi çekti paspas oldum yere :hhh: İşte o an çok rezil bi durumdaydım :)

Refra arkadaşıma teşekür ediyorum verdiği samimi cevaplardan ötürü.Haftaya başka bi Meleği tanımak üzere hoşçakalın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri