halamın zor kararıı

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
halamın zor kararıı
evet arkadaşlar siz bugün halamın bir anısını anlatacağım
benim halam ile amcam berdeller yani değişik evlilik aynı anda evlendiler berdeli bilirsiniz belki fazla girmiyecem o konuya
haliyle halamla amcamın çocukları yaşıt
şimdi bir gün tabi 20 yıl öncesi:D:D halamların evleri eski evlerden bahçeli damlı falann
damın ucunda merdiven başında halamın oğlu duruyo tahmini 1 yaşlarında gibi tam hatırlamıyorum aynı andaa amcamında kızının tuvaleti geliyorr sanırım ishal olmuş olabilir hahaha
halam avluda tam merdivene doğru koşar ama gel gör ki kız ağlarr tuvaleti geldiği için halam kendi oğlundan vazgeçerek kıza koşaar bu defada oğlu yavaş yavaş merdivene yaklaşmaktadırr
halam geri oğluna koşar ama kız ağlarrr onu bırakır kıza koşar:S oğlan iyice merdivene yaklaşmıştır düşmesi artık an meselesidirrrr
halam geri koşar merdivenlere tam çıkarki kzı altına yaparr hahaha
halam o paniklee kıza koşar gümm diye bir sesss oğluda düşmüştür merdivenlerdennn hahaha
hala dedik nolduuu dedi biri sı.... tı biri düştüüü kurtaramadım hahaha
bari birini kurtaraydın be halammm hahaha
siz olsaydınız hangisini kurtarıdınızz?

Son düzenleme:
Süper halanın, süper yeğeni valla :D:D Ben olsam düşeni ilk düşünürdüm ama diğer şıkta pek haz etmediğim olay olduğu için belki ikinci şıkta olabilirdi yani belki de halan gibi kararsız ikisini de batırabilirdim hahaha

Paylaşımın için çok tşkler Cemoş'um :kiss:

ahahahaha valla süper komik olayda komik,olayı güzelleştirerek anlatanda eline sağlık cemoş:)

Geri