Hamile kalma günleri

• Konbuyu başlatan denizmavisi88
  • Başlangıç tarihi
D

denizmavisi88

Forum Okuru
Hamile kalma günleri
Hamile kalma günleri hangi günler hamile kalınır hamile kalınacak günler hangileridir ?
merhaba benim iki sorum olacaktı

1- 18 ağustos veya 17 ağustos yumurtlam gümümdü 13 ünde bir ilişkiye girdim boşalma olmadı ama zevk suyu deydi sorum spermler 4 veya 5 gün kalır mı zevk suyundan bulaştıysa?

2- 18 veya 17 ağustos yumurtlama günümdü dediğim gibi ve 21 ağustos’ta da ilişki yaşadım zevk suyu deymiş olabilir yine yumurtlama gününden 4 veya 3 gün sonra yaşanan ilişki bi sorun yaşatır mı yumurtalık 24 saat yaşayabiliyormuş ya çünkü?

ve ağustos’tan beri 2 ay üst üste adet oldum düzenli lütfen cevaplayın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar zevk suyundan da hamile kalınabilir fakat siz adet olmuşsunuz dolayısıyla hamile kalma gibi bir riskin söz konusu değil hamile olduğunuzu kesinlikle düşünmüyorum

peki yumurtlamadan 3 veya 4 gün sonra ilişki hamile bırakır mı çünkü 24 saat yaşıyor ya yumurtalık
Selamlar zevk suyundan da hamile kalınabilir fakat siz adet olmuşsunuz dolayısıyla hamile kalma gibi bir riskin söz konusu değil hamile olduğunuzu kesinlikle düşünmüyorum

Adet olmasanız tamam da adet olmuşsunuz risk yok onun için hamile değilsiniz diyorum.

kusura bakmayın biraz sıkmış gibi oldum ama işte çok kafama takılıyor 2 aydır içim içimi yiyor o yüzden piskolojim bozuldu hamileyken adet oldum diyenleri gördükçe falan

Vallahi 46 yaşımdayım çevremde bu yaşıma kadar hiç öyle birini görmedim. Efsane değil tabiki var ama yüzde bir bile değil böyle bir durumun olması rahat olun stres yapmayın lütfen.

Geri