Hamile kalmak icin ne zaman gitmeliyim doktora?

Ramile_

Yeni Üye
Üye
Hamile kalmak icin ne zaman gitmeliyim doktora?
iyi aksamlar herkese, benim adetime 3 gun kaldi adetim baslamadan mi gitmem lazim doktora yoksa bittikten sonra mi? Hamile kalmak icin ne zaman gitmem daha uygun lutfen bilgi verirmisiniz ve bu arada burda varmi hamile kalmak isteyipte kalamayanlar

Doktora gitmenin zamanı yok istediğin zaman gidebilirsin de sen ne zamandır hamile kalamıyorsun ?

iyi aksamlar herkese, benim adetime 3 gun kaldi adetim baslamadan mi gitmem lazim doktora yoksa bittikten sonra mi? Hamile kalmak icin ne zaman gitmem daha uygun lutfen bilgi verirmisiniz ve bu arada burda varmi hamile kalmak isteyipte kalamayanlar
normalde hormon takibi için adetin 2. veya 3. gün gidiliyor ama ilk kez gidecekseniz şimdi de gidebilirsiniz. Zaten bebek için doktorunuz hormon yumurta takibi için sizi tekrar çağıracaktır. Bir kez gidilmiyor öyle yani.

Adetin 2 yada 3 günü git dr büyük ihtimal tahlil isticek

Geri