hala içimdedir o seten pijama

ışılsu

Yeni Üye
Üye
hala içimdedir o seten pijama
dar pijama dar pijamalı kızlar
ben kaçarak evlendim ama kaynanmlarla pek anlaşamadık kaçtık ve istn. gittik eşimle konuştuk eşimin 15 gün izni bitmeden hemen nikah düğün yapacaz.neyse 1 hafta içinde nikah oldu ve düğün tihi belirledik ama kaynanamlar hiç karışmadılar elimizde sadece 3 milyar para var herseyi kendimiz hallettik düğünden bir gece önce eşim anne kendi aramızda evde kına gecesi yapalım ışılın içinde kalmasın dedi benimde hayalim bizim burda kına yakılacak geline o enkli saten pijamayı giydirirler öyle kna yakarlar ben kınayı hiç sevmem ama işte adet yerini bulsun istedik neyse bana kaynanam pijama alıcak diye bekliyorum nerdeee ben o akşam krem pantolon ceket takım giymiştim bana onunla kına yaktılar çok zouma gitti çok ağladım kendi kendime sonra evimize gelince ben kendim aldım giydim ama yerini tutar mı çok içimde kaldı arkadaşlar

evet gerçekten öyle olur.zaten neyi istersen neyi hayal edersen genelde olmaz.canım çok üzüldüm.benimde çok içimde kalan şeyler var ama hamdolsun şimdi eşimle hala liseli aşıklar gibiyiz.belki herşeyim tam olsaydı bu kadar mutlu olamazdım.rabbim huzurunu bozmasın inş.

canım şulem nasıl söylerim kayınvalidemler sivslı bzde kaçan kıza düğün yapılmz dediler ben hatta eşime istersen yapmyalım dedim eşim olmaz öyle şey dedi zaten düğünü eşim yaptı onlar değil sen kaçmısın ne pijaması derlerdi ne yapalım nsip böyleymiş

makberim allahıma bin şükür eşim 1 tne birşey istemem yeterki mutluyuz ya gerisini boşveririm ama işte insan bazı şeyleri1 defa yaşıyor içinde çok uhdeler kalıyor nasip hayırlısı böyleymiş

çok doğru bazı setler 1 kere yaşanıyo ve 1 kere giyilio ama sağlık olsun canım benimde vardır içimde bi uhde üstü açık bi gelinlik isterdim ama olmadı kaynanam ve eşim saolsunlar

boşver be hayatım eden bulur biliyorum banada çok dokunur öyle şeyler bütün gecem berbat olur ama şimdi mutlusun ya salla onu

ay canım benım hep eskıler anlatır bır gelınlık gıymeden evlendım dıe gercektende ınsanın aklı kalır ya dusunsene hayatında ılk kez evlenıyorsun kı sewdıgın erkeksebıde bu tum hevesın kursagında kalıyor. kucucuk bırsey bıle herseyı yıkmaya yetıyor..

Geri